Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Powtarza się to, że kancelaria prezydenta nie szanuje tego, co było regułą u wszystkich poprzednich prezydentów. Przyjęty zwyczaj i dobre wychowanie nakazuje poinformować zawczasu organizatora o zamiarze wysłania kogoś na dane wydarzenie. Tak się nie stało." I TE SŁOWA WYJAŚNIAJĄ WSZYSTKO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie PiSuary. Zbesztają każdego, ale winy w sobie nie zobaczą, tak po hitlerowsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WPUSCILBYM GO NA SCENĘ. CZY DUDA TO JAKIS BÓG? NIECH SIE ZASTANOWI CO ROBI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten list to sobie może wsadzić, kogo zresztą obchodzą jakieś wypociny stażysty z kancelarii prez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie wpuszcac na scenę. To nie kampania tylko święto rolników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie nie potrafią uszanować święta rolników..mam nadzieję że nikt się już nie nabierze na sztuczki partii oszustów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....list od Prezydenta rzeczypospolitej jest chonorem i nie danie glosy panu Poslowi powinno być karalnym zachowaniem POmatoluw. Jest skaza na ciele narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszalkow! Jakies zasady musza byc? A PIS nie przestrzega zadnych i jeszcze awantury robi!!! 25 wrzesnia powiedzmy NIE PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym go pogonił. Wysyłanie KANDYDATA PiS do sejmu w celu odczytania listu jest ewidentną kampanią wyborczą. Niech list czyta ktoś neutralny - urzędnik czy nauczyciel jakiś. Skandal to jest, ale z tym, kto ten list chciał oczytać!!!
Banda. widze ża PAD jest gorszy od komora. żałuje ze na niego głosowałem. nigdy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było go nie wpuszczać to nie LIST to ulotka wyborccza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co to halo? Był porządek uroczystości i to powinno być najważniejsze, słuchałem tego bełkotu i dziwie się, że Organizatorzy dopuścili tego gościa do mikrofonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło sadurska rzundzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki!! Te wasze zagrywki przedwyborcze to jedna wielka sciema i cyrk!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszalkow! Jakies zasady musza byc? A PIS nie przestrzega zadnych i jeszcze awantury robi!!! 25 wrzesnia powiedzmy NIE PIS!
JA to i tak zagłosuje na PIS bo w radiu tak muwio. zersztom to dadzo mam po 500 zł na osobe i polska to w ruinie wszystko jest żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna zagrywka! Szukają tylko możliwości pozostania przy korycie! Ludzie zastanówcie się czy oni będą służyć Polsce i ludziom??!! Dbają tylko o swoje interesy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co to halo? Był porządek uroczystości i to powinno być najważniejsze, słuchałem tego bełkotu i dziwie się, że Organizatorzy dopuścili tego gościa do mikrofonu...
no wyglądał jak by z Gawronowo wieczór przy szklaneczce spędził :) niby taki zestresowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie włażą człowiekowi z butami do domu tzn. na dożynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna tak osmieszac urzad prez rp i kacelarie prezyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dożynki zamieniaja w swój polityczny folwark. Aby do koryta i na scęnę. To jest święto rolników!!! Dobrze, że żadnego listu nie chcieli odczytywać, bo to nie kampania wyborcza!!! Duda pokazuje swoje prawdziwe oblicze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie jedna osoba w komentarzach naprodukowala..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...