Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydaje mi się że jest to droga krajowa nr 17 a nie 12 !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mi się wydaje, że w Kurowie łączą się drogi nr. 12 i nr. 17
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja jestem pewien, ze w Kurowie 12 i 17 to ta sama droga :-)) Polaczenie (albo rozdzielenie) 12 z 17 nastepuje w Piaskach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie w Kurowie łączą sie drogi a w Piaskach rozdzielają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto redaguje te wiadomości ??? jakiś przedszkolak ? to w końcu ile samochodów uczestniczyło w zderzeniu- dwa czy pięć ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto redaguje te wiadomości ??? jakiś przedszkolak ? to w końcu ile samochodów uczestniczyło w zderzeniu- dwa czy pięć ??? — Lef, dodano: dzisiaj, 21:20
Myślę, że kolega nie zrozumiał. Udział brało pięć samochodów, mianowicie: 2 x Mitsubishi, mercedes, bmw i hyundai.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miejscowosc w której wydarzył sie wypadek tyo olesin lu kaleń koło kurowa wiem bo mam tam szkółke roslin hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: