a ja bylem w tym muzeum wielokrotnie, zawsze gdy przyjeżdżam do Puław odwiedzam to miejsce i zastanawiam si,ę dlaczego władzom Puław aż tak bardzo zalezy na tym żeby same prowadziło Muzeum. PTTK całkiem dobrze radziło sobie ale trudno zrobić coś gdy ma się takich pomocników. Pamietam jak kiedyś była to ruina, melina w której mozna bylo dostac w łeb, spolecznicy wyremontowali i otworzyli piękny obiekt. Nie jest prawda, ze Muzeum bylo nieczynne. Bylem na jesieni ubieglego roku, kupiłem z przyjaciólmi i rodziną bilety i obejrzeliśmy wystawy a oprowadzał nas przewodnik, który w bardzo ciekawy spoób opowiadał o zgromadzonych tam zbiorach. Jestem pełen podziwu dla społeczników którym rzuca się kłody pod nogi, oni robią co moga, a jak widać to tylko niektórzy dziennikarze nakręcaja koniunkturę urzędnikom mieskim. Obiekt rzeczywiście na zewnątrz wymaga niewielkkich napraw, natomiast w środku jest w stanie naprawdę bardzo dobrym, kto to wymyslił zeby mówić, ze to ruina która grozi katastrofą budowalną? Wstyd powiniemn być nie PTTK ale władzom Puław, że do tego doprowadziły. A co do spadku ilości turystów to dużo podróżuję jako pilot wycieczek i przewodnik i obserwuje, że wszedzie spada ilośc turystów i to bez względu na atrakcyjnośc muzeów. Chyba jednak komuś zalezy na upadku Muzeum PTTK, ale z pewnoscią nie samemu PTTK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz