Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Maj nareszcie nazwał rzecz po imieniu- BRAWO Panie Pawle.Słowa pani Piastowicz o takich samych programach pomocowych dla wszystkich to totalna bzdura. Ilu Polaków podjeżdża po zasiłki mercedesami 500,volvo czy audi?...jak mniemam żaden. Natomiast Ci "biedni" Romowie i owszem.Kolejna sprawa to "równość' wobec prawa...jeśli mają takie przywileje to powinni mieć również i obowiązki wobec państwa. Nie będę się powtarzać już o zabieraniu polskim rodzinom dzieci z powodu biedy, nie dlatego że chcą być biedni tylko dlatego że nie ma pracy. Właściwie to może i Polacy powinni zacząć stosować praktyki takie jak tworzenie w rodzinie-sztucznej rodziny zastępczej. Tylko u nas jak 13-14 latka byłaby w ciąży to rodzice mieliby na "głowie" kuratora i sąd rodzinny, tak samo byłoby gdyby dzieci nie posyłali do szkoły...takich przykładów "równości" Polaków i Romów wobec prawa jest multum. Pani Piastowicz rzuca górnolotne słowa typu " nienawiść rasowa" "zamieszki na tle etnicznym"...totalna bzdura. To że Polacy chcą być traktowani jak ludzie i nie zgadzają się na to by tzw. mniejszość romska miała same przywileje bez żadnych obowiązków nie oznacza rasizmu a jedynie brak zgody na to by polskie rodziny które z powodu choroby czy braku pracy potrzebują wsparcia były  traktowane jak ludzie gorszej kategorii niż Romowie. A faktem jest iż wobec Romów nie są podejmowane żadne prawne środki by zmienić ich postawę typową roszczeniową wobec nas.Czy np. Ślązacy, Mazurzy i inne mniejszości narodowe też żyją jak pasożyty w Polsce?...Nie. Pani Piastowicz i Pani vice zamiast bić pianę powinny zastanowić się jakie środki przedsięwziąć by tą sytuację zmienić...na początek proponuję zacząć stosować równe kryteria wobec Polaków i Romów we wszystkich dziedzinach życia społecznego,mają na to środki i możliwości a nie żeby mieć święty spokój chować głowę w piasek i udawać, że ktoś szuka problemow tam gdzie go rzekomo nie ma.Taka postawa na pewno nie poprawi sytuacji. 
WIELKIE BRAWA ANNO!TO SĄ ŚWIĘTE SŁOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łątkę rasisty to Maj sobie sam przypiął. Nikomu nie nadepnął na odcisk, bo po pierwsze jego donosy nie przyniosły żadnego skutku - absolutnie żadnego, a po drugie naprawdę nikt nie traktuje tego pana poważnie. W urzędzie śmieją się z niego
Po pierwsze radny Maj nic sobie nie przypiął tylko poruszył bardzo istotny i przemilczany dotychczas problem ,dotyczący wszystkich mieszkańców Puław .Po drugie tzw. donosy miały podstawy bo chyba mądralo nie napiszesz ,ze przy rewitalizacji skweru użyto kruszywa firmy HanseGrand.Może przytoczyć oświadczenie tej firmy ,która się od tego odcięła ? Śmiej się dalej lecz pamiętaj ten się śmieje kto się śmieje ostatni ,piszę zupełnie  poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maj zadaje się z narodowcami, a to mówi samo za siebie. Żaden inteligentny, cywilizowany człowiek nie sympatyzuje z tą obrzydliwą ideologią, tak jawnie odwołujacą się do faszyzmu. A skoro się z nimi zadaje, to znaczy że się z nimi utożsamia. Poczytajcie sobie wpisy na facebooku. Wstyd, żeby radny trzymał z łobuzami i jeszcze się z nimi afiszował.
A to się sympatyk partii miłości wysilił ,może nawet uczniem jest szczawiowego Stefana .Człowieku  to ty jesteś cynicznym rasistą ,obrzydliwym faszystą  i intelektualnym łobuzem.Poza tym  cierpisz na przerost własnego ego ,co ty wiesz o inteligencji , cywilizacji czy jakiejkolwiek ideologii?Jasne niech wszyscy sobie poczytają na fb na Grupie Puławy ilu pisze tam "faszystów",popierających radnego .Wstydż się  raczej za siebie bo mizernie ci to wyszło i lecz "bul" czterech liter,póki jeszcze jest uleczalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem pana Maja, wiele w jego działaniach mi sie nie podoba, ale za poruszenie tematu cyganów należą mu sie ode mnie słowa uznania.   Mieszkam niedaleko bloków cygańskich, jedzenie z nimi emkami. Ich zachowanie jest poniżej krytyki. Wydzieranie mordy, słuchanie na całą emkę z telefonu jakiego cygańskiego disco-polo, już nie wspomnę że żaden nie kasuje biletu.  Tak jak pisali przedmówcy, cyganie posiadają przywileje ale również i obowiązki. Pora żeby MOPS czy inna organizacja przypomniała im o tym. A jeżeli nie potrafią sie zastosować do panującego w tym państwie prawa, nikt ich tu nie trzyma, świat stoi otworem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mówi. W końcu ktoś ma jaja się tym zająć. Z całym szacunkiem jeśli ktoś pokaże mi jednego pracującego legalnie Roma to może zmienię zdanie na ich temat. Sorry ale stereotypy z czegoś wynikają. Naród bez państwa - zobaczcie jakie to wygodne. Pomyślcie jakby UE chciała im wygospodarować obszar by to Państwo stworzyli - jeśli miałoby funkcjonować to musieliby się wziąć do pracy. Wyobrażacie sobie Roma policjanta, który łapie złodzieja? Myślicie, że chcieliby na po pójść ? Płacić podatki (po części też na zasiłki)? Jestem przekonany, że wiele osób myśli podobnie, ale boi się o tym mówić bo jakiś pseudo inteligent zarzucić mu rasizm etc. Ja bynajmniej nie mam nic przeciwko by społeczność romska mieszkała z nami, żyła z nami, ale chciałbym aby również pracowała z nami, uczyła się z nami i PŁACIŁA PODATKI! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tylko u nas jak 13-14 latka byłaby w ciąży to rodzice mieliby na "głowie" kuratora i sąd rodzinny, tak samo byłoby gdyby dzieci nie posyłali do szkoły...takich przykładów "równości" Polaków i Romów wobec prawa jest multum.
  W polskim Kodeksie Karnym seks z osobą poniżej 15 roku życia może być uznany za pedofilię (choć nie zawsze) i zagrożony jest karą od 2 do 12 lat więzienia.   Cyganie powołują się na "tradycję" i "odwieczne prawa zwyczajowe" (przyjęte w ich społeczności) i postawieni za to przed Sądem dostają grzywny i śmieszne wyroki w zawieszeniu. Parodia.   No i widzimy na ulicach 15/16/17-letnie Cyganki z małymi dziećmi na rękach.   Wielokrotnie media opisywały takie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny Maj miał cywilną odwagę, w przeciwieństwie do pozostałych pierdzistołków zasiadających w radzie miasta od wielu lat poruszyć istotny i palący problem. Poruszona kwestia wielkości zasiłków, przysługujących praw bez respektowania obowiązków, brak chęci do pracy, asymetryczne traktowanie Polaków i Romów z korzyścią na rzecz tych drugich itd. utwierdza mnie w przekonaniu, iż we własnym kraju jesteśmy obywatelami drugiej kategorii. Brawo panie Maj. Czas również najwyższy wziąć się za rozliczanie polskojęzycznych (nie)rządów, które doprowadziły kraj do ruiny i zapaści gospodarczej, oraz pośmiechowiska w całym świecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opiszemy sie troche i tyle. Przecież,, Psiapsiółka" wice- prezydent nie poniesie żadnych konsekwencji i nie zostaną z tego tytułu wyniesione wniski na przyszłość. Dalej w puławskim MOPSIE będą sie liczyły kolesiostwo i nepotyzm. A swoja droga pobierac emeryturę w wysokości 40 tys. zł i jeszcze ,,dorobić"  110 tys i nic nie robić, też bym chciał. Ps. dla zainteresowanych dostepna w internecie  ankieta majątkowa pani dyrektor za rok 2013. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko to,dlaczego tak gwałtownie p. wiceprezydent Ewa Wójcik zareagowała na wypowiedź p. radnego ws. społeczności romskiej...
Bo upodobniła się do nich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim Kodeksie Karnym seks z osobą poniżej 15 roku życia może być uznany za pedofilię (choć nie zawsze) i zagrożony jest karą od 2 do 12 lat więzienia.   Cyganie powołują się na "tradycję" i "odwieczne prawa zwyczajowe" (przyjęte w ich społeczności) i postawieni za to przed Sądem dostają grzywny i śmieszne wyroki w zawieszeniu. Parodia.   No i widzimy na ulicach 15/16/17-letnie Cyganki z małymi dziećmi na rękach.   Wielokrotnie media opisywały takie sprawy.
Kazirodztwo też jest karalne.A u cyganów nie!!!!!!!!!!!!!!!To jedna duża rodzina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny Maj miał cywilną odwagę, w przeciwieństwie do pozostałych pierdzistołków zasiadających w radzie miasta od wielu lat poruszyć istotny i palący problem. Poruszona kwestia wielkości zasiłków, przysługujących praw bez respektowania obowiązków, brak chęci do pracy, asymetryczne traktowanie Polaków i Romów z korzyścią na rzecz tych drugich itd. utwierdza mnie w przekonaniu, iż we własnym kraju jesteśmy obywatelami drugiej kategorii. Brawo panie Maj. Czas również najwyższy wziąć się za rozliczanie polskojęzycznych (nie)rządów, które doprowadziły kraj do ruiny i zapaści gospodarczej, oraz pośmiechowiska w całym świecie. 
racja, u nas na slasku w rejonie gliwic tez mamy z tym problem,   z nieudolnoscia egzekwowania prawa wobec romow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką mamy sytuację wymaga się od nas lecz gdy potrzebujemy pomocy nikt nam nie pomaga ,zeby dostać pomoc mops musimy tyle dokumentów wypełniac że sami możemy się pogubić w tych dokumentach a pomoc z mops nie idzie gdzie trzeba,pozatym jak ktoś juz kozysta to tak go prześwietlą bardziej niz skarbówka .Polacy sa zdani na siebie więc mam dla wszystkich motto "umiesz liczyć licz na siebie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie maj rozumiemy.tylko dlaczego,po tylu latach zaczyna cos sie ruszac.?Panie maj czy zdaje sobie pan sprawę,my tu polacy pracujemy ciężko,młodzi ludzie mają już problemy z kręgosłupem cięzko tyrają,a cyganom,jakim prawem coś sie należy za darmo?.leża do góry kopytami,a polak nieraz o 3 rano musi wstać i jechać kilkanascie kilometrów do pracy.proszę tylkopana o wytrwałość.to pani piastowicz wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co te babsko plecie?.czy ona juz całkowicie sie pomineła z prawdą.nikt tu nie jest rasistą ,ale niech te darmozjady do pracy się wezmą.co ona sobie mysli,ze polacy ciezko pracujący,nie mają prawa zkorzystać,z mops?.ale pomoc jest zawsze odmawialna.pan maj powiedział prawdę,a te smrody jezeli mogą chodzic po sądach,moze by sie tak wzieli za prace ,a nie oskarzali człowieka który mówi prawde.jacy to teraz mądrzy się znależli?.do tego mają łeb.panie maj jestesmy z panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE BRAWA ANNO!TO SĄ ŚWIĘTE SŁOWA.
ma pani rację.swięte słowa ile mozna?czy p piastowicz może to zrozumie,i dotrze do niej to ze polacy tez zyją w biedzie? ale mops ma to gdzieś.licza sie cygani.kiedys miałam ciężką sytuację ,poprosiłam raz o pomoc,nawet nie było mowy policzyły mi brutto i odesłali z kwitkiem.kto tak postępuję.?jedynie tylko mops.jest to chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak a wszyscy romowie woza się niezłymi furami na angielskich tablicach , i jakos nie wydaje mis ie zeby zyli w biedzie !!!
Po zakupach w Kauflandzie wsiadają obładowani siatami do pobliskich taxi.A co tam jak żyć to żyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni nie widzi całego problemu przez pewną poprawność. Nie chodzi tylko wcale o to, że cyganów się faworyzuje finansowo, ale głównie o to, że z nudy (bo nikt z nich nie pracuje) znęcają się nad "obcymi" jakich uważają Polaków. Wyzywają, niszczą, kradną, opluwają itp. Życie w ich pobliżu jest tragedią i ogromną traumą. O TO CHODZI Panowie i Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .....hamy jestem romkol mieszkam w pulachaw pszy uli.romuw niewiem czego i bardzo mnie to zdziwilo rze polacy takie podejscje maiol do romuw pszy kamerach co iniego jest jak sie stoj kolo bloku to klanjalol sie nie czes czes co tam atak pszy kamerach odujaje artystke a nie pamieta jak u cygana spszota po od rana do nocy rzeby miala zaco wypic patologia spoleczna tak w dupe wlaZIOL atak udaje pani zamonrzna haha artystke a stoi kolo super marketa i sie prosi bo jej rence sie telepjol bo niema z czego sie kurwisko napic nie boimy sie zamieszek ani kurwa niczgego komu nie pasuje a ma rzal zapraszamy hentnie pszyjmemy i hentnie do szpitala odamy was kurwy poslskie rasisty zajebane hamy patologiaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naj gorsza patologia te sie kurwy uwas dzieje u polkuw cygan dba o swoje dzieci a wy kurwy bierzecie z tego mopsu zasrane grosze wyczekacie sie od miesjonca do miesjonca i pszepiacje wienc do kogo macie rzal a pan maj dopiero hyba teraz byl zauwarzony pszes kogos dlatego chcial sie wykazac wielki pan to zrobil pieniondzje i kariere za rasistm jaki tu pracuje w dupje mam co macie na mysli rzyje elegancko na wszystko mnie stac na wszystko mam awy kurwy zajebane czekacie od jednego miesionca do druguegi z kaledarzel w renku nie dojebane polusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie cyganie jak podkreśla znaczy, że błąd. Tak jak to, że się urodziliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...