Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ulega wątpliwości kolego
piwe007 napisał:
powyższy tekst był do ~DARAYAVAHUS~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA UWAGA AŻ WYMAGAŁA CYTOWANIA MNIE ? TOŻ TO MARNOTRAWSTWO MIEJSCA. POZA TYM NIE WYDAJE MI SIĘ BY PISANIE Z CAPS LOCKIEM JAK I Z RESZTĄ NP. Z KURSYWĄ BYŁO NIEPOPRAWNE, BEZPRAWNE I NIEZGODNE Z REGULAMINEM TEGO FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DARAYAVAHUS napisał:
PRZEZABAWNE BO TAKICH SYTUACJI NA LUBELSKICH DROGACH JEST MNÓSTWO ! TYLKO ŻE NA MIEJSCU POLICJI NORMALNY KIEROWCA BY TROCHĘ ZJECHAŁ TROCHE NA POBOCZE KTÓRE JEST DE FACTO SZEROKIE, A POLICJA NA UPARTEGO STWARZA POZORY JADĄC NA CZOŁÓWKE, DOPIERO W OSTATNIM MOMENCIE ZJEŻDŻAJĄC. ZGADZAM SIĘ, ŻE TAKIE SYTUACJE JAKĄ STWORZYŁ KIEROWCA BUSA SĄ ABSOLUTNIE NIEBEZPIECZNE ALE FAKTEM TEŻ JEST ŻE POLICJA SPECJALNIE I TO NIE RAZ POZORUJE, WYMUSZA I PROWOKUJE SYTUACJE ABY WYROBIĆ NORMĘ MIESIĘCZNĄ NAŁOŻONYCH MANDATÓW ! TAKA PRAWDA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
Nie ma drog to i takie rzeczy sie dzieja. Moim zdaniem czerwona ciezarowka powinna lekko zjechac a jadacy z naprzeciwka(policja rowniez) delikatnie na pobocze i kazdy zadowolony. Przykro mi ale tak sie jezdzi...
Zastanów się co piszesz po to są podwójne linie aby w tym miejscu nie wyprzedzać !!!I żaden samochód nie ma obowiązku idjotą którym się spieszy zjeżdzać na pobocze bo nie daj Boże ktoś by stał i nieszczeście gotowe więć zastanów się po co są znaki .A jeszcze Spiesz Się Pomału a dojedziesz wcześniej .I tak za mało dostał od policjantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden kierowca nie ma obowiązku zjeżdżać aby "baran" z naprzeciwka, któremu się "spieszy' mógł sobie jechać tak szybko jak dusz zapragnie. Nigdy nie zjeżdżam więc jeśli to czyta to jeden z takich niech liczy się z tym że może wbić się pod spód mojej Scanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Żaden kierowca nie ma obowiązku zjeżdżać aby "baran" z naprzeciwka, któremu się "spieszy' mógł sobie jechać tak szybko jak dusz zapragnie. Nigdy nie zjeżdżam więc jeśli to czyta to jeden z takich niech liczy się z tym że może wbić się pod spód mojej Scanii
i dzieki takim kierowcom jak ty sa korki bo jedziesz ta swoja scania 70/h i nie mozna cie wyprzedzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Żaden kierowca nie ma obowiązku zjeżdżać aby "baran" z naprzeciwka, któremu się "spieszy' mógł sobie jechać tak szybko jak dusz zapragnie. Nigdy nie zjeżdżam więc jeśli to czyta to jeden z takich niech liczy się z tym że może wbić się pod spód mojej Scanii
Popieram Cie kolego ja tez nieustepuje takim baranom A najgorsi sa busiarze jeszcze placza przez CB czemu nieustapie jak wyprzedzaja na trzeciego.Tepic takich idiotow!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
i dzieki takim kierowcom jak ty sa korki bo jedziesz ta swoja scania 70/h i nie mozna cie wyprzedzic
Drogi są dla wszystkich. Warunki na drodze wymuszają prędkość jazdy, a nie złośliowść kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
Drogi są dla wszystkich. Warunki na drodze wymuszają prędkość jazdy, a nie złośliowść kierowców.
zgadza sie ale tutaj byla zlosliwosc kierowcy scanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Żaden kierowca nie ma obowiązku zjeżdżać aby "baran" z naprzeciwka, któremu się "spieszy' mógł sobie jechać tak szybko jak dusz zapragnie. Nigdy nie zjeżdżam więc jeśli to czyta to jeden z takich niech liczy się z tym że może wbić się pod spód mojej Scanii
TY H.U.J.U CHCIAŁBYM CIĘ SPOTKAC NA ŻYWO !!! WBIŁBYŚ SIĘ SWOIM PARSZYWYM RYJEM NA MOJĄ PIĘŚĆ!!!! deb***U!!!! WAM ZASRAŃCY ZAWSZE SZKODA ŻE WAS KTOŚ WYPRZEDZA I OCZYWIŚCIE NIE ZJEDZIECIE TROSZKĘ ŻEBY ZROBIĆ MIEJSCE!!( MÓWIĘ O KIEROWCACH TIRÓW) MYŚLICIE ZASRAŃCY ŻE JAK MACIE WIĘKSZE SAMOCHODY TO WAM WSZYSTKO WOLNO!!! A PRAWDA JEST TAKA ŻE LECZYCIE SWOJE KOMPLEKSY WIELKOŚCIĄ SAMOCHODU!! BO WIĘKSZOŚĆ Z WAS TO MAŁE ZASRANE KURDUPLE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Żaden kierowca nie ma obowiązku zjeżdżać aby "baran" z naprzeciwka, któremu się "spieszy' mógł sobie jechać tak szybko jak dusz zapragnie.Nigdy nie zjeżdżam więc jeśli to czyta to jeden z takich niech liczy się z tym że może wbić się pod spód mojej Scanii
Z reguły jeżdżę ostrożnie i z rozwagą (konto punktowe 0), ale niestety zdarzają mi się i takie manewry jak na filmie jak wielu z nam. Nie robię tego celowo, ale proszę zobaczyć stan naszych dróg i takich właśnie kolesi jak Daro. Wlecze się te 70, za nim sznur samochodów. Dokładnie tak jak już wcześniej ktoś zauważył Policja około 120 tir robi to samo co "Bus" samowolka i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus wyprzedzał pod górę "sreberko" nie mogło go widzieć, za kierownicą policjant wytrenowany do szybkiej jazdy wykazał się refleksem i zjechał na prawo i udało się uniknąć tragedii. Polecam wszystkim zjeżdzanie na "górkach" na pobocze jeśli jest to możliwe ja tak robię od wielu lat i dzięki temu uniknąłem paru czołówek Natomiast nie polecam tej techniki w nocy ze względu na pieszych czy rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co szukać tak daleko ??? Panom policjantom polecam skrzyżowanie na wysokości ul Północnej-z Prusa skręt w Biernackiego. Busy które jadą od A.Solidarności ulicą Prusa z zamiarem skrętu w Biernackiego(do przystanku przy Ruskiej)i napotykają czerwone światło na wprost-wjeżdżają na skrzyżowanie po lewej stronie i przed oczekującymi autami skręcają w prawo ! Coś strasznego ! Dziś pozdrawiam busiaża z nr rej LZA... A panowie policjanci ! Macie naprawdę blisko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy czytam wypociny, bo inaczej tego nazwać nie można, raz ze względu na ich treść, dwa gramatykę, osób takich jak ~Kierowca~, ~Władmir~, ~ol~, ~M~, ~DARAYAVAHUS~, ~gość~, ~1_m_ss~, to przestaję się dziwić, że na polskich drogach jest tyle (tylko tyle!) wypadków. Jak można, będąc pewnie co najmniej kierującym, mieć tak błędnie i ograniczone pojęcie o przepisach prawa o ruchu drogowym oraz wyciągać i formułować tak idiotyczne wnioski i opinie!. Nikomu nie życzę spotkania z Wami na drodze. Powiem więcej, obyście Wy sami wzajemnie nigdy nie spotkali się na drodze, bo może z tego wyniknąć wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejedz sie pare razy po trasie(jezyk potoczny a nie wypociny) chelm/zamosc/lublin-> gdansk.oczywiscie zgodnie z przepisami-ponad 10 godzin gwarantowane. czy juz wiesz czemu uprzejmie zjezdza sie na bobocze? wlasnie tak, dlatego zeby kierowca mogl byc w domu po 13 godzinach w domu z zona, a nie po prawie dobie. nie chce tu wywolac fali komentarzy typu: "tak 13h w obie strony i kogos zabic po drodze". wszystko w granicach rozsadku. jak ktos jedzie 15km nad wode i wali po 200km/h nie pochwalam, ale majac przed soba 800km irytujaca staje sie swiadomosc ze w cywilizowanym kraju taka trase pokonuje sie w 5 godzin a u nas 12...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
przejedz sie pare razy po trasie(jezyk potoczny a nie wypociny) chelm/zamosc/lublin-> gdansk.oczywiscie zgodnie z przepisami-ponad 10 godzin gwarantowane. czy juz wiesz czemu uprzejmie zjezdza sie na bobocze? wlasnie tak, dlatego zeby kierowca mogl byc w domu po 13 godzinach w domu z zona, a nie po prawie dobie. nie chce tu wywolac fali komentarzy typu: "tak 13h w obie strony i kogos zabic po drodze". wszystko w granicach rozsadku. jak ktos jedzie 15km nad wode i wali po 200km/h nie pochwalam, ale majac przed soba 800km irytujaca staje sie swiadomosc ze w cywilizowanym kraju taka trase pokonuje sie w 5 godzin a u nas 12...
dokładnie. zgadzam się z tobą w 100% ale tu piszą ludzie (deb***e) którzy jeżdżą raz na jakiś czas i uważają sie za niewiadomo jakich kierowców, i przez takich właśnie idiotów są wypadki!!! bo jedzie zasraniec jeden z drugim przy osi jezdni i nie odsunie się nawet na centymetr, bo k.u.r.w.a. uważa że tak jest dobrze!! bo go tak nauczyli na kursie!!!! a wystarczy sie tylko trochę odsunąć i nie ma wtedy żadnego zagrożenia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek napisał:
Kiedy czytam wypociny, bo inaczej tego nazwać nie można, raz ze względu na ich treść, dwa gramatykę, osób takich jak ~Kierowca~, ~Władmir~, ~ol~, ~M~, ~DARAYAVAHUS~, ~gość~, ~1_m_ss~, to przestaję się dziwić, że na polskich drogach jest tyle (tylko tyle!) wypadków. Jak można, będąc pewnie co najmniej kierującym, mieć tak błędnie i ograniczone pojęcie o przepisach prawa o ruchu drogowym oraz wyciągać i formułować tak idiotyczne wnioski i opinie!. Nikomu nie życzę spotkania z Wami na drodze. Powiem więcej, obyście Wy sami wzajemnie nigdy nie spotkali się na drodze, bo może z tego wyniknąć wielka tragedia.
WYPOCINY TO ZROBIŁ TWÓJ OJCIEC !!! TZN CIEBIE ZASRAŃCU!!!!! MÓGŁ SIĘ SPUŚCIĆ NA TRAWĘ LEPIEJ!!!! WTEDY BYŁOBY JEDNEGO IDIOTĘ MNIEJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście lat temu na k-17 koło Moszczanki zginęła moja koleżanka.Sytuacja była podobna.Podwójna ciągła,kierowca się śpieszył ale przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m_ss napisał:
WYPOCINY TO ZROBIŁ TWÓJ OJCIEC !!! TZN CIEBIE ZASRAŃCU!!!!! MÓGŁ SIĘ SPUŚCIĆ NA TRAWĘ LEPIEJ!!!! WTEDY BYŁOBY JEDNEGO IDIOTĘ MNIEJ!!!!
Ci co usprawiedliwiają chamstwo stanem naszych dróg zasługuję na więzienie, albo co najmniej na odebranie prawa jazdy. Auto w waszych rękach to jak pistolet u psychopaty. Tak w ogóle, trzeba wybrać czy jest się za kulturą rzymską czy bizantyjską... obawiam się jednak, że Ci do których kieruję pytanie nie wiedza o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...