Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kajakiem z Firleja do Dęblina? Tak, w 2013 roku

Utworzony przez kajakarz, 4 grudnia 2011 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Czytam ten artykuł dwa razy i nie wiem w czym jest rzecz. Co to ma być. Trzydniowa podróż kajakiem jest możliwa teraz. Jakie ścieżki rowerowe na opisanym szlaku? Z tego wynika tylko, że ktoś dostanie kasę z UNII, zrobią stronę internetową, zamontują oznaczenie szlaku i jeszcze kogoś zaangażują do projektu. A biedny kajakarz jak nie miał to i dalej nie ma możliwości przycumowania swojego okrętu. Jak myślicie, dlaczego? Bo łatwiej jest postawić pomnik niż zbudować coś sensownego. Pomosty? Skomplikowana sprawa, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od kilku lat są spływy po Wieprzu ,to jaka to nowość .A może rodzi się konkurencja ,oby była zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze człowieku prawisz. Chroń nas Boże w kajaku od organizacji typu LGD itd. Jak w siadam do kajaka i pykam po Wieprzu, Giełczwi czy Bystrzycy to w d...ie mam pomosty i inne bajery. A tak na dobrą sprawę wszystkie tego typu projekty miękkie współfinansowane przez UE (przynajmniej w Polandii) to wiadomo o co potłuc -> patrz kajakiem po Wieprzu i Bystrzycy i inne szkolenia dla bezrobotnych, wyciąganie kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,proszę o wytłumaczenie co oznacza ("teraz spływ może odbyć się w kilka dni itd...... - przecież wcześniej też było to możliwe. Myślę, że oprócz chęci potrzebne jest również dobre przygotowanie merytoryczne, dobra orientacja w terenie i dość bogate doświadczenie na wodzie, dlatego zanim zaczniecie budować pomosty spytajcie może czy i jak długo utrzymają się one na wodzie. Udzielę chętnie wskazówek - komoras1@go2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojne napisał:
Dobrze człowieku prawisz. Chroń nas Boże w kajaku od organizacji typu LGD itd. Jak w siadam do kajaka i pykam po Wieprzu, Giełczwi czy Bystrzycy to w d...ie mam pomosty i inne bajery. A tak na dobrą sprawę wszystkie tego typu projekty miękkie współfinansowane przez UE (przynajmniej w Polandii) to wiadomo o co potłuc -> patrz kajakiem po Wieprzu i Bystrzycy i inne szkolenia dla bezrobotnych, wyciąganie kasy
podobnie jest z budwą scieżek rowerowych poza miastami. ja wwsiadam na rower i jadę gdzie mnie oczy poniosą, szosą, drogą gruntową przez las, pole czy łąkę. nie potrzeba do tego " produktu " i dotacji z Unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...