Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miłośniczki zwierząt drą koty. Spór dotyczy podziału dotacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2016 r. o 15:36 Powrót do artykułu
śmiać mi się chce z niektórych komentarzy bo piszą je  koleżanki i koledzy Jaworskiej jedna recydywistka i ćpunka  co się z bejami zadaje i reszta też same szumowiny .Wszyscy co znają w/w Panią to wiedzą kim była i to się nie zmieni opinia zawsze zostanie i żadne dobre uczynki tego nie  zmięnią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiolka co ty robisz w TOZ,przecież ty w cbs charytatywnie robiłaś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ktosiek i lol napisał komentarze popełniając te same błędy interpunkcyjne co iwo. Baa, nawet wcześniejsze komentarze są z charakterystycznym brakiem spacji po przecinku i spacji przed kropką. Wydało się kto pisze komentarze. Radzę zwracać uwagę na małe szczegóły bo to widać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I charakterystyczną spacją przed kropką.*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż tak lubicie obrabiać *** innym? widzę macie bardzo ciekawe życie osobiste skoro większąść czasu spędzacie tutaj wymyślając bzdury które umieszczacie w tych swoich ,,dorosłych" hejtach :)  jesteście żałośni a pisanie bzdur na temat skrobanek i tym podobne to jest szczyt wszystkiego. macie swoje życie to nim się zajmujcie a nie psujecie je innym. sandomierska przegina tym że zastrasza panie z towarzystwa. spójrzcie na nią jaką to ona ma opinie na puławach :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani napisał:
wisełka napisał:
pani sandomierska czy tam jaworska nieważne jak zwał tak zwał niech lepiej sie klepnie w pustą swoją łepetyne i nie zajmuje sie sierściuchami tylko dziecmi bo wstyd żeby baba podsyłała swoje córki kolegom kibolom na bara bara to dopiero sodoma i gomora
A Ty wiesz w ogole,ze córka Pani Wioletty 19 letnia studentka, biegle włada kilkoma językami i jeździ po swiecie na zawody zdobywajac nagrody dla Polski?! Wiesz kim jest, czym sie zajmuje, widziałeś ją,znasz? Życzę Ci drogi hejterze byś kiedyś też umiał tak wychować swoje pociechy, bo, było by to coś, co w zyciu by Ci sie w koncu udało. Choć sądząc po twym zachowaniu śmiem watpić, bo zazwyczaj patologia jest dziedziczna.I to jest strasznie smutne :-( Na jakiej uczelni studiuje córka pani Sandomierskiej i na jakich zawodach reprezentuje Polskę. Poproszę o konkrety. Tak się skałada, że znam tą dziewczynę i to dość dobrze, niestety z zupełnie innej strony. Mieszkam w bloku obok. Zresztą wszyscy z osiedla Norwida/Kaniowczyków znamy i matkę i córkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"znamy" tylko konkretów nie wiemy! Ale musicie się jej bać obsrańce,że tylo w internetach i anonimowo wam sie mordy otwierają. Gosiu  (a moze Aniu. F ) zostaw numer, przekażę -to ci same opowiedzą. Czy "oczy w oczy" juz jesteś mniej zainteresowana? Też jestem z Norwida/Kaniowczyków i powiem ci,ze dziewczyny mają tu wielki szacunek za to wiecej sie tu mówi o pewnej rodzince, w której mamusia porodziła kaleki bo nawet w ciąży alkohol smakował, a teraz latają samopas po osiedlu. Mówi ci to coś?   Stalęga,Molęda, Filipowska zluzujcie juz majty bo nudne jesteście, Violka juz dawno wyłożyła na was lagę żmije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandomierska nikogo nie zastrasza nie pleć bzdur. Babki, które wyłudzały pieniadze nie są z Towarzystwa bo poleciały na pysk za to co robiły. Sandomierska przejmując prezesurę musiała napisać raport z pieniedzy, które zostały wyprowadzone a nie rozliczone (stad hejty ,ze lata na policje i do Sądu) tyle ,ze to nie Ona ten fakt zgłosiła do prokuratury tylko do organu nadzorującego bo taki był Jej obowiązek jako prezesa a  postepowanie zostało wszczęte z urzędu, bo pieniądze były publiczne. To co się tu dzieje, ta fala hejtu to zemsta i złość tych którym ukrócono ten proceder (3 babki na czele z filipowską) Mają nadzieję,że jak oczernią Sandomierską w oczach innych to TOZ padnie a one wtedy otworzą fundację i przechwycą dotację i dalej będą lewe dochody. Cały temat rozkręca filipowska, widziałam sms od niej w których zapowiada,ze to zrobi (dokładnie to co się tu właśnie dzieje) jesli Sandomierska nie będzie po jej stronie. Widziałam również sms od drugiej z nich, w których wypisywała bzdury na córkę Sandomierskiej bo tym też myślały ,ze Ją złamią (co również sie tu dzieje) Nie od dziś wiadomo,ze filipowska po trupach idzie. Powiem tak, jak wiadomo to nie jedyne stowarzyszenie w którym Sandomierska jest prezesem, i skoro by miała tak złą reputację to czy pełniła by takie funkcje? Znam Ją od lat, jest nerwowa to fakt czasami nawet za bardzo - kto nie jest zresztą. Ale wiem jedno. Honoru czy przyzwoitości to drogie panie mogły byście sie od Niej uczyć a ta nauka zajełaby długo! I wiedzą to wszyscy porządni ludzie mający z Nią kontakt. Jesli kogoś przekonacie do złego zdania o Niej to tylko takich jak wy, więc na wiele te wpisy sie wam nie zdadzą nie poćcie się, wasze zdanie i tak sie nie liczy. A tak na marginesie to nie mogę sie oprzeć, by dać wam kolejny powód do obgryzania paznokci :-) Właśnie dostała kolejny awans i została inspektorem(który tak wam się marzył) ups...no ta Warszawa, tak się pomyliła?! Patologiczną ladacznicę doceniła a filipowskiej i reszty nie chciała?! Olaboga znów oszustwo! Dobra baby brać sie do roboty, podokarmiac te wasze domowe koty bo cos mi się zdaje ,ze kontrola inspektora sie szykuje i znów bedzie płacz i setki hejtów z dwóch IP. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA WIEM O CO CHODZI !!!!!  SANDOMIERSKA - MAGISTER \ FILIPOWSKA - SREDNIE SANDOMIERSKA - SKRAJNE POGLADY PRAWICOWE , RADYKAŁ / FILIPOWSKA - RUCH LGBT (no i ta pierwsza jest ładniejsza)  I TU JEST PIES POGRZEBANY!!!!! WOJNAAAA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Filipowska miała byc inspektorem??? do tego przeciez wyższe poterzbne a ona po liceum (byłem na rozprawie jak Sad ja pytał o wykształcenie) ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... Sandomierska też nie jest po studiach niestety... Żadna z niej magister...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
No cóż... Sandomierska też nie jest po studiach niestety... Żadna z niej magister...
GOŚĆ napisał:
A tu się mylisz, byłysmy na jednym roku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia napisał:
Pani napisał:
wisełka napisał:
 pani sandomierska czy tam jaworska nieważne jak zwał tak zwał niech lepiej sie klepnie w pustą swoją łepetyne i nie zajmuje sie sierściuchami tylko dziecmi bo wstyd żeby baba podsyłała swoje córki kolegom kibolom na bara bara to dopiero sodoma i gomora
A Ty wiesz w ogole,ze córka Pani Wioletty 19 letnia studentka, biegle włada kilkoma językami i jeździ po swiecie na zawody zdobywajac nagrody dla Polski?! Wiesz kim jest, czym sie zajmuje, widziałeś ją,znasz? Życzę Ci drogi hejterze byś kiedyś też umiał tak wychować swoje pociechy, bo, było by to coś, co w zyciu by Ci sie w koncu udało. Choć sądząc po twym zachowaniu śmiem watpić, bo zazwyczaj patologia jest dziedziczna.I to jest strasznie smutne :-( Na jakiej uczelni studiuje córka pani Sandomierskiej i na jakich zawodach reprezentuje Polskę. Poproszę o konkrety. Tak się skałada, że znam tą dziewczynę i to dość dobrze, niestety z zupełnie innej strony. Mieszkam w bloku obok. Zresztą wszyscy z osiedla Norwida/Kaniowczyków znamy i matkę i córkę
Pani napisał:
Ja wiem, znam Klaudię ona trzyma swoje  duże konie tam gdzie ja mam konia. Ona też uczy innych i też mnie uczyła.Ona jezdzi na zawody i często wygrywa, skacze na koniach ostatnio w Niemczech zdobyła drugie miejsce. I jeszce podpisala jakiś kntrakt z zagranicą ale ja nie wiem juz o co chodzi. Ona jest fajna a jej mama miła. I jeszcze ma kucyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha. Dobry żart. Też znam Wiolkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIĘ ZNOWU ZE....ASZ :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haker napisał:
iwo napisał:
haker napisał:
Królik napisał:
Jestem cwaniak i sie ujawnię! Pisz gdzie i kiedy i BĘDĘ!
Królik napisał:
Kozak w necie p*zda w świecie? Dawaj na fb spróbuj mnie znaleźć z chęcią Cię poznam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwo napisał:
Ujawnij się przez fb jeżeli dasz rade mnie znaleść czekam na wiadomość cwaniaczku.
A jak nie mam fejsa to co proponujesz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce się ujawnić więc czekam na propozycje. Skoro tak mówisz kozak w necie to po co nam fejs? Czekam na propozycje. Co już nie jesteś taka chętna? Widać kto tu jest kim w świecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anita napisał:
GOŚĆ napisał:
No cóż... Sandomierska też nie jest po studiach niestety... Żadna z niej magister...
GOŚĆ napisał:
A tu się mylisz, byłysmy na jednym roku :-)TY ANITA TO  BYŁAŚ Z NIĄ NA JEDNEJ  I TEJ SAMEJ IMPREZIE GDZIE WAM WIÓRY Z DU.. RAZEM LECIAŁY JEK SIĘ PIEP...ŁYŚCIE Z PIJAKAMI MOŻE TO RACZEJ CHCIAŁAŚ NAPISAĆ NIMFOMANKO HI.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje*ana tleniona blondyna, powinna w pierdlu siedzieć, a nie cokolwiek prezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...