Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WITAM JESTEM SZWAGIERKĄ ZMARŁEGO LUDZIE CO WY PISZECIE ŻEBYŚCIE WIDZIELI CO PRZEŻYWA JEGO ŻONO OPANUJCIE SIĘ MAŁA CIĄGLE PYTA O TATE CO ONA JEJ POWIE NIECH SIĘ ZGŁOSI KTOŚ NA KOMISARJAT KTO WIDZIAŁ MIEJCIE SERCE DO JASNEJ CHOLERY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to maja chyba serca z kamienia!!!!!!!!!!!czlowiek nie zyje a oni takie rzeczy pisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!&# napisał:
ludzie to maja chyba serca z kamienia!!!!!!!!!!!czlowiek nie zyje a oni takie rzeczy pisza
masz rację ja nie mogę tego pojąć że on nieżyje jeszcze dziś był unas a ludzie to są świnie chciała bym żeby ten sku***el co uciek teraz spojżał w oczy żonie i małej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra....bylem tam.....szkoda gadać.....szybkość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raymund511 napisał:
masakra....bylem tam.....szkoda gadać.....szybkość
byłeś to jak widziałeś kto im zajechał droge to zgłoś to na komende pomozesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOOOO NA POLICJE A JESZE WCZOREJ PISALIŚCIE HWDP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK KOŃCZĄ SZALEŃCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWIEDLIWY napisał:
OOOOOOOO NA POLICJE A JESZE WCZOREJ PISALIŚCIE HWDP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK KOŃCZĄ SZALEŃCY
Weź idz człowieku spać bo tylko wk****asz załamanych tragedią ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWIEDLIWY napisał:
OOOOOOOO NA POLICJE A JESZE WCZOREJ PISALIŚCIE HWDP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK KOŃCZĄ SZALEŃCY
TY SIĘ ku*** ZASTANÓW BO JUTRO MOŻE CIEBIE TO SPODKAĆ NIE WIADOMO CO KOMU PISANE JAK TY BYŚ SIĘ CZUŁ JAK TO BY BYŁA TWOJA RODZINA I KTOŚ TAKI BY CI PISAŁ TAKIE BZDURY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA JEST NIE RAZ GORZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku. Skąd jest ofiara i ranni? Masakra. Wyrazy Współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jestem w szoku. Skąd jest ofiara i ranni? Masakra. Wyrazy Współczucia dla rodziny.
nie przesadzaj, taki Twój szok po wypadku nieznajomych jak z koziej d... trąbka, jutro nie będziesz pamiętał, albo 'będziesz w szoku' po innym wypadku, uważaj na serce, bo będąc w szoku przez 365 dni w roku możesz zawału dostać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większosc miszczóf kierownicy tak skończy, jeden predzej drugi później. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jechał nie więcej niż 90 km/godz. (bo tyle można) i na każdym zakazie zwalniał... Dobrze, że nie zabił przy okazji innych ludzi. A czesto się tak zdarza, że taki przeżywa a zabija niczemu nie winnych innych uczestików ruchu drogowego. A tak o jedno zagożenie na drodze mniej. Może to bolesne, ale za głupotę trzeba płącić czasm wysoką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE JAK BY CIEBIE COS TAKIEGO SPOTKALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aki~ napisał:
CIEKAWE JAK BY CIEBIE COS TAKIEGO SPOTKALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe jak by ktoś z twoich bliskich szedł lub jechał wtedy tą drogą i został zabity przez tego kierowcę ? Też byś mówił, że stało mu się nieszczęście to wina wtowich bliskich, ze znależli się na tej drodze? Przecież taki człowiek, który przekracza dozwoloną prędkość lub jedzie po pijanemu to potencjalny morderca. I bardzo dobrze jeśli zabije tylko siebie, bo czemu ktoś inny ma płacić za jego głupotę ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY Z KAD WIESZ ILE ON JECHAL?NIKT NIE MOWI O TYM ZE KTOS ZAJECHAL MU DROGE TYLKO ZE ZA SZYBKO JECHAL !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak, szkoda szkoda że zostawil rodzinę ... Tylko jescze w sobotę widziałam na dyskotece w parafiance jak on i jego bracia kopali jakiegos chłopaka w rowie i jego żona stała przy nim!! komentarze zostawie dla Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za robotę i dajcie spokój rodzinie i zmarłemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie piszcie tu takich głupot skoro nic na ten temat nie wiecie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak, szkoda szkoda że zostawil rodzinę ... Tylko jescze w sobotę widziałam na dyskotece w parafiance jak on i jego bracia kopali jakiegos chłopaka w rowie i jego żona stała przy nim!! komentarze zostawie dla Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego przekonana jak i inni napewno i kazdy o tym wie ile oni ludziom krzywdy zrobili tzn bujki itp. Rodzinie moze i szkoda ale ludziom co go znali wątpie...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...