Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe, co by tu jeszcze można spieprzyć, by żyło się trudniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ktoś za ten program wziął cholernie dużo pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co by tu jeszcze można spieprzyć, by żyło się trudniej?
po likwidacji meldunku będzie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po likwidacji meldunku będzie lepiej :)
po zmianie rządu może byc lepiej choć to zależy czy nowy bedzie dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zmianie rządu może byc lepiej choć to zależy czy nowy bedzie dobry.
    w co ty jeszcze wierzysz w tym pieprzonym złodziejskim  kraju, ze może być lepiej, nie ośmieszaj się,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wymieniałam dowód i nie mam żadnych zastrzeżeń, trwało to kilka chwil,  tylko Pani urzędniczka narzekała, że zły system, że źle działa, że........., że......... najlepiej gdyby nic nie musiały robić, tylko wypłata regularnie wpływała na konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było żadnej kolejki, na zdjęciu to kolejka do kasy. Nie pisz głupot, najpierw sprawdź. Na dowód czekałem 2 tygodnie, a przy okienku stałem jakieś 10 min. Faktycznie pani za ladą coś tam narzekała, ale one już tak mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to WIELKIE MINISTERSTWO ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI? Porobili kurwa ministerstwa, i kurwa puścili w obieg program co im się kurwa zawiesza. Łachy. Kasę brać z koryta to pierwsze, ale zrobić coś dla ludzi - to nie ma komu. Co? Kurwa? Informatycy wyjechali na zachód i ni ma komu robić? Łachy.... Po co to ministerstwo pytam, że takie coś idzie w obieg?! A potem dziwić się, że w tym kraju dla ludzi nic nie ma skoro ministerstwa bezpłodne się opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po likwidacji meldunku będzie lepiej :)
No na pewno,zwłaszcza jak będzie ci potrzebny świstek do urzędu stwierdzający twoje miejsce zamieszkania a ma on kosztować 17 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...