Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Bolesław ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał normalna rzecz jak by miał uciekać to by nie wlazil do sklepu z monitoringiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba podobny do Swetru albo Kucyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może to nie jest mężczyzna tylko chytra baba z Radomia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...a może to nie jest mężczyzna tylko chytra baba z Radomia.
tylko, ze ta bab z radomska jak ma dzieci to musiaław zapieprzać na nie, bo kiedyś nie dawali za darmoo po 500 zł od zrobienia jednej sztuki bachora tak jak teraz, bo teraz jak mają bachory to nie kradną, bo to dla nich za cięzko, to jest wysiłek żeby łapę wyciągąc po rzecz, teraz pieprzone pisowce bez wyciągania łap dają za darmo po 500 zł, jedynie uczciwi pracujący, nie majacy dzieci albo jedno musza orać za jalmużnę. Oby trafiło tych cholernych pisowców. MY CHCEMY GODNE WYNAGRODZENIAAAA, MY CHCEMY GODNE EMERYTURY ZA PRACĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tylko, ze ta bab z radomska"
Napisałem z Radomia a nie z Radomska. Poza tym nie obchodzi mnie co sądzisz o jakiejś frakcji politycznej i jaki jest Twój poziom inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duch Fryderyka Szopena spacerował nocą po stacji. Nie zapłacił, bo nie mógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "tylko, ze ta bab z radomska"  
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Napisałem z Radomia a nie z Radomska. Poza tym nie obchodzi mnie co sądzisz o jakiejś frakcji politycznej i jaki jest Twój poziom inteligencji.
a jeden wuj skąd, ale ona zapieprzała na swoje dzieci a nie leżała i czekała aż jej za darmo dadzą 500 zł za jedną sztukę dziecka, a że ciebie nie obchodzi moja frakcja polityczna to moze ruszyłbyś dupę i zapytał się dlaczego brała, być może faktycznie nie miała za co kupić, a nie, że ją wyśmiewasz na ogolnym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "tylko, ze ta bab z radomska"  
użytkownik niezarejestrowany napisał:
napisałem z radomia a nie z radomska. poza tym nie obchodzi mnie co sądzisz o jakiejś frakcji politycznej i jaki jest twój poziom inteligencji.
i ta baba może dalej pracuje za 1200-1500 zł aby nie zdechnąc w tym pieprzonym kraju, a jak nie to moze ma emeryturę w wysookości 1 tys. - 1400 zł to już luksus po 40 latach zapieprzania w tym pieprzonym kraju. i nikt poprzedniemu pokoleniu za leżenie się i pieprzenie nie placiłm jedynie pisowcom *** i wuj zorały mózg i rozdają za leżenie i pieprzenie się tylko nie za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał powiadasz... Tablice rejestracyjne ktore ukradł obok na osiedlu pewnie tez pożyczył i zapomniał oddac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryderyk Chopin, obecnie przebywa w Paryżu, Pere Lachaise, kwatera nr 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić za kudły tego fraglesa. Chętnie bym posłuchał jak piszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...