Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Atakują nie tylko Maja. Ich metody są porażające. Wczoraj, gdy jeden z użytkowników grupy FB Puławy, przypomniał obietnice Kwapińskiego i radnej Pakuły i poprosił ich o odpowiedź kiedy będzie OBIECANE lodowisko, RADNY Kwapiński, zamiast odpowiedzieć to …................STRASZY CZŁOWIEKA, ŻE …..............BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ IANCZEJ TŁUMACZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kur...a i TO JEST RADNY NASZEGO MIASTA. SZEF BIURA POSELSKIEGO POSŁA SZULOWSKIEGO??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
straszy człowieka  jak dla mnie to trzeba zgłosić to do prokuratury 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież nagrywanie bez zgody jest zabronione , nowa agera z nagraniami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem tak: kur...a a ciekawe kto i dlaczego na niego głosował?
Jedynym kryterium w głosowaniu było poparcie przez księdza proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz znów ataki na Maja. Komar pierdnie winny Maj. Zniszczą go doszczętnie. Chciał działać w temacie lodowiska, to zabrali mu temat. Zabłysnęli przez chwile, obiecali ze oni się tym zajmą a i tak olali temat.   Obietnica bez pokrycia.  Teraz za to znów mogą  atakować Maja i pitolić że nic nie robi.
p. Maj ma pełne pole do popisu. PiS się skompromitował więc niech działa. Chyba że chodzi tylko o pogadanie sobie "że ja chciałem ale oni nie dali". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zdania żeby ci którzy zabrali Majowi pomysł lodowiska i ogłosili ze bedzie ono jeszcze w 2015 roku na Placu Chopina, żeby to oni zrealizowali swe obietnice bez pokrycia. Niech się w końcu wezmą do roboty. A tak to będą oskarżać p.Maja że się wpiep...a w nie swoje sprawy, kradnie czyjeś pomysły, lub niszczy miasto. Czyli dokładnie o to co sami robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...