Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpiński: Przetarg na obwodnicę Puław jeszcze w tym roku

Utworzony przez przedsiębiorca, 11 czerwca 2013 r. o 20:07 Powrót do artykułu
Karpiński ty lepiej zrób nowy przetarg na obsadę stołka Wojewody Lubelskiego. Wsadziłeś na stołek wojewody Szołno-Koguc, a ona robi taką krecią robotę dla Platformy Obywatelskiej w regionie, że ja i inni zwolenicy PO z całą penością nie poprzemy waszych list wyborczych w następnych wyborach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński ty lepiej zrób nowy przetarg na obsadę stołka Wojewody Lubelskiego. Wsadziłeś na stołek wojewody Szołno-Koguc, a ona robi taką krecią robotę dla Platformy Obywatelskiej w regionie, że ja i inni zwolenicy PO z całą penością nie poprzemy waszych list wyborczych w następnych wyborach. 
Podpis powinien brzmieć: przedsiębiorca-kombinatorek-cwaniaczek. Tak gwoli ścisłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby? Łaski bez, to poprą inni, myślący poważnie o województwie i jego rozwoju, a nie tylko własnych interesach. W końcu za dużego poparcia w regionie platforma dotychczas nie miała. Kto wie, może tym razem zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda najważniejsza zdanie w artykule umieszczono na końcu, ale porzynajm,niej dalibyście fotki:   Uczestników w lobby hotelowym witały cztery urodziwe hostessy w koszulkach z napisem „Kocham Chełm”.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby? Łaski bez, to poprą inni, myślący poważnie o województwie i jego rozwoju, a nie tylko własnych interesach. W końcu za dużego poparcia w regionie platforma dotychczas nie miała. Kto wie, może tym ra
Do komentatora Przedsiębiorcy Jestem bardzo wdzięczny za te słowa, bowiem właśnie taki poziom myślenia aktualnie obowiązuje w urzedzie wojewódzkim. Wszyscy to cwaniaczki, którzy chca coś ukręcić. Daleko nas to nie zaprowadzi. Z drugiej strony jak ogłosić nowy przetarg, kiedy nie tak dawno roztrzygnieto stary ,,sukcesem''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentatora Przedsiębiorcy Jestem bardzo wdzięczny za te słowa, bowiem właśnie taki poziom myślenia aktualnie obowiązuje w urzedzie wojewódzkim. Wszyscy to cwaniaczki, którzy chca coś ukręcić. Daleko nas to nie zaprowadzi. Z drugiej strony jak ogłosić nowy przetarg, kiedy nie tak dawno roztrzygnieto stary ,,sukcesem''.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...