Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczyt beszczelności galopującej że jeszcze się karpiku wogóle wypowiadsz na temat dotrzymywania słów, sprzedawczyku ZAKŁADÓW AZOTOWYCH, ale udzialowcem MOSTOSTALU się JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak sobie chcecie to piszcie dalej te głupoty i obelgi ale przestańcie szykalować czołową spółkę w Lubelskim!! Zastanówcie się jeden z drugim bo jeżeli nie wam, to waszym rodzinom ,znajomym ta firma daje prace, łacznie kilku tysiacom ludzi w samej tylko naszej okolicy wiec wypada to uszanowac. Juz nie mówiąc o inwestycjach które robi w mieście a z których też pewnie korzystacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie chcecie to piszcie dalej te głupoty i obelgi ale przestańcie szykalować czołową spółkę w Lubelskim!! Zastanówcie się jeden z drugim bo jeżeli nie wam, to waszym rodzinom ,znajomym ta firma daje prace, łacznie kilku tysiacom ludzi w samej tylko naszej okolicy wiec wypada to uszanowac. Juz nie mówiąc o inwestycjach które robi w mieście a z których też pewnie korzystacie
hahaha śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam prośbę,żeby wizerunku tego człowieka dziennik wschodni nie pokazywał na swojej stronie ,bo robi mi się niedobrze na jego widok i na wymioty się zbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nie patrz albo idź i zwmiotuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bydlo ma reprezentowac obywateli... Masakra[/quote] Ciebie nie reprezentuje to się nie odzywaj. Zastanów się nad swoją reprezentantką Krukową, nie jest ci wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie na podsumowanie komentarzy: żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie na podsumowanie komentarzy: żal.pl
Intelekt na poziomie gimnazjalisty , słownictwo też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bydlo ma reprezentowac obywateli... Masakra[/quote] Ciebie nie reprezentuje to się nie odzywaj. Zastanów się nad swoją reprezentantką Krukową, nie jest ci wstyd?
Nie głosowałem na Krukową i nie interesuje mnie ona tak samo jak Pis bo to jedno i to samo co platforma. Impotenci umysłowi wyborcy PO nie wiedzą ,że są inne opcje niż PiS. Szkoda mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intelekt na poziomie gimnazjalisty , słownictwo też.
Mam właśnie wrażenie że nie zrozumiałeś aluzji, pytanie kto jest na poziomie gimbusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam właśnie wrażenie że nie zrozumiałeś aluzji, pytanie kto jest na poziomie gimbusa.
Twoja matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch...j tam z Karpińskim.
kto   za  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A. (Grupa Azoty), jako najlepsza firma grupy, od dawna powinna być siedzibą koncernu, a nie Tarnów.....
Co wy sie tak spinacie o to miejsce siedziby. Przecież to de facto tylko na papierze jest wpisane, bo gdzieś musi, a zadnych zyskow czy strat z tego tytułu nie ma. Koncern jest oparty na zasadzie partnerstwa zakładów wchodzących w jego sklad, a ich rozwoj jest prowadzony rownomiernie, wlasciwie w kazdej spólce,  co zreszta widać po inwestycjach, jakie sa stale prowadzone w Puławach, kilka z nich w tym zostalo oddanych juz do uzytku kolejne sa w drodze. Naprawde w dobie takiej mobilnosci, to gdzie siedziba koncernu jest wpisana do rejestru nie ma znaczenia, ani dla pracownikow ani tym bardziej dla ludzi niezwiazanych z zakladami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A. (Grupa Azoty), jako najlepsza firma grupy, od dawna powinna być siedzibą koncernu, a nie Tarnów.....
Co wy sie tak spinacie o to miejsce siedziby. Przecież to de facto tylko na papierze jest wpisane, bo gdzieś musi, a zadnych zyskow czy strat z tego tytułu nie ma. Koncern jest oparty na zasadzie partnerstwa zakładów wchodzących w jego sklad, a ich rozwoj jest prowadzony rownomiernie, wlasciwie w kazdej spólce,  co zreszta widać po inwestycjach, jakie sa stale prowadzone w Puławach, kilka z nich w tym zostalo oddanych juz do uzytku kolejne sa w drodze. Naprawde w dobie takiej mobilnosci, to gdzie siedziba koncernu jest wpisana do rejestru nie ma znaczenia, ani dla pracownikow ani tym bardziej dla ludzi niezwiazanych z zakladami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dziś, 09:50 AM Gość, dnia 05 List 2015 - 07:24 AM, napisał:
Mam właśnie wrażenie że nie zrozumiałeś aluzji, pytanie kto jest na poziomie gimbusa.
Twoja matka    O właśnie tak mówi gimbus, gratuluję poziomu IQ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Napisano dziś, 09:50 AM Gość, dnia 05 List 2015 - 07:24 AM, napisał: Twoja matka    O właśnie tak mówi gimbus, gratuluję poziomu IQ  
Tak pisze człowiek o IQ równemu rozmiarowi buta który nie umie odróżnić pisania od mówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Napisano dziś, 09:50 AM Gość, dnia 05 List 2015 - 07:24 AM, napisał: Twoja matka    O właśnie tak mówi gimbus, gratuluję poziomu IQ  
Tak pisze człowiek o IQ równemu rozmiarowi buta który nie umie odróżnić pisania od mówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pisze człowiek o IQ równemu rozmiarowi buta który nie umie odróżnić pisania od mówienia.
1. Nie musisz mnożyć wpisów, aby się dowartościować. 2. Myślałem że to gimbus, ale jest jeszcze gorzej bo to jego nauczyciel polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Nie musisz mnożyć wpisów, aby się dowartościować. 2. Myślałem że to gimbus, ale jest jeszcze gorzej bo to jego nauczyciel polskiego.
Nie wpadłem na to,że dyskusja na forum jest dowartościowaniem się.Zapewne wizyta w sklepie spożywczym jest lansem. Dowcipy równe Drozdy ze Śmiechu Warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybunał stanu dla tego złodzieja ,dziecioroba. Pewnie płacił żulom za głos na niego bo nikt myślący logicznie i samodzielnie na takiego aferzystę nie zagłosował po za rodzinką ,która na każdym portalu gdzie piszą o ojczulku  bronią go (puławy hejted też pozdro Andrzej , Ala Karkut) HIPOKRYZJA jedyne słowo opisujące tego dziada ,ma czelnośc mówienia o rozliczaniu ,a przez 8 lat tylko kradł i uczestniczył w aferach będącym chłopcem na posyłki i dupolizem Kulczyka. Żonkę też wcisnął bez kwalfikacji do rady nadzorczej azotów. Mam nadzieję,że za to wszystko zostaniesz rozliczony i nie raz wyłapiesz jajkiem na waszych POPZPRowskich wiecach.
OCH TY  PODŁY NIESIOŁOWSKI  ;-)  RASISTO LEWACKI ZBOCZEŃCU ;-) KURNA OLEK A MOŻE PRAWICOWY A WSZYSTKO JEDNO. PRAWDA W OCZY :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpadłem na to,że dyskusja na forum jest dowartościowaniem się.Zapewne wizyta w sklepie spożywczym jest lansem. Dowcipy równe Drozdy ze Śmiechu Warte.
Ja to bym sobie łzę uronił na twoim miejscu. Oczywiście nad twoim brakiem zrozumienia o co chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...