Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla mnie nie musi mieć doświadczenia, może nie mieć niczego. Ale ważne żebym wiedział i czuł:TEGO OCZEKUJEMY OD NOWEGO KOMENDANTA że "stary", zawsze stanie za mną nawet jak powinie mi sie noga a nie będzie za wszelką cenę usiłował mnie zdeptać że buduje zdrowe relacje międzyludzkie. Może być ch... ale żeby było jednakowo. Żebym wreszcie poczuł, że muszę wskoczyć za nim w ogień.Takiego człowieka na tym stanowisku sobie i Wam życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi sobie to wyobrazić że nie ma już poprzednika, ale powiem wam jedno że nabrałem chęci do pracy i z przyjemnością idę do służby. Pozdrowienia dla Pana Komendanta Fedusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nie musi mieć doświadczenia, może nie mieć niczego. Ale ważne żebym wiedział i czuł: że "stary", zawsze stanie za mną nawet jak powinie mi sie noga a nie będzie za wszelką cenę usiłował mnie zdeptać że buduje zdrowe relacje międzyludzkie. Może być ch... ale żeby było jednakowo. Żebym wreszcie poczuł, że muszę wskoczyć za nim w ogień.Takiego człowieka na tym stanowisku sobie i Wam życzę.
TEGO BYŚMY OCZEKIWALI OD NOWEGO KOMENDANTA ABY ZBUDOWAŁ RELACJE MIĘDZYLUDZKIE KTÓRYCH TU BRAKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z moimi kolegami znów będziemy musieli wydeptywać ścieżki. Już mnie nogi bolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem więcej świeżej krwi dobrze by zrobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄ KORKI W LUBLINIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teraz też nabrałem ochoty do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostał kopa z puław należy mu sie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...