Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka zabiła, ale jest uniewinniona

Utworzony przez lolo, 18 stycznia 2008 r. o 20:41 Powrót do artykułu
gdzie wisła a garwolin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem o takich przypadkach i dziekuje lekarzom ze na to zwracaja uwage. Dawniej sie otym nawet nie wspominala, ze istnieje cos takiego jak depresja poporodowa. Odczulam to na wlasne skorze 30 lat temu. Po urodzeniu dziecka mialam bardzo wielkie klopoty sama z soba.Odeszlam 200 metrow od mieszkania i nie wiedzialam jak wrocic. Tylko dzieki madremu mezowi udala mi sie z tego wyjsc. Pilnowal mnie i zawsze wychodzil ze mna. Trwalo to okolo miesiaca. Bylismy, a jakze u lekarza ale to nic nie pomoglo. lekarz z usmiechem stwierdzil, ze takie rzeczy medycyna notuje, ale nie jest to problemem. Po miesiacu czasu to niby wszystko ustapilo, ale do dnia dzisiejszego nie moge sobie przypomniec,jak sie haftuje, a umialam to pienie robic. Nigdy wiecej nie powtorzylo sie u mnie takie zapomnienie. Mam nastepne dzieci ale juz bez takich sensacji.Dlatego tedz bardzo szanuje lekarzy ktorzy takim sprawami zajmuja sie bardzo solidnie i doglebnie. Jeszcze RAZ DZIEKUJE. bo wiem jak to "boli" oby zadna kobieta tego nie zaznala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...