Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowny Panie Artysto, kradzeż Pana dzieła, jak i kradzież każdego innego dzieła każdego innego artysty jest wielkim zaszczytem i nobilitacją dla twórcy. Złodziej w ten oto prosty sposób wyraził swoje uznanie dla Pana artyzmu. Ja również je wyrażam, nie tłumacząc tym samym karygodnego z punktu widzenia litery prawa występku złodzieja, choć może nie wypada nie nazwywać go tak, lepiej zabrzmi konesera prawdziwej Sztuki, godnej popełnienia przestepstwa. Gratuluję Panu wrażliwej na piękno publiczności. Pozdrawiam jurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Szanowny Panie Artysto, kradzeż Pana dzieła, jak i kradzież każdego innego dzieła każdego innego artysty jest wielkim zaszczytem i nobilitacją dla twórcy. Złodziej w ten oto prosty sposób wyraził swoje uznanie dla Pana artyzmu.
No tak ale czemu tylko dwa??? Może warto poszukać na Allegro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha,nie schlebiajcie sobie,na sranie komu takie "dzieła" Miejscowi potraktowali to jako szpecace plakaty (zresztą słusznie) i wywalili do śmieci.Zamiast robić wielkie halo-poszukajcie na miejscowym śmietnisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ukradli ???????????????????????????? Po prostu miasteczko jest sprzątane ze śmieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja,psze pana rzecznika widziałam podejrzanie zachowujące się osoby ! A właściwie to widzę je teraz codziennie-szczą i srają w zaułkach miasteczka.To chyba wasi goście panie rzeczniku...Toy-toye też wam ukradli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...