Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe, czy gdyby Żydzi chcieli spotkać się w Puławach, ktoś odważyłby się na protest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salam alejkom, ludzie nie dajcie się zwariować. To ma byc XXVII (!!) letni Zjazd Muzułmanów w Polsce. O czymś to chyba świadczy, prawda? Muzułmanie są między Wami od zawsze i nie koniecznie przyjeźdni. Są też Polscy konwertyci, czyli osoby, które jako dorosłe jednostki przyjmuja Islam jako swoją życiową drogę. Trochę rozumu i rozsądku. Strach ma wielkie oczy i generalnie to się robi aż niesmaczne, że tego typu artykuły się pojawiają, że są jakieś bezpodstawne protesty. Na Zjeździe jak wyczytaliście będą kobiety i dzieci. Ludzie, którzy mieszkaja w Polsce i mają obywatelstwa polskie. Czego się spodziewacie? Obławy Puław? Masowego wybuchu? To nie normalne. Powodzi się bójcie, niech to Wam da do myślenia. Zamiast się organizować przeciwko 27 Zjazdowi Muzułmanów to zorganizujcie się w pomocy powodzianom, albo przez moment zastanówcie się nad tym co się dzieje i jak sama przyroda daje nam w kość, nie muszą to być wcale muzułmańskie dzieci bawiące się podczas Zjazdu ani muzułmańskie kobiety modlące się i słuchające wykładów. Może zamaist protestować przed nieznanym warto spytać o mozliwość uczestnictwa w wykładach. Żeby nie było wątpliwości jestem Polką muzułmanką i moje miejsce jest w Polsce i nigdzie się nie mam zamiaru wyprowadzać. Do zobaczenia na letnim Zjeździe, ja już odliczam dni. salam alejkom, pozdrawiam serdecznie. muzułmanka z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się od nich różnisz europejczyku? Też chcesz zabijać.
W obronie własnej, swojego kraju, jego obywateli i tradycji. ja nie jadę do ich krajów zmieniać ich ways i mordować. Muzułamnie to wróg zagrażający wszystkiemu czym jesteśmy i nas samych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie linka do strony protestu an FB ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koran: "Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wyznają judaizm, chrześcijanie i sabejczycy, i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro, wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana" (II, 62).   Kościół: 26.01 dzień Islamu w Kośiele Katolickim - dzień modlitwy poświęcony Islamowi.       Papież przez cały swój pontyfikat także do wyznawców islamu - ,,jesteśmy dziećmi jednego Boga”: ,,Wasz Bóg i nasz Bóg to jeden i ten sam Bóg, a my jesteśmy braćmi i siostrami w wierze Abrahama”. Patrząc z tej perspektywy, ów pocałunek złożony na świętej księdze muzułmanów nie był znakiem jakiegoś relatywizmu czy zrównania religii, ale hołdem złożonym Temu, który rozsiewa semina Verbi (,,nasiona Słowa”), ,,obecne we wszystkich religiach” [podkreśl. moje], również w Koranie, bo i on ,,odbija promień owej Prawdy, która oświeca każdego człowieka”. To dlatego Jan Paweł II - bez butów, jak każe islamski obyczaj - wszedł do meczetu Omajjadów w Damaszku. I znów, tak samo jak przy ucałowaniu Koranu, w pierwszych komentarzach zapowiadających tę wizytę usiłowano ją pomniejszyć (,,Papież zwykł zawsze oglądać godne uwagi obiekty architektury”). A on wyraźnie dał do zrozumienia, że uważa ów meczet za ,,miejsce Boga”. To dlatego w Betlejem przerwał liturgię Mszy świętej, gdy - tuż po homilii - rozległ się śpiew muezina wzywającego swych współwyznawców do modlitwy. A potem (podaję tę informację za Andreasem Englischem) tę modlitwę skomentował, a nawet w pewien sposób do niej się włączył, mówiąc: ,,Allah akbar” (,,Bóg jest wielki”).   Jan Paweł II nie zmienił stosunku do islamu także wtedy, gdy duża część świata zaczęła traktować muzułmanów jak wrogów cywilizacji chrześcijańskiej. Przesunął tylko nieco akcenty, pokazując, że granica nie biegnie tak naprawdę pomiędzy chrześcijaństwem a islamem, ale pomiędzy miłością (Boga i bliźniego) a profanacją Imienia Boga (za profanację Papież uznał bowiem ,,nienawiść, fanatyzm i terroryzm”).     Janusz Poniewierski - Tygodnik Powszechny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeks Karny Art. 195. § 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 196.Kto obraża uczucia religijne innych osób, ZNIEWAŻAJĄC publicznie przedmiot czci religijnej lub MIEJSCE PRZEZNACZONE do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Papież tak postąpił nieoznacza że chce żeby z mojego miasta zrobił się śmietnik tak jak W miastach Angielskich, kupa śmieci i wszystko sie rozlatuje bo żyja tam oni ludzie którzy niepracują i nic nierobią bo nawet ochydne nory sa dla nich rarytasem. To są dzikusy wogóle niemożna z nimi sie dogadać są tak zacofani i tępi. Co prawda nie wszyscy ale wiekszość. Zobaczcie co sie dzieje w Anglii i Francji. Dobrze że w Polsce niedzadzą rady bo nawet stare babki by ich tępiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze debili nie ma końca, większość z tych muzułmanów to Tatarzy polscy, którzy żyją z nami około 600 lat, jeśli dobrze liczę. To SĄ Polacy, a ciemna masa jak zwykle wszystko łyka bez popitki i komentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, i jeszcze ten protestujący powinien dopisać, że muzułmanie są kanibalami ;) Bo skoro nekrofilia i pedofilia... W zasadzie skopiować z Wikipedii wszystkie nazwy zboczeń seksualnych, LOL! Jakiś kolo spod budki z piwem chyba! Na miejscu Puław wstydziłabym się za niego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Szokujące dane. Skąd źródlo?  
Podaj źródło! nie zapomniej także podać wiwarygodne dane ilu muzułmanów jest w Polsce i iluzabiło u nas w Polsce chrześcijan. Nie zapomnij dodać ilu Polaków w ostatnim 10 leciu stosowało akty raścistowskie wobec muzułmanów; żydów. Dane wrzucane z portali nawołujących do rasizmu nie są wiarygodne. Oczywiste jest, że w krajach arabskich jest zdecydowanie większość muzułmanów niż chrześcijan, natomiast w Europie chrześcijan. Niestety Ameryki nie odkryłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, i jeszcze ten protestujący powinien dopisać, że muzułmanie są kanibalami ;) Bo skoro nekrofilia i pedofilia... W zasadzie skopiować z Wikipedii wszystkie nazwy zboczeń seksualnych, LOL! Jakiś kolo spod budki z piwem chyba! Na miejscu Puław wstydziłabym się za niego :)
Ja propunuje zoorganizować kontrpotest wobec tego radnego - piszcie do niego pisma, w których wytłumaczy dlaczego tak sądzi. Będzie musiał odp. każdemu obywatelowi, skoro tak w radzie mu się nudzi to spobie trochę popracuje i zajmie się konkretami a nie głupotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=1FcDRSZjY5Qhttp://www.youtube.com/watch?v=lyWBroOuT9w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak w ramach miłości bliźniego i tolerancji nie pozwalamy bo wszyscy przejdą na  islam . a jak  nie pozwolimy to nikt nie przejdzie i wszystko będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciele polskich Tatarów już dawno są wśród muzułmanów w RP w mniejszości. Obecnie większość stanowią muzułmanie ze świeżej fali emigracji i nijak się mają do naszych prawdziwych patriotów z tatarskim pochodzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
bo jestes idiota i malo wiesz na temat islamu w dupie byles a nie w panstwach islamskich,kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy.... od teraz będzie mi się to miasto kojarzyło z bandą hitlerowskich naśladowców. Tylko pogratulować ksenofobii, nacjonalizmu, rasizmu, nienawiści do ludzi. I co jeszcze, może w imię katolickiego myślenia zaczniecie ich mordować? W końcu jesteście w tym doświadczeni np. w Wyprawach Krzyżowych... Zarzucacie Islamistom pedofilie? Ciekawe, bo pedofilów jest sporo w kościele katolickim, księżą i biskupi gwałcący dzieci, to Wam się wyjątkowo podoba? Piszecie "katolicy nie mordują". To też ciekawe... każdego dnia chociażby w Polsce dokonywane jest morderstwo, kilka nawet... rocznie katolicy mordują tysiące ludzi, a wy bredzicie o czystej wierze? Katolicy mordowali ludzi, którzy nie chcieli wierzyć w ich boga. Teraz niektórzy też by tego chcieli. Mieszkańcy Puław... cała Polska patrzy na wasz rasizm i zwykłą głupotę. Ośmieszyliście własne miasto, sami sobie przyłataliście łatkę nazistów. Kogo następnym razem będziecie chcieli wyganiać z Polski, bić, mordować? Świadków Jehowy, Zielonoświątkowców? Kto następny padnie ofiarą "chrześcijańskiej miłości" mieszkańców Puław?       Gratuluję całej redakcji Dziennika Wschodniego, od wczoraj wiszą tu posty nawołujące do nienawiści na tle rasowym i religijnym, żaden z moderatorów, żaden z dziennikarzy nie widzi nic złego w postach nawołujących do przemocy. Gratuluję. Na Forum popełnia się przestępstwo przy biernej postawie Redaktorów - moderatorów. Czy to oznacza, że ksenofobia, rasizm, nawoływanie do przemocy i prześladowania innych ze względu na ich przynależność rasową lub wyznanie jest linią Redakcyjną? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nieusuwania tak skrajnych komentarzy?     A Polska patrzy i przeciera oczy ze zdumieniem.... że w środku Europy znajduje się miasteczko Puławy, któego mieszkańcy nawołują do nienawiści i agresji, bo ktoś nie jest katolikiem. Obrzydza mnie sama nazwa tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ksiazke SZATANSKIE WERSETY gdzie mozna dowiedziec sie jaki klamliwy i agresywny jest islam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy.... od teraz będzie mi się to miasto kojarzyło z bandą hitlerowskich naśladowców. Tylko pogratulować ksenofobii, nacjonalizmu, rasizmu, nienawiści do ludzi. I co jeszcze, może w imię katolickiego myślenia zaczniecie ich mordować? W końcu jesteście w tym doświadczeni np. w Wyprawach Krzyżowych... Zarzucacie Islamistom pedofilie? Ciekawe, bo pedofilów jest sporo w kościele katolickim, księżą i biskupi gwałcący dzieci, to Wam się wyjątkowo podoba? Piszecie "katolicy nie mordują". To też ciekawe... każdego dnia chociażby w Polsce dokonywane jest morderstwo, kilka nawet... rocznie katolicy mordują tysiące ludzi, a wy bredzicie o czystej wierze? Katolicy mordowali ludzi, którzy nie chcieli wierzyć w ich boga. Teraz niektórzy też by tego chcieli. Mieszkańcy Puław... cała Polska patrzy na wasz rasizm i zwykłą głupotę. Ośmieszyliście własne miasto, sami sobie przyłataliście łatkę nazistów. Kogo następnym razem będziecie chcieli wyganiać z Polski, bić, mordować? Świadków Jehowy, Zielonoświątkowców? Kto następny padnie ofiarą "chrześcijańskiej miłości" mieszkańców Puław?       Gratuluję całej redakcji Dziennika Wschodniego, od wczoraj wiszą tu posty nawołujące do nienawiści na tle rasowym i religijnym, żaden z moderatorów, żaden z dziennikarzy nie widzi nic złego w postach nawołujących do przemocy. Gratuluję. Na Forum popełnia się przestępstwo przy biernej postawie Redaktorów - moderatorów. Czy to oznacza, że ksenofobia, rasizm, nawoływanie do przemocy i prześladowania innych ze względu na ich przynależność rasową lub wyznanie jest linią Redakcyjną? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nieusuwania tak skrajnych komentarzy?     A Polska patrzy i przeciera oczy ze zdumieniem.... że w środku Europy znajduje się miasteczko Puławy, któego mieszkańcy nawołują do nienawiści i agresji, bo ktoś nie jest katolikiem. Obrzydza mnie sama nazwa tego miasta.
  Nie nazywaj rasizmem strach i obronę przed chamstwem islamistów. Mów na temat. Islamiści mordują chrześcijan - chrześcijanie NIE mordują islamistów. Może na misjach w Afganistanie,  ale nie tu - w POLSCE.   NIe rób z polaków nazistów - bo plujesz nam w twarz. Tyś nie polski? Zachowujesz się jak żydokomunistyczny sąd nad gen. Nilem czy Pileckim. Masz gdzieś uczciwe podejście do tematu.   Mówisz o pedofilach w kościele? Przedstaw statystyki. Porównamy je z arabskimi - jeśli są.   Dlaczego przywołujesz wyprawy krzyżowe? To było dawno i JA nie brałem w tym udziału!   Poza tym - nie pamiętasz albo nie chcesz, papież PRZEPROSIŁ za to. Czy jakiś IMAM przeprosił za morderstwa na cywilach w ich własnym kraju?   Islamistom czytaj terrorystom należy się szacunek, ale jako jeńcom wojennym. Jesteś ślepy czy udajesz? Chcą nas zdominować by potem z łatwością zabić.   Chcą zabrać, co nasze - bo sami nie potrafią nic zbudować.   Co zawdzięczasz islamistom? Tylko w wysadzaniu są dobrzy.   Zwykły arab, wyznawca Allaha - to nie islamista, terrorysta. Niestety tych drugich coraz więcej i mają posłuch.   Przyjechali w gości, a zachowują się jak panowie! Chciałbyś, żebym wszedł ci do domu z butami i żądał ugoszczenia pod groźbą krzywdy?!   Widzę, że nie jesteś katolikiem. Ale to jeszcze nie powód żeby lizać dupę islamowi a swoich oczerniać? Nikt tutaj krzywdy nie robi. My się chcemy zdążyć obronić.   Bo dla Anglii, Francji, Hiszpanii - jest już za późno na obronę. Popierasz dominację jednego narodu nad drugim? Gratuluję. Napewno włażeniem w dupę ugrasz szacunek.   Nie pisz, że Polska to nazizm bo to wielka zniewaga dla kraju bohaterów którzy z nim walczyli. I walczyli nawet wtedy, gdy nie było już szans na wygraną. Nie dali się zdominować.    Czy masz o to żal, że chcemy być panami we własnym domu? Pachnie lewacką zdradą. Cóż, historia nauczycielką życia. My jako polacy znamy, co zrobił komunista, niemiec czy żyd. Teraz islamistów kolej na wykończenie narodu tego kraju? Tego chcesz?   To nie mamy o czym rozmawiać. Wolisz zajmować się ściganiem okrzyku rozpaczy, niż powiedzieć prawdę o islamistach. Moderatorzy zostawiając wolną rękę użytkownikom - mają wgląd do ich IP. Napewno czuwają.   To, że ludzie są po ludzku wkur*ieni to zrozumiałe. Nikt nie chce być PRZEDMIOTEM we własnym domu. Uznajesz coś takiego jak Wolność i Niezawisłość? Bo Bóg Honor Ojczyzna rozumiem, są ci obce.   Powodzenia w służalczości. Dając im wolną rękę - tylko przyspieszasz proces dominacji terroru i wymuszeń.   Wszystko po to, żeby dokuczyć chrześcijanom?   Nie bój się, Polska patrzy i widzi. Ja widzę strach przed chamstwem. Obrona jest więc uzasadniona. Sprawy poszły bardzo daleko i już dawno. Widać, nie dotarło do ciebie. A już tyle złego się zdarzyło.   Zamiast wypominać ksenofobie - wróć do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...