Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie nazywaj rasizmem strach i obronę przed chamstwem islamistów. Mów na temat. Islamiści mordują chrześcijan - chrześcijanie NIE mordują islamistów. Może na misjach w Afganistanie,  ale nie tu - w POLSCE.   NIe rób z polaków nazistów - bo plujesz nam w twarz. Tyś nie polski? Zachowujesz się jak żydokomunistyczny sąd nad gen. Nilem czy Pileckim. Masz gdzieś uczciwe podejście do tematu.   Mówisz o pedofilach w kościele? Przedstaw statystyki. Porównamy je z arabskimi - jeśli są.   Dlaczego przywołujesz wyprawy krzyżowe? To było dawno i JA nie brałem w tym udziału!   Poza tym - nie pamiętasz albo nie chcesz, papież PRZEPROSIŁ za to. Czy jakiś IMAM przeprosił za morderstwa na cywilach w ich własnym kraju?   Islamistom czytaj terrorystom należy się szacunek, ale jako jeńcom wojennym. Jesteś ślepy czy udajesz? Chcą nas zdominować by potem z łatwością zabić.   Chcą zabrać, co nasze - bo sami nie potrafią nic zbudować.   Co zawdzięczasz islamistom? Tylko w wysadzaniu są dobrzy.   Zwykły arab, wyznawca Allaha - to nie islamista, terrorysta. Niestety tych drugich coraz więcej i mają posłuch.   Przyjechali w gości, a zachowują się jak panowie! Chciałbyś, żebym wszedł ci do domu z butami i żądał ugoszczenia pod groźbą krzywdy?!   Widzę, że nie jesteś katolikiem. Ale to jeszcze nie powód żeby lizać dupę islamowi a swoich oczerniać? Nikt tutaj krzywdy nie robi. My się chcemy zdążyć obronić.   Bo dla Anglii, Francji, Hiszpanii - jest już za późno na obronę. Popierasz dominację jednego narodu nad drugim? Gratuluję. Napewno włażeniem w dupę ugrasz szacunek.   Nie pisz, że Polska to nazizm bo to wielka zniewaga dla kraju bohaterów którzy z nim walczyli. I walczyli nawet wtedy, gdy nie było już szans na wygraną. Nie dali się zdominować.    Czy masz o to żal, że chcemy być panami we własnym domu? Pachnie lewacką zdradą. Cóż, historia nauczycielką życia. My jako polacy znamy, co zrobił komunista, niemiec czy żyd. Teraz islamistów kolej na wykończenie narodu tego kraju? Tego chcesz?   To nie mamy o czym rozmawiać. Wolisz zajmować się ściganiem okrzyku rozpaczy, niż powiedzieć prawdę o islamistach. Moderatorzy zostawiając wolną rękę użytkownikom - mają wgląd do ich IP. Napewno czuwają.   To, że ludzie są po ludzku wkur*ieni to zrozumiałe. Nikt nie chce być PRZEDMIOTEM we własnym domu. Uznajesz coś takiego jak Wolność i Niezawisłość? Bo Bóg Honor Ojczyzna rozumiem, są ci obce.   Powodzenia w służalczości. Dając im wolną rękę - tylko przyspieszasz proces dominacji terroru i wymuszeń.   Wszystko po to, żeby dokuczyć chrześcijanom?   Nie bój się, Polska patrzy i widzi. Ja widzę strach przed chamstwem. Obrona jest więc uzasadniona. Sprawy poszły bardzo daleko i już dawno. Widać, nie dotarło do ciebie. A już tyle złego się zdarzyło.   Zamiast wypominać ksenofobie - wróć do tematu.
Dobrze napisane,utarłeś mu gębe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronisz ich człowieku. To nic nie pomoże. Sprowadzą radykałów, ktorzy przy pierwszej okazji upeirdola ci glowe
    Na razie to chcą upier... glowy tacy rasiści jak Ty i przy okazji katolicy. Tak się chlubisz, że jesteś rasistą? Adolf Hiler też nim był, jesteś w doborowym towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś zdrajcą. Szkoda, że jesteś stronniczy. Wolisz lizać dupę chamstwu islamistów - niż powiedzieć prawdę o nich.   Liczysz na specjalne względy? Zdrajca nie jest mile widziany - w żadnym narodzie.   Gość przytacza historię, która się zdarzyła i powtarza. Ty go za to ganisz?!   Plują nam w twarz, a ty mów że deszcz pada. Bardzo logicznie i uczciwie. Sam rozum.   Siedź więc na du*** i zobacz, co się stanie. Historia lubi się powtarzać i robi to. Szkoda, że nie wyciągasz lekcji. Szkoda, że wszyscy katolicy to dla ciebie świnie. Islamiści to anioły.   Zdrajca nie jest mile widziany - w żadnym narodzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywaj rasizmem strach i obronę przed chamstwem islamistów. Mów na temat. Islamiści mordują chrześcijan - chrześcijanie NIE mordują islamistów. Może na misjach w Afganistanie,  ale nie tu - w POLSCE.   NIe rób z polaków nazistów - bo plujesz nam w twarz. Tyś nie polski? Zachowujesz się jak żydokomunistyczny sąd nad gen. Nilem czy Pileckim. Masz gdzieś uczciwe podejście do tematu.      
  No, tak... jeszcze ci się nienawiść do Żydów przypomniała. A w Polsce Islamiści mordują Polaków, że nawołujecie do przemocy? Nie robię z Polaków nazistów, to Polacy, tacy jak Ty i Tobie podobnie sami z siebie robią nazistów. Nienawidzisz Islamu, bo jakaś gruba fanatyków morduje ludzi? A jakby tak ktoś nienawidził Ciebie, bo jesteś Polakiem a jakiś Polak komuś zamordował matkę? I wszyscy by Cię bili po pysku, bo jesteś Polakiem, chociaż nic złęgo nigdy nie zrobiłeś? Hiterowskie myślenie, pomieszanie z nienawiścią do Żydów i do Islamu, gratuluję. Nie pisz, że jesteś Polakiem, bo to, co sobą reprezentujesz jest niszczeniem Polskości. Plujesz na moją Ojczyznę swoją antysemicką, nazistowską postawą. Dla mnie ludzie, którzy nawołują do przemocy na tle narodowościowym niczym się nie różnią od terrorystów - Islamistów i terrorystów - katolików.   Nie broń pedofilii w kościele. Statystyki? To sobie przeczytaj "polaczku", bo Polakiem Cię nie nazwę, zbyt kocham Polskę!  Ksieżą zgwałcili setki tysięcy dzieci i są bezkarni, bo tacy jak Ty nienawidzą Islamistów, którzy im niczego złęgo nie zrobili, niewinni ludzie, bo o takich jest artykuł. No, Twoja postawa jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa, Bóg, jeśli w ogóle w niego wierzysz oceni Twoją nienawiść do bliźniego, nienawiść do ludzi, Twoją złość, podłość, relatywizm i to, że jesteś złym człowiekiem.   http://www.mmzielonagora.pl/artykul/pedofil-w-sutannie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś zdrajcą. Szkoda, że jesteś stronniczy. Wolisz lizać dupę chamstwu islamistów - niż powiedzieć prawdę o nich.   Liczysz na specjalne względy? Zdrajca nie jest mile widziany - w żadnym narodzie.   Gość przytacza historię, która się zdarzyła i powtarza. Ty go za to ganisz?!   Plują nam w twarz, a ty mów że deszcz pada. Bardzo logicznie i uczciwie. Sam rozum.   Siedź więc na du*** i zobacz, co się stanie. Historia lubi się powtarzać i robi to. Szkoda, że nie wyciągasz lekcji. Szkoda, że wszyscy katolicy to dla ciebie świnie. Islamiści to anioły.   Zdrajca nie jest mile widziany - w żadnym narodzie.
      Jestem zdrajcą, ponieważ jestem chrześcijaninem i nie nienawidzę ludzi? Lepiej być zdrajcą dla faszysty, niż dla niego przyjacielem. Brzydzę się takimi osobami jak Ty, brzydzę się faszyzmem dlatego brzydzę się Tobą. I pisz sobie o zdrajcach, ja przynajmniej nie zdradziłem Boga dla nienawiści. Dla Was, antysemitów i rasistów każdy, kto staje w obrnie niewinnych ludzi jest zdrajcą. A Wy im jesteście? Cieknie ci z pyska piana z nienawiści do ludzi, gdyby była II Wojna Światowa byłbyś pierwszym, który kolaboruje z Hitlerowcami, mordował byś Żydów i ciemnoskórych, bo tak zostałęś wychowany przez wynaturzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów mi kim jestem, skoro mnie nie widziałeś i nie rozmawiałeś. Nie mów mi, że jesteś większy ode mnie a ja malutki Nie jestem chamem, nie życzę więc sobie chamstwa. Ani twojego ani islamskiego.   Do tej pory nic mi nie zawinili. Do tej pory nie nawołuję do przemocy. Są jednak ludzie, którzy stracili życie bo tacy jak ty - mieli w du*** ich prześladowanie   Tak, panie katoliku. Chodzi o nich - o chrześcijan z lubością mordowanych przez islamistów.   CZY JA TO ROBIĘ? Pomyśl, zanim napiszesz. A o Polsce i polakach wiem więcej. Musiałbyś skończyć odpowiednią szkołę, żeby wytykać mi antysemityzm i inne.   Nie pluj bez powodu na swojego brata. Spotkałbym ciebie to i ugościł, bo nie widzę 100% chamstwa w twojej wypowiedzi. Jednak dałeś się ponieść i wolałeś mnie zrugać. Bo tak łatwiej. Pamiętaj jednak, że rozmawiamy jak człowiek z człowiekiem. Nie niszczmy tego.   Czemu straszysz mnie Bogiem? Myślisz, że się go nie boję? Bardzo się boję. Szkoda, że zamiast modlitwy mówisz mi że jestem złym człowiekiem. Nigdy nie chciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów mi kim jestem, skoro mnie nie widziałeś i nie rozmawiałeś. Nie mów mi, że jesteś większy ode mnie a ja malutki Nie jestem chamem, nie życzę więc sobie chamstwa. Ani twojego ani islamskiego.   Do tej pory nic mi nie zawinili. Do tej pory nie nawołuję do przemocy. Są jednak ludzie, którzy stracili życie bo tacy jak ty - mieli w du*** ich prześladowanie   Tak, panie katoliku. Chodzi o nich - o chrześcijan z lubością mordowanych przez islamistów.   CZY JA TO ROBIĘ? Pomyśl, zanim napiszesz. A o Polsce i polakach wiem więcej. Musiałbyś skończyć odpowiednią szkołę, żeby wytykać mi antysemityzm i inne.   Nie pluj bez powodu na swojego brata. Spotkałbym ciebie to i ugościł, bo nie widzę 100% chamstwa w twojej wypowiedzi. Jednak dałeś się ponieść i wolałeś mnie zrugać. Bo tak łatwiej. Pamiętaj jednak, że rozmawiamy jak człowiek z człowiekiem. Nie niszczmy tego.   Czemu straszysz mnie Bogiem? Myślisz, że się go nie boję? Bardzo się boję. Szkoda, że zamiast modlitwy mówisz mi że jestem złym człowiekiem. Nigdy nie chciałem.
      Mówię kim jesteś na podstawie tego, co piszesz. Wiesz, co cechuje rasistów, antysemitów, nazistów? - pisanie anonimowo. Boicie się panicznie własnej toższamości. Panicznie się boicie swoich chorych poglądów, żaden z Was nie podpiszę się pod swoimi nienawistnymi postami z imienia i nazwiska. Żenujące... Nazwałeś mnie zdrajcą, ponieważ szanuję ludzi i nie interesuje mnie ich przynależność rasowa czy religijna. Tak, dla Ciebie każdy, kto nie ma w sobie nienawiści to zdrajca. Ty się boisz Boga?Nie żartuj. Plujesz na ludzi, na niewinnych ludzi, bo mowa tu cały czas o Polakach wyznających Islam. To są Polacy, urodzeni w Polsce. Nikomu nie zrobili krzywdy, nikomu nie ubliżyli a tacy jak Ty na nich plują, nazywają ich mordercai, terrorystami. To jest dla mnie szok! Jak można pomawiać tak ludzi, jak można oceniać ich po wyznaniu. To jest zaprzeczenie człowieczeństwa. Zastanów się, co TY wypisujesz, jakie brednie wygłaszasz i co jest wart Twój rasizm i nazistowski sposób myślenia. Co sobą reprezentujesz, Ty o Bogu piszesz? z tą antychrześcijańską postawą? Plugawisz imię Boga Wszechmogącego swoimi posami, postawą!     Jaw przeciwieństwie do Ciebie nie jestem tchórzliwa i nie boję się swoich poglądów bo wiem, że są one zdrowe. Ty się panicznie boisz napisać, kim jesteś, wolisz anonimowo pluć na ludzi, to świadczy o Tobie. Mnie znajdziesz na facebooku, nie boję się tego, co piszę. Ty się bój, bo się właśnie boisz., Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź się leczyć kobieto. Nie napisałem nic o polskich wyznawcach islamu. Nie napisałem o nazistach, rasistach, antysemitach itp. z POLSKI. Ktoś tutaj podał nazwisko? Proszę, bądź pierwsza z przykładem. Wielka katoliczko na siłę.   Nie zrozumiałaś, co miałem do przekazania - bo nie chciałaś. Wielka pani wie o mnie więcej niż ja sam. Idź się przejść ze swoją STRONNICZOŚCIĄ, którą mi zarzucasz.   Jestem chamem? To teraz mi to udowodnij. Tylko FACHOWO. Byle co mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACY MUZUŁMANIE OD PONAD 600 LAT?! Tatarzy są KARAIMAMI, a to nie Islam! Kto pisał ten artykuł, ma jakieś wykształcenie w ogóle?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaw przeciwieństwie do Ciebie nie jestem tchórzliwa i nie boję się swoich poglądów bo wiem, że są one zdrowe. Ty się panicznie boisz napisać, kim jesteś, wolisz anonimowo pluć na ludzi, to świadczy o Tobie. Mnie znajdziesz na facebooku, nie boję się tego, co piszę. Ty się bój, bo się właśnie boisz., Żenujące.   I co z tego, że podpisujesz się imieniem i nazwiskiem? Nawet nie wiemy, czy prawdziwym. Mart Mirosławskich jest na pęczki w Polsce. Zresztą jakie to ma znaczenie? Sądzisz, że jak szmatogłowi przyjadą do Polski robić dżihad, to odnajdą Cię na pejbóku i oszczędzą? Wszystkie kraje, w których trwa zaraza islamska mówią, że mają z nimi problem. Polacy nie chcą mieć problemu, bo lepiej uczyć się na cudzych błędach. Po ch*** oni mają przyjeżdżac do Poski? Nikt ich tutaj nie chce, a także nikt się nie pcha do nich. Już mamy bandy darmozjadów, w postaci polityków, Romów, zamachowców nam nie trzeba.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy.... od teraz będzie mi się to miasto kojarzyło z bandą hitlerowskich naśladowców. Tylko pogratulować ksenofobii, nacjonalizmu, rasizmu, nienawiści do ludzi. I co jeszcze, może w imię katolickiego myślenia zaczniecie ich mordować? W końcu jesteście w tym doświadczeni np. w Wyprawach Krzyżowych... Zarzucacie Islamistom pedofilie? Ciekawe, bo pedofilów jest sporo w kościele katolickim, księżą i biskupi gwałcący dzieci, to Wam się wyjątkowo podoba? Piszecie "katolicy nie mordują". To też ciekawe... każdego dnia chociażby w Polsce dokonywane jest morderstwo, kilka nawet... rocznie katolicy mordują tysiące ludzi, a wy bredzicie o czystej wierze? Katolicy mordowali ludzi, którzy nie chcieli wierzyć w ich boga. Teraz niektórzy też by tego chcieli. Mieszkańcy Puław... cała Polska patrzy na wasz rasizm i zwykłą głupotę. Ośmieszyliście własne miasto, sami sobie przyłataliście łatkę nazistów. Kogo następnym razem będziecie chcieli wyganiać z Polski, bić, mordować? Świadków Jehowy, Zielonoświątkowców? Kto następny padnie ofiarą "chrześcijańskiej miłości" mieszkańców Puław?       Gratuluję całej redakcji Dziennika Wschodniego, od wczoraj wiszą tu posty nawołujące do nienawiści na tle rasowym i religijnym, żaden z moderatorów, żaden z dziennikarzy nie widzi nic złego w postach nawołujących do przemocy. Gratuluję. Na Forum popełnia się przestępstwo przy biernej postawie Redaktorów - moderatorów. Czy to oznacza, że ksenofobia, rasizm, nawoływanie do przemocy i prześladowania innych ze względu na ich przynależność rasową lub wyznanie jest linią Redakcyjną? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nieusuwania tak skrajnych komentarzy?     A Polska patrzy i przeciera oczy ze zdumieniem.... że w środku Europy znajduje się miasteczko Puławy, któego mieszkańcy nawołują do nienawiści i agresji, bo ktoś nie jest katolikiem. Obrzydza mnie sama nazwa tego miasta.
  Problem nie polega wcal;e na tym, czy katolicy mają wsrod siebie pedofilow czy mordercow. Problem polega na tym, ze w katolicyzmie pedofilia i mordowanie jest z gruntu zle, a ludzie ktorzy to robia uchodza za zwyrodnialcow. W islamie natomiast pedofilia jest normalna i pozadana, tak jak mordowanie niewiernych. W islamie to jest dobre, a kazdy muzulmianin, ktory to robi, jest dobrym muzulmaninem. Ich Koran promuje to, co dla katolikow jest zwyrodnieniem. Nic dodac, nic ujac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdrajcą, ponieważ jestem chrześcijaninem i nie nienawidzę ludzi? Lepiej być zdrajcą dla faszysty, niż dla niego przyjacielem. Brzydzę się takimi osobami jak Ty, brzydzę się faszyzmem dlatego brzydzę się Tobą. I pisz sobie o zdrajcach, ja przynajmniej nie zdradziłem Boga dla nienawiści. Dla Was, antysemitów i rasistów każdy, kto staje w obrnie niewinnych ludzi jest zdrajcą. A Wy im jesteście? Cieknie ci z pyska piana z nienawiści do ludzi, gdyby była II Wojna Światowa byłbyś pierwszym, który kolaboruje z Hitlerowcami, mordował byś Żydów i ciemnoskórych, bo tak zostałęś wychowany przez wynaturzenia.
Wiesz co Bóg zrobił w Sodomie i Gomorrze? Wiesz co Jezus zrobił z handlarzami w świątyni? Co Bóg zrobił z czcicielami złotego cielca? To samo zrobimy my z posłańcami szatana. Walka się zaczęła Panie chrześcijanin. Nie może być tolerancji dla ludzi, którzy za cel stawiają sobie panowanie nad światem fałszywego boga, wierzą w diabelskiego proroka. 'Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną' - kojarzysz? Szatan wraz ze swoimi plugawymi wyznawcami wchodzi na wszystkie tereny, na których można spokojnie wyznawać wiarę w trójcę świętą. Ja wiem, że wśród chrześcijan pogląd na tępienie szatana (nie wiedzieć czemu) jest mało popularny, ale ja na ile mogę na tyle nie dopuszczę by bluźniercy rządzili nami. PS. TAK JESTEŚ ZDRAJCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź się leczyć kobieto. Nie napisałem nic o polskich wyznawcach islamu. Nie napisałem o nazistach, rasistach, antysemitach itp. z POLSKI. Ktoś tutaj podał nazwisko? Proszę, bądź pierwsza z przykładem. Wielka katoliczko na siłę.   Nie zrozumiałaś, co miałem do przekazania - bo nie chciałaś. Wielka pani wie o mnie więcej niż ja sam. Idź się przejść ze swoją STRONNICZOŚCIĄ, którą mi zarzucasz.   Jestem chamem? To teraz mi to udowodnij. Tylko FACHOWO. Byle co mnie nie interesuje.
    Ja podałam swoje imię i nazwisko. Bo nie boję się swoich poglądów, nie wstydzę się ich. Natomiast tacy jak Ty, skrajnie niesprawiedliwi, którzy nawołują do nienawiści na tle narodowościowej i wyznaniowej,nienawidzący Żydów z powodu tego, że są Żydami (tak jakby Ciebie ktoś nienawidził dlatego, że jesteś Polakiem!) boją się i wstydzą podać własne nazwisko. Tchórzostwo słusznie przypisywane takim jak Ty. Kto pisze o Polskich Islamistach? Jak rany.... to Ty nie wiesz, na jaki temat dyskutujesz i przeciw czemu się sprzeciwiasz? Temat jest o Polakach wyznających Islam. Bo to Polacy chcą się spotkać w Puławach. Nie Muzułmanie, ale Polacy! Widzę, że nawet nie wiesz, na jaki temat się wypowiadasz, a sączysz jad jak oszalały znienawiści fanatyk!     Nazywam się Marta Mirosłaska i pochodzę z Kostrzyna nad Odrą. Nie będę takim tchórzem jak Ty i nie będę się w panice chowała za pseudonimem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie polega wcal;e na tym, czy katolicy mają wsrod siebie pedofilow czy mordercow. Problem polega na tym, ze w katolicyzmie pedofilia i mordowanie jest z gruntu zle, a ludzie ktorzy to robia uchodza za zwyrodnialcow. W islamie natomiast pedofilia jest normalna i pozadana, tak jak mordowanie niewiernych. W islamie to jest dobre, a kazdy muzulmianin, ktory to robi, jest dobrym muzulmaninem. Ich Koran promuje to, co dla katolikow jest zwyrodnieniem. Nic dodac, nic ujac.
    Bzdury fanatyka. Pokaż mi, w którym miejscu jest napisane, że w Islamie pedofilia jest pożądana. Kłamiesz po katolicku? Zarzucasz innej wierze nieczystość a sam łżesz? Mam Ci przypomnieć, które przykazanie łąmiesz pseudokatoliku? Pedofile w kościele są uważani za zwyrodnialców? Szkoda, że przez Kościół są chronieni i uważani za wspaniałych pasterzy. Tak, kościół chroni pedofilię i pokazałam to w artykule pana Aleko, jednego znajbardziej cenionych felietonistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak umiarkowany Islam Wszyscy Muzułmanie to dżihadyśći. Dżihad jest im nakazany ich obowiązkiem jest nawrócić nas na Islam.Jeśli nie zgodzimy to zaczną nas zabijać. Na razie siedzą cicho bo jest ich za mało. Teraz o wszystko proszą i się grzecznie pytają . Udają niewiniątka ,mówią o dialogu. Potem uderzą tylko ,że będzie już dla nas za późno. Wpiszcie sobie prawdziwe oblicze islamu .
    A wszyscy chześcijanie to mordercy, pedofile i zwyrodnialcy. Koniec kropka. Jak generalizujemy to generalizujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez nienawiść do mniejszości religijnej Puławy stały się ostatnim bastionem neonazizmu w Europie.Wstyd na cały świat. We Francuzkiej telewizji informacyjnej była mowa o tym, że w Polsce, w mieście Puławy mieszkańcy nienawidzą ludzi inego wyznania i na forach internetowych nawołują do ataków na ludzi o innej wierze. Puławom gratuluję rozgłosu, na zawsze staniecie się bastionem neonazizmu. Wstydzę się, że się tu urodziłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
W Anglii, Francji, Szwecji i w Niemczech też się nic nie dzieje tak? Narodowi (rdzenni) uczniowie bywają (już) mniejszością w szkołach i są prześladowani przez szmatogłowych. Mordują na ulicy ludzi w biały dzień. Poprawność polityczna sprawiła że organy ścigania boją się reagować. Powstają getta muzułmańskie gdzie policja nawet boi się wjechać. Nielegalnie przekraczają granice, żyją z socjalu (w przeważającej większości). Jeśli myślisz że islam jest religią pokoju to jesteś w ogromnym błędzie. Przeczytaj Koran - błagam. "Łatwo jest coś tolerować, kochać lub nienawidzić, gdy się tego nie zna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prorok mahomet poslubil swoje zone gdy ta miała 9 lat.. zapytajcie tych w Pulawach co chcą organizować niech wyjasnia. Dzisiejszy Islam zatrzymal się na średniowieczu, na zachodzie ludzie się budza się wlasnie z 50 letniegu snu który nazywa się multi-kulti.
gdzieś to wyczytał????? miała 6 a współżycie rozpoczeli gdy miała 10.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, trzeba mieć szacunek do innych religii. A czy oni mają szacunek do NAS zabijając i obcinając głowy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury fanatyka. Pokaż mi, w którym miejscu jest napisane, że w Islamie pedofilia jest pożądana. Kłamiesz po katolicku? Zarzucasz innej wierze nieczystość a sam łżesz? Mam Ci przypomnieć, które przykazanie łąmiesz pseudokatoliku? Pedofile w kościele są uważani za zwyrodnialców? Szkoda, że przez Kościół są chronieni i uważani za wspaniałych pasterzy. Tak, kościół chroni pedofilię i pokazałam to w artykule pana Aleko, jednego znajbardziej cenionych felietonistów.
Ach ty manipulatorko, hipokrytko. Pedofilia w KK jest zakazana, napiętnowana. Jan Paweł II zniósł przepis o przymusie ochrony przestępców wśród księży. W islamie kobiety nie mają żadnych praw, nie ma tam czegoś takiego jak gwałt czy pedofilia. Tylko nie próbuj wmawiać, że jest islamofobem, a islam to religia pokoju, a  tylko to w tej zaściankowej Polsce panuje taka nietolerancja. Tam walka z niewiernymi jest jedną z podstawowych zasad wiary. Mówi o tym rozdział IX Koranu. Jak się nie podoba- droga wolna. Na pewno znajdzie się wiele chetnych muzułmanów, którzy cię nawróci na islam. Tylko proszą nie kompromituj się więcej ze swoją wiedzą na poziomie zbuntowanej, niedocenianej gilnazjalistki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...