Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Faktura z dopiskiem "opis się wymyśli". Zastrzeżena po kontroli w MOPS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 o 21:09 Powrót do artykułu
Witam mam do napisania prace mgr na temat: przemoc wobec dzieci w rodzinie na przykładzie uczniów z klad 5-6 szkoły podstawowej w Kielcach w sumie 4 rozdziały, około 80 stron. jaki byłby koszt takiej pracy. pozdrawiam Marcin marsd@op.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgłaszać  oszusta na policję
0
Drogi Marcinie, pracę mgr należy napisać samodzielnie. Koszt takiej pracy to własny wysiłek intelektualny. Satysfakcja gwarantowana!
0
witam proszę o odpowiedź na dodatkowe pytania: 1. temat już znam 2. czy jest już ułożony plan 3. ilość stron znam 4. termin realizacji 5. czy będzie realizowana rozdziałami czy całość jednorazowo 6. czy z gwarancją na ocenę 5 7. miejscowość zamieszkania lub najbliższe miasto 8. źródło informacji o moich usługach po odpowiedzi na w/w pytania podam wycenę i warunki współpracy pozdrawiam tekstyna555@gmail.com
0
W sprawie skweru Niepodległosci urzędnicy też chyba dawali prokuraturze i innym badającym skwer wstecznie datowane dokumenty??
0
Ale afera. Ja jak byłem kierownikiem to, żeby nie tracić czasu to pod jedną maszynę pisałem większość faktur i tak w zakładzie nikt nie miał pojęcia na co to i po co. Przy audytach zewnętrznych trzy razy tę samą maszynę pokazywałem, bo szukać konkretnych nikt nie miał serca. I o dziwo... cztery osoby i nikt nie zobaczył deja vu ;) Normalnie pracownik MOPS powinien rozpłatać se bebechy. I na co była to faktura? Na 100 ołówków? Parodia w biały dzień. No i ta afera z GW. Też nie lubię Michnikowych wypocin. Ale to, że nie lubię jeździć fordem, to nie oznacza, że służbowego bym nie przygarnął. Jeden dziennik w kolekcji prenumerat, to faktycznie bida, aż piszczy, a nie rozrzutność. Chociaż ja wybrałbym Gazetę Prawną.
0
Kto kogo zgłosi na policję? Kto za coś odpowie? W groblowo city oni są bezkarni?
0
Mops robi co chce. Państwo w państwie. Zasiłki dla pewnej mniejszości też są wymyślane?
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Witam mam do napisania prace mgr na temat: przemoc wobec dzieci w rodzinie na przykładzie uczniów z klad 5-6 szkoły podstawowej w Kielcach w sumie 4 rozdziały, około 80 stron. jaki byłby koszt takiej pracy. pozdrawiam Marcin marsd@op.pl
wal się...
0
ot i cała śmieszna instytucja...na zasiłek rodzinny wypełnia się papierow jakbys brał kredyt pod hipoteke a dostajesz 92 zł..(przykład z życia).. ale za to ,,romowie" w tym mieście mają ciut lepsze dodatki.. bo co?? bo są lepsi?? bo ja pracuję a moja kobieta siedzi z dzieciakiem to juz sie nie należy wiecej?..no nie ,,bo przekroczyliście dochody..blebleble itd...także ,,pozdrawiam" włodarzy tej wymierającej z młodzieży mieściny..mopc.. miejski ośrodek pomocy cyg...m
1
mopc - temat dla radnych aby zmienić nazwę
0
Jak rzundzili Polską POkraki to GWno było prenumerowane na tony. W UM Lublin jako pracownik tej firmy POtwierdzam jak Łysoń kupował "Wybiórczą". A teraz nasi GWno ledwo dyszy.
0
Za tą prenumeratę GW to powinien prokurator wjechać do tego MOPSu.
0
No tak, bo najlepiej to wziąć zasiłek z MOPS i pierdzieć w stołek. Wydaje mi się, że gość psioczy na Cyganów, bo sam chciałby tak żyć jak oni. Więcej ambicji! Bardzo dobrze, że ten MOPS w końcu ktoś kontroluje! Cyganie to jedna patologia, ale pobieranie zasiłków i życie zagranicą to drugie. Wypłata pani dyrektor to trzecie. A z prenumeratą to podpowiadam, że pojawił się nowy periodyk "Objawienia i cuda" :D Akurat dobre studium dla rozwiązywania patologii administracyjnych w mieście ;)
0
Powinny być zarzuty
0
Nie wiem jak u Was ale znam podpowiedzi MOPS i kryzysowego bo to jedno,ich psychologów biorących kasę za bzdury w przypadsku Mojej byłej która nie jest ze Mną 2 lata a skarży o próby nakłaniania do sexu i gwałt wstecz.Również o alkoholizm mimo swojej pijackiej historii od czasu poznania 35 lat temu.
0
Podrobili podpisy daty? I kogos za to coś spotkało? Śmieją się z tego
0
w Sieci, DoRzeczy, Gazeta Polska to obowiązkowa lektura prawdziwego Polaka patrioty, beneficjenta MOPSu. Żenada pisowska.
0
Komisja rewizyjna baaardzo kompetentna. Pani Pakuła z pewnością nie czyta gazet, jeśli nie ma w nich kolorowych obrazków, a panowie wolą Świerszczyk.
0
Dobrze że w mopsie siedzą kompetentne urzędasy podrabiajace podpisy opisy i daty. Zawsze cos się wymyśli?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: