Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto pali papierosy w urzędach

Utworzony przez ~ona~, 8 maja 2010 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Z własnego doświadczenia powiem, że w Komendzie kopcą ile wlezie i nikt nie zwraca uwagi na to, gdzie pali, przy kim, i że akurat obok jest nalepka na ścianie "zakaz palenia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem to samo. W Komendzie w Puławach palą gdzie popadnie i nic sobie z tego nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta ustawa już obowiązuje i mogą wlepić mandat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jest w Lublinie policja kopci gdzie popadnie, a o radiowozach nie ma co mówic poprostu smród, i to są ludzie którzy swoim zachowaniem powinni dawać przykład, a co widzimy charknie gdzie popadnie, z petem w gębie, jeszcze niech nasr...ją w radiowozie bo po co wychodzić. Ciekawe ile minie czasu aż ktoś się za to weźmie. brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo co wlnono WOJEWODZIE to nie tobie smrodzie!Praca jest nerwowa i czasem trzeba puscic dymek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa ustawą, a w Krasnymstawie na oddziale pulmonologicznym wszyscy kopcą jak stare parowozy (łącznie z ordynatorem) i nikt nic z tym nie robi. W końcu dla takich chorych to sama"przyjemność" wąchania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE TO SAMO. BRAK OSOBY NADZORUJĄCEJ A URZĘDNICY CHODZĄ JAK ŚWIĘTE KROWY I NIERAZ NA ZAKUPY WYSKAKUJĄ W CZASIE PRACY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
co do radiowozów to miałem okazję parę razy się przejechać i też zauważyłem... wyłączając osobówki i abstrahując od ludzi jakich się czasem tym wozi nie sądzę, że ktoś zatrzymany jest w stanie narzucać tyle śmieci, tak napluć... dziwi mnie, że ci panowie, którzy na co dzień tym jeżdżą sami ten śmietnik robią; widocznie im to nie przeszkadza jaki pan taki kram...
A ciekawe gdzie ty dresiku tak sobie parę razy jeździłeś radiowozem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być palarnie. Nie można dyskryminować palaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prokuraturze w Pułąwach palą w pokojach, zwłaszcza Pani Kierownik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...