Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy dyrektor LODR w Końskowoli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2016 o 11:17 Powrót do artykułu
Antek nie martw się PSL da Ci ciepłą posadkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To brevic.
0
wygląda jak brevic
0
Obecnie rolnicy będą ukontentowani.Wiedza będzie wchodziła do głów,wola od polityki ROLNEJ.
0
Tosiek na aucie bezcenne.
0
Natepny partyjny radny
0
Kiedy Brevic wyszedł z pierdla?
0
To już kolejny etap Nocy Kryształowej.
0
Proszę mi powiedzieć, w czym jeden działacz partyjny będzie lepszy od innego działacza?  Jak ( w domyśle lepiej)  odczują to pracownicy ODR i rolnicy?  Pensje wzrosną i plony?  Ziemia sama będzie rodzić?  Dokąd zaprowadzi nas to szaleństwo zmian,  wymian i roszad?!  Kto przywróci zdrowy rozsądek, przyzwoitość i umiar?
0
Pis-uary zawłaszczają wszystko! Marzy mi się demonstracja 10 mln obywateli, żeby zgnieść tych robaków!
0
tak pytam napisał:
Proszę mi powiedzieć, w czym jeden działacz partyjny będzie lepszy od innego działacza?  Jak ( w domyśle lepiej)  odczują to pracownicy ODR i rolnicy?  Pensje wzrosną i plony?  Ziemia sama będzie rodzić?  Dokąd zaprowadzi nas to szaleństwo zmian,  wymian i roszad?!  Kto przywróci zdrowy rozsądek, przyzwoitość i umiar?
Pytaj Kukiza on odpartyjnia,jeden od niego nazywa ludzi "małpami" drugi ten od piwa,aby nie narazic się na kontrole włazi w dupę i wszystko chwali. Na tym polega odpartyjnienie.Obejrzyj skecz Pszoniaka i Fronczewskiego z lat 80 tych o roszadzie na stanowiskach.
0
To na You Tuba" Szachy Personalne "kabaret po Egidą,Pietrzak&Fronczewski.
0
Gonić tą zieloną stonkę jak najdalej od rolnictwa !!!
0
Powinien pogonić zastępczynię, to byłby dobry ruch wywalić resztę PO Z LODRU- GRZEJĄ TYLKO STOŁKI.
0
Tak jest ,pogonić Mariolkę tak jak ona zwalniała ludzi !
0
NAstępna bezpółciowa marionetka PISUARÓW
0
e,to Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar!
0
Pisiewicz. koryto+
0
Bardzo dobrze, bo Antoni jeszcze zdolal swojm podwyzki i awanse dac-"Mierny ale wierny"
0
Teraz Sławek da swoim. Ludzie jednak prawdą jest że ciemny lud w Polsce. Suwerenie ciemnotę ci wciskają.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: