Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna wyskoczył z budynku hotelu. Nie żyje

Utworzony przez Unikalny, 11 sierpnia 2012 r. o 15:44 Powrót do artykułu
"W sobotę rano mężczyzna wyskoczył z budynku jednego z hoteli. Tego samego dnia wynajął jeden z pokoi na 7 piętrze." Skoczył, a potem wynajął pokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym Dzienniku pracują juz zupełni deb***e. Jak to się czyta to można się uśmiać. Wynajął w wcześniej wyskoczył, wynajął ale nie wyskoczył bo były zamknięte ale jednak jakoś wyskoczył. Ale skąd i na którym tego czytelnik już się nie dowie. Moje 12-letnie dzicko napisało by to z większym sensem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gumiś napisał:
Czy w tym Dzienniku pracują juz zupełni deb***e. Jak to się czyta to można się uśmiać. Wynajął w wcześniej wyskoczył, wynajął ale nie wyskoczył bo były zamknięte ale jednak jakoś wyskoczył. Ale skąd i na którym tego czytelnik już się nie dowie. Moje 12-letnie dzicko napisało by to z większym sensem.
" "Nie wyskoczył z okna w tym pokoju," To średnio inteligentnemu czytelnikowi wystarczy. A ustaleniem skąd wyskoczył pewnie zajmuje się policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie miejsce, zeby komentowac kwalifikacje autora tekstów. Straszna tragedia!!! I to przez głupią pi...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego, że przydałoby się z sensem pisać jest jeszcze jeden problem - przydałoby się umieć czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor dzisiejszych tekstów w DW nie podpisuje się, choćby inicjałami pod swoimi "wypocinami"? Przynajmniej poznalibyśmy tego fenomena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam Was,,, zamknijcie ten temat!!! Ból i pustkę, jakie czuje Rodzina,to dość,,, proszę uszanujcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko kochana... dlaczego on to zrobił?? niee moge w to uwierzyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo kim był ten chłopak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wiadomo... ale czy to teraz ważne.. odszedł na zawsze, Spoczywaj w pokoju Boreasz [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej ... jak Boreasz mógł to zrobić ?! biedna Becia ;( kochana jesteśmy z Tobą ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie dlaczego... tyle życia mial przed soba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jej ... jak Boreasz mógł to zrobić ?! biedna Becia ;( kochana jesteśmy z Tobą ;*
Żadne "biedna becia", chłopaczyna nie żyje i to jest największa tragedia, a ona święta nie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje tylko ze to nie spowodu dziewczyny! okropna żal mam w sercu.. Bori:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ją czyli Beate i jej całą rodzinę znam idealnie pochodzi z mojej okolicy.Jego z nią tu tez parę razy widziałem.Nic więcej na ten temat się nie wypowiem a sporo o niej wiem.Niech on z Bogiem spoczywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce nikogo poądzać ani oceniać ale po ostatniej wypowiedzi wychodzi na to ze cos dziewczyna zrobiła nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie dlaczego to zrobił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego??? a po co Ci to wiedziec??? zaspokisz swoja ciekawosc??? nie jest to Ci do niczego potrzebne,,, daj Boze, by nikt z Twoich najblizszych nie zagubil sie,,, zyj swoim zyciem,,, i ciesz sie z kazdej dobrej rzeczy, jaka Cie w zyciu spotyka ,,, nie szukaj sensacji w bolu Rodziny!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłpaka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zaspokoje! jestem bliska znajomą jego i poprostu chce wiedziec dlaczego nam to wszystkim zrobił.. jak mogł zrobić to własnym rodzicom.. bratu... chrześniakowi JAK MÓGŁ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...