Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Kurowie nie ma delimy haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coś niesłychanego, że za inwestycje na terenie gminy koszty mają ponosić mieszkańcy. A z czego miałyby być pieniądze? Z kredytów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By było śmiesznie proponuję, by za inwestycje w Kurowie zapłacili mieszkańcy Lublina - za inwestycje w Lublinie mieszkańcy Kurowa. I będzie po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfd napisał:
W Kurowie nie ma delimy haha
Też ją chyba przeoczyłam. Znowu ściemniają na tym portalu ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy niech się spiesza i jak najszybciej wyślą list do Świętego Mikołaja z prośbą by zapłacił za inwestycje z których będą korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogata niby gmina a zaniedban sporo.Mam na mysli oczyszczalnie sciekow i kanalizacje.Biedniejsze gminy jak Zyrzyn,Konskowola juz dawno uporaly sie z tym problemem.Natomiast w Kurowie jak za krola Swieczka,dobrze,ze sa jeszcze stodoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zygmunt napisał:
Bogata niby gmina a zaniedban sporo.Mam na mysli oczyszczalnie sciekow i kanalizacje.Biedniejsze gminy jak Zyrzyn,Konskowola juz dawno uporaly sie z tym problemem.Natomiast w Kurowie jak za krola Swieczka,dobrze,ze sa jeszcze stodoly.
I na tronie można posiedzieć - poczekajcie jak doczekacie kanalizacji i otrzymacie rachunki za ścieki.Dzisiaj nie biadolcie bo za przysłowiową stodołę chyba niewielu już chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lekka przesada niech sobie pensje obetną o 10 % w gminie są i tak b. wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAMY W KLUBIE - MIESZKANIEC KRAŚNIKA JESZCZE JEDEN POWIAT I UTWORZYMY "STOWARZYSZENIE POSZKODOWANYCH PRZEZ LOKALNĄ WŁADZĘ " - POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...