Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miłośniczki zwierząt drą koty. Spór dotyczy podziału dotacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2016 r. o 15:36 Powrót do artykułu
A na coz te pieniadze... na okaleczanie (czyli pozbawianie plodnosci, same niech to na sobie zastosuja), na eutanazje (czyli zabijanie). 'Milosnikow' zwierzat poddac kastracji i eutanazji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są pieniądze wyłącznie na dokarmianie kotów dziko żyjących. Nie na sterylizację, choć i ta jest bardzo potrzebna, bo jedna kocica może rocznie urodzić nawet ok. 20 kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaworska daj spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi są to i 20tys na koty z urzędu by się przydało dla tej pseudodziennikarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego nowa prezeska postanowiła sie zaangarzowac w opieke nad zwierzętami w momęcie kiedy przyznano na to dotacje. Jakoś nie zaóważyłam zeby latała po śmietnikach biedne koty karmić z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Kamilo proponuję korzystanie ze słownika ortograficznego. A może to pani pani pseudodziennikarko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kibicuję Pani Wioli znam ją, mieszkamy na jednym osiedlu i wiem, że los zwierząt nigdy nie był jej obcy. nie raz widziałem jak Panie jechały na interwencję ws pomocy zwierzakom. pozdrawiam Bartek G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie nowa prezes nie ma na paliwo do swojego starego rzęcha ha ha ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jakie interwencję skoro uprawnień po dziś dzień nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wioletta szefowa kibiców Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę, że pani pseudodziennikarka ze swoim kolegą ciennikarzem rozpoczęła akcję hejtu w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Szantaż specjalizująca się w nieoddawaniu długów i wszystko jasne. Nawet przelew potrafi sfałszować i bezczelnie wysłać dłużnikowi... Ma baba tupet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że Wiolce też słownik ortograficzny by się przydał ha ha ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Ciekawe dlaczego nowa prezeska postanowiła sie zaangarzowac w opieke nad zwierzętami w momęcie kiedy przyznano na to dotacje. Jakoś nie zaóważyłam zeby latała po śmietnikach biedne koty karmić z własnej kieszeni.
Zaangażuj się w naukę polskiego bo wstyd tyle błędów robići szerzyć analfabetyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali. Pani Wioletty wszędzie pełno i nic dobrego to za sobą nie niesie. Wstyd i hańba. Radzę się schować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Matka Boska Filipowska"? sąd się nie nabrał i jej NIE UNIEWINNIŁ za szantażowanie radnego! :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tym wszystkim radny dyktafon i jego Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiarnią się zajmować, a do prawdziwej roboty to już nie łaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ciennikarka walczy nie tylko o Towarzystwo ale i o telewizję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...