Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szału nie ma...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj, cuda Panie nad tą Wisłą, cuda... Tak, trzeba było ponad roku, żeby nierozstrzygnięty konkurs na logo się odleżał, a członek komisji konkursowej mógł spokojnie przejąć realizację projektu. Przypomnijmy: werdykt komisji opierał się na wspólnej opinii, że wśród prac konkursowych (141!) – mimo kilku propozycji ciekawych - nie znalazła się ani jedna na tyle wybitna i interesująca, by mogła stanowić wizualną „wizytówkę” tak wyjątkowego i pięknego miasta. Komisja raczyła natomiast uznać za wybitne hasło Kazimierz Dolny. Cud nad Wisłą, nie zważając na to, że dokładnie takie samo zostało już wcześniej nagrodzone przez Sandomierz. Cytując szacowną komisję: Na domiar wszystkiego słowo „cud” samo w sobie wydaje się być znakiem. Oficjalna informacja z 2009 roku tutaj: Informacja pokonkursowa Zatem znak się stał - cud się ziścił, co należy rozumieć, że teraz już logo jest wybitne, bo jest właściwego autorstwa. A tak nawiasem - renesansowe liternictwo nawiązywało raczej do kapitały rzymskiej a nie do greckiego pisma epigraficznego, czego przykładem jest użyty w logotypie font Lithos.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: