Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

McDonald\'s, Leroy Merlin i nowy Lidl powstaną w Puławach

Utworzony przez MrShillen, 6 stycznia 2011 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Tylko Poniatowa stoi w miejscu HAHAHHAHAHHA 1 biedronka na krzyż i radocha szkoda gadac i zal czytac bo serce placze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Poniatowej mieszka 10 tys. ludzi, w Puławach 50 tys. ludzi. Koncerny budują swoje sklepy tam gdzie obliczą, że będzie spory zysk. Często też władze miasta nie dopuszczają ich (z różnych względów) ... "ochrona miejscowego polskiego kapitału". Inna sprawa, że w mieście 10-tysięcznym spokojnie mogłoby być kilka dyskontów takich jak Biedronka czy Lidl (dwie najtańsze sieci spożywcze w Polsce).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale artykuł.. ktoś na MM napisał coś o czym wiadomo od dawna i od razu się tutaj musi pojawić, bez względu na jakość i treść normalnie szkoda myszy na klikanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powstanie ten ameryk.... kanapkowy bufet to więcej wycieczk zatrzyma się w Puławach w drodze do Kazimierza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na deblinskiej ? troche w dziurze , bedzie takisam niewypał co i z tesco bo tak na uboczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś zaleje nas totalnie,wystarczy zobaczyć co się dzieje od piątku pod chociażby galerią,same lry,lop-y,wzw,już patrzeć na te tablice nie mogę,ale w zasadzie to dla nich powstają takie obiekty,bo ludzie światowi tak jak ja nie korzystają z takich przybytków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bad boy napisał:
Wieś zaleje nas totalnie,wystarczy zobaczyć co się dzieje od piątku pod chociażby galerią,same lry,lop-y,wzw,już patrzeć na te tablice nie mogę,ale w zasadzie to dla nich powstają takie obiekty,bo ludzie światowi tak jak ja nie korzystają z takich przybytków.
Weź się o.d.p.i.e.r.d.o.l od wsi!Nikt Ci nie karze tam chodzić chociaż jak piszesz, że stoją tam LRY,LOP... to chyba jednak jesteś stałym bywalcem!!!Pomyśl może o miejscach pracy, które tam będą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LRY to przecież panowie oficerowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wam barany nie podobają tablice LRY, to dlaczego pozwoliliście na likwidację "ŻELATYNY". Teraz marudzicie że nie ma miejsc pracy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepni którym nie podobają sie tablice rejestracyjne. Wejdzie dumni Puławiacy na tvnwarszawa.pl to zobaczycie jak o Was pisza Warszawiacy (LPU i inne buraki) . Leczycie lokalnie kompleksy? Czy tablica rejestracyjna ma znaczenie? Dzieki tym ludziom macie prace ( badz Wasze matki ,córki i rodzina) Troche tolerancji. Wszedzie ten jad....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bad boy napisał:
Wieś zaleje nas totalnie,wystarczy zobaczyć co się dzieje od piątku pod chociażby galerią,same lry,lop-y,wzw,już patrzeć na te tablice nie mogę,ale w zasadzie to dla nich powstają takie obiekty,bo ludzie światowi tak jak ja nie korzystają z takich przybytków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie swiatowe buraki jak ty siedza caly dzien pod takimi przybytkami bo nie maja perspektywy na przyszlosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na samą myśl o "przysmakach" z Mc Donald robi się niedobrze. Co najwyżej cola z lodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie wart to ich cen. A co do wsi, to kolego, jak azoty upadną, to dopiero byś zobaczył jaka to wiocha z puław, nie mówiąc już od jakiejś kulturze obyciu "mieszczuchów" z puław, sory ale ci ludzie miają nie równo pod kopułą, wiele widziałem, ale takich mieszczuchów to tyko w metropolii puławy. Hmmm co raz bardziej żałuje że nie ma obowiązkowej służby wojskowej, nawet robili już kwadratowe hełmy, a była to szkoła życia i oduczenia cwaniactwa "mieszczuchów" Zal mi takich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzednika. Wiocha totalna. A puławskim urzędasom w dupach się poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...