Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpiński: Przetarg na obwodnicę Puław jeszcze w tym roku

Utworzony przez przedsiębiorca, 11 czerwca 2013 o 20:07 Powrót do artykułu
Karpiński ty lepiej zrób nowy przetarg na obsadę stołka Wojewody Lubelskiego. Wsadziłeś na stołek wojewody Szołno-Koguc, a ona robi taką krecią robotę dla Platformy Obywatelskiej w regionie, że ja i inni zwolenicy PO z całą penością nie poprzemy waszych list wyborczych w następnych wyborach. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karpiński ty lepiej zrób nowy przetarg na obsadę stołka Wojewody Lubelskiego. Wsadziłeś na stołek wojewody Szołno-Koguc, a ona robi taką krecią robotę dla Platformy Obywatelskiej w regionie, że ja i inni zwolenicy PO z całą penością nie poprzemy waszych list wyborczych w następnych wyborach. 
Podpis powinien brzmieć: przedsiębiorca-kombinatorek-cwaniaczek. Tak gwoli ścisłości.
0
Czyżby? Łaski bez, to poprą inni, myślący poważnie o województwie i jego rozwoju, a nie tylko własnych interesach. W końcu za dużego poparcia w regionie platforma dotychczas nie miała. Kto wie, może tym razem zyska.
0
Co prawda najważniejsza zdanie w artykule umieszczono na końcu, ale porzynajm,niej dalibyście fotki:   Uczestników w lobby hotelowym witały cztery urodziwe hostessy w koszulkach z napisem „Kocham Chełm”.  
0
Czyżby? Łaski bez, to poprą inni, myślący poważnie o województwie i jego rozwoju, a nie tylko własnych interesach. W końcu za dużego poparcia w regionie platforma dotychczas nie miała. Kto wie, może tym ra
Do komentatora Przedsiębiorcy Jestem bardzo wdzięczny za te słowa, bowiem właśnie taki poziom myślenia aktualnie obowiązuje w urzedzie wojewódzkim. Wszyscy to cwaniaczki, którzy chca coś ukręcić. Daleko nas to nie zaprowadzi. Z drugiej strony jak ogłosić nowy przetarg, kiedy nie tak dawno roztrzygnieto stary ,,sukcesem''.
0
Do komentatora Przedsiębiorcy Jestem bardzo wdzięczny za te słowa, bowiem właśnie taki poziom myślenia aktualnie obowiązuje w urzedzie wojewódzkim. Wszyscy to cwaniaczki, którzy chca coś ukręcić. Daleko nas to nie zaprowadzi. Z drugiej strony jak ogłosić nowy przetarg, kiedy nie tak dawno roztrzygnieto stary ,,sukcesem''.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: