Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają długi, ale pomocy nie chcą. Niewielkie zainteresowanie programem oddłużeniowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 11:05 Powrót do artykułu
przepraszam za te niepotrzebne wpisy z cd., ale nie jestem biegła w pisaniu komentarzy i myślałam, że jest jakieś ograniczenie ilości znaków. O ja głupia...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź chociaż madrzejsza w wpłaceniu swoich długów a naszych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłacaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redukcja długu sięga 70% długu. Warunkiem jest regularne placenie czynszu przez 3 lata. Z prawie 200 zadłużonych rodzin do programu zgłosiło się 4 osoby. Nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "Bądź chociaż madrzejsza w wpłaceniu swoich długów a naszych pieniędzy" + "Spłacaniu". Jak widać nawet najmądrzejszemu z mędrców zdarza się pomylić:). Nie bardzo wiem o jakich moich długach (niby też wobec ciebie)piszesz, bo ja nic o tym nie wiem. Pozdrawiam mimo wszystko i życzę więcej uśmiechu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redukcja długu sięga 70% długu. Warunkiem jest regularne płacenie czynszu przez 3 lata. Z prawie 200 zadłużonych rodzin do programu zgłosiło się 4 osoby. Nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie te 4 osoby to ci którym za długi zaproponowano eksmisje na ul Romów? Czy wtedy nagle nie okazuje się ze jednak można spłacać swoje długi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdą wypracowaną złotówkę muszę oddać do kasy państwa trzy! Obecnie skubią nas na największe pieniądze od 100lat. Jak to policzyć - już z pensji idzie 1 zł - podatek i zusy... gdyż pamiętać należy że drugie tyle płaci pracodawca. 2zł to wszelakiego typu opłaty -abonamenty,wat,opłata paliwowa itd. 3zł to luksusy - auto,rtv,własny kąt. Jest gorzej niż niewolnictwo! Właściwie to, że coś masz znaczy tylko tyle że będziesz stale musiał płacić haracz za ochronę mafii rządzącej i SPŁACANIE DŁUGÓW ludzi co mają wszystko w du..e i liczą na rozdawnictwo socjalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam. Nie liczą na rozdawnictwo socjalne ale je dostają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem ;; Puławy- z myślą o socjalu ;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za prąd i gaz jakoś ludzie potrafią płaci może urząd wyciągnie wnioski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może podpowiesz jakie to powinny być wnioski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioski proste jeśli ktoś nie płaci bo mu tak wygodnie to rozwiązanie umowy i pa pa Druga kwestia kto daje przydział na mieszkanie osobom mającym alergię na pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś też było to dla mnie oczywiste, że jeśli ktoś nie płaci to wywalić z mieszkania i sprawa załatwiona. jednak jak zgłębiłem temat bo mam takiego sąsiada, który na wódę ma a na opłaty już nie, to niestety musiałem swój pogląd zmienić. Takie jest w tym kraju prawo, że miasto jako właściciel mieszkania w zasadzie nie może nic zrobić z dłużnikiem, a już na pewno nie wyrzucić go na ulicę. Poczytaj sobie uchwałę o ochronie praw lokatorskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego mamy takie szopki a nie inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...