Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile ten chlopak ma lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napisał:
Jejku, ten chłopak to mój kolega z klasy... to straszne dowiedziec sie o takiej tragedii.... Miejmy nadzieje ze jemu i jego tacie nic nie będzie... Jeszcze wczoraj śmialiśmy się na przerwie, a teraz nie wiadomo czy żyje, ale bądźmy dobrej myśli
czyli jakim wieku jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylviia napisał:
A co z ojcem i snem?
z tatą w porządku a syn w ciężkim stanie ale podobno wyjdzie z tego. W śpiączce jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to również mój kolega z klasy straszne to co się stało, miejmy nadzieje że wyjdzie z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz, że jest w śpiączce ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo lezy w szpitalu na OIOM Ludzie stała się tragedia a wy jak hieny czepiacie sie i próbujecie dowiedzieć sie wiecej "plotek' Moze mam napisać co mówi ojciec, moze nazwy leków podać abyście skonsultowali na forum \. Chcecie wiedzieć w czym była A. a w czym jej mama? Moze chcecie zdjęcia z OIOM i podgląd 24h na tatę. Idioci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie kurzy sie zastanowia co pisza żal poprostu!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie sobie spokój ludzie pomódlcie się za tych którzy walczą o życie w szpitalu a nie spekulujecie co komu jest i kto zawinił. :/ żal po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie co z sebą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakis głupi zart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam osobiscie dziewczyny,ale ogromny bol dla rodziny,przyjaciol,znajomych,nawet ja sie poplakalam,tragedia...szczere kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomi mojej Cioci jechali tym samochodem. I to nie jest tak, że kierowcy nic nie jest bo synowi nic się nie stało ma lekkie obrażenia, a ojciec jest w ciężkim stanie i mają jeszcze jedno malutkie dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne napisał:
Znajomi mojej Cioci jechali tym samochodem. I to nie jest tak, że kierowcy nic nie jest bo synowi nic się nie stało ma lekkie obrażenia, a ojciec jest w ciężkim stanie i mają jeszcze jedno malutkie dziecko.
co? seba nie ma młodszego rodzeństwa, i to on jest w ciężkim stanie, chyba coś ci się pokręciło, chyba nie o tych lludzi ci chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie sie ku*** ludzie opanujcie!! Najpierw pomyslcie co piszecie....Poprostu żałośni jesteście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napisał:
co? seba nie ma młodszego rodzeństwa, i to on jest w ciężkim stanie, chyba coś ci się pokręciło, chyba nie o tych lludzi ci chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian ma młodszego brata jeszcze i starsza siostre. A co do jego stanu jest bardzo krytyczny i jeśli z tego wyjdzie to pewnie będzie kaleką przez reszte życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyy macie wy cokolwiek w głowie? Weźcie się lepiej za naukę albo odśnieżanie śniegu, niektórzy to nawet mogą powalić głową w ścianę bo nie są na tyle inteligentni żeby wiedzieć, w którym momencie zamknąć jape. Matko ciekawość ludzka mnie zaskakuje. Jeżeli go znacie to powinniście być na tyle inteligentni żeby nie wypytywać o takie rzeczy na forum, a jeżeli go nie znacie to po co w ogóle się wypytujecie? Daje wam to jakąś satysfakcje, że powzdychacie "ohhh jak szkoda mi... bla bla bla". Ludzie przestańcie drążyć temat i dajcie sobie siana! Niektórzy to jak by mogli to by chyba o numer zapytali i katowali kogoś z rodziny żeby uzyskać wszystkie informacje co, jak, gdzie, po co i dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...