Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Normalna kobieta w wieku 40 lat to ma rodzinę, dzieci a nie siedzi i partyjniactwo uprawia.
samotna 40 latka z PO-PSL-SLD-TR jest już OK ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurską znam z Puław i powiem wam,że srrasznie podła wredna i zakłamana.I jeszcze jedno-cholernie mściwa!
No po prostu stara panna, megalomanka, to cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurską znam z Puław i powiem wam,że srrasznie podła wredna i zakłamana.I jeszcze jedno-cholernie mściwa!
 
Sadurska w pałacu prezydenckim.... w pierwszej chwili myślałem że to kiepski żart, ale po chwili dotarło do mnie, że to Polska, kraj w którym wybory ludzkie są nasiąknięte emocjami a nie zdrowym rozsądkiem. Dopiero po jakimś czasie Polacy widzą swój błąd... jak już wybrani przez nich narozwalają co mieli narozwalać.
Spieprzaj dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu
o to właśnie jest ten brak nienawiści i polityka miłosierdzia !!!! obłuda sympatyków pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Puław.Ani mnie ona ziębi,ani grzeje.Ale nie mam dobrego zdania o cały PISIE!Czyli i o niej tez.A juz jak często gości w radiu MA RYJA! To juz przepadła z kretesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to właśnie jest ten brak nienawiści i polityka miłosierdzia !!!! obłuda sympatyków pis
 
Jestem z Puław.Ani mnie ona ziębi,ani grzeje.Ale nie mam dobrego zdania o cały PISIE!Czyli i o niej tez.A juz jak często gości w radiu MA RYJA! To juz przepadła z kretesem.
Kogo ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dlatego puławianka bo się tu urodziła w szpitalu powiatowym.
taa, czyli jak ja mieszkam całe życie w Puławach ale urodziłam sie w Lublinie to je jestem lublinianka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samotna 40 latka z PO-PSL-SLD-TR jest już OK ?  
Największy odsetek starych panien jest w klubie poselskim PiSu ,chyba nikt tego nie zakwestionuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio,to nie są aktualne dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z panem Rzepkowskim? Gdzie go ulokuje Sadurska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio,to nie są aktualne dane.
a jaka ty swinka jestes pegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurska w pałacu prezydenckim.... w pierwszej chwili myślałem że to kiepski żart, ale po chwili dotarło do mnie, że to Polska, kraj w którym wybory ludzkie są nasiąknięte emocjami a nie zdrowym rozsądkiem. Dopiero po jakimś czasie Polacy widzą swój błąd... jak już wybrani przez nich narozwalają co mieli narozwalać.
ale jak baba ze wsi moze sie dostac tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio,to nie są aktualne dane.
co ty reprezentujesz kobiecino,wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak baba ze wsi moze sie dostac tam
Tak samo jak Kopacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko samo PiSmakowanie i pyskówki obrońców jedynie słusznych ideałów, brak oczywiście konkretów i merytoryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie uklekla przy PODNIESIENU SW EUCHARYSTII-w KAtedrze Sw Jana -podczas Mszy Prez. Sw.inauguracyjnej-ani glowy nie sklonila? Jakiego wyznania -czy bez ? -walczy-o co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidulka nie miala szans na aplikacje bo nie pochodzi z prawniczej rodziny...ale jakies znajomosci jednak sie znalazl skoro swiezo upieczona abswentka od razu prace w urzedzie pracy dostala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...