Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy napisali petycję ws. obsady karetek. Trafiła do kosza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 o 11:23 Powrót do artykułu
Zapamiętajcie sobie nazwiska obecnych radnych i podziękujcie im przy okazji najbliższych wyborów. Radny został wybrany przez społeczeństwo i społeczeństwu powinien SŁUŻYĆ. Prawo ustanawiane w sejmie nie zawsze ma na celu ochronę społeczeństwa. Często się zdarza, że chroni interesy małej grupki lobbystów. To samorząd est najbliżej lokalnej społeczności i powinien podejmować takie decyzje aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki życia dla mieszkańców. Rachunek ekonomiczny w tym przypadku powinien zejść na dalszy plan. Są pewne priorytety. Zdrowie, oraz poczucie bezpieczeństwa są takimi priorytetami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowni Radni! Mieszkańcy zapamiętają, że ich petycje uznano za bezzasadne. Wybory zweryfikują czy rzeczywiście petycje były bezzasadne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapamiętajcie nazwisko v-ce starosty to on jest odpowiedzialny za ten bałagan, nazywa się godliński!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni powiatowi wystawiani są na liście wyborczej przez kliki partyjne. Dlatego czy nie będą bezgranicznie podporządkowywać się funkcjonariuszom partyjnym na gorze? Inaczej jaka partia umieści ich na liście wyborczej w następnych wyborach? Przypominają mi bezwolne, posłuszne marionetki przyspawane do koryta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Godliński dostanie czerwona kartkę przy najbliższych wyborach. Pisowski pachołek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Układy, sitwy i towarzystwa wzajemnej adoracji. Zero szacunku dla nas i naszych potrzeb. Gdyby podczas wyborów w powiecie wprowadzono okręgi jednomandatowe, to istnieje szansa, że wejdzie choćby jeden niezależny i myślący radny. Zamiast tego mamy listy partyjne. Efekty tego odczuwamy na własnej skórze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A tak wszyscy wierzyli w dobrą zmianę w Puławach i puławskim szpitalu. I co wyborcy? pisuary zrobili was w jajo, a wuefista wicestarosta pokazał swoje kwalifikacje, nie wiem czy się śmiać czy płakać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co się czepiasz PISU jak szpital został rzwalony za czasów PSLu i PO zapomniałeś kto wcześniej rządził i kto był DYREKTOREM!!!!!!!! Pani HERDA nadana z PSLU. Popiołek na teczce powinien wyjechać razem z GORGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypominam że Gorgol w tej kadencji również zajmuje się szpitalem. Skoro wg ciebie szpital odnosi sukcesy to z jakiego powodu chcesz go wywozić na teczce? Człowieku myśl a nie powtarzasz głupoty jak troll, któremu płacą za szczekanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gorgol dopiero w PO a juz PIS? Nie mam juz słów na to ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gorgol realizuje dobrą i dojną zmianę za jednym razem. Zadamy sobie pytanie jak nazwać taką osóbkę skaczącą z kwiatka na kwiatek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet gdyby byly jakies skargi RYBAK zamiecie je pod dywan ha ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dyrektor to chyba wczesniej przed LECZNA to pracowal w MINISTERSTWIE SUKCESOW I PROPAGANDY
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: