Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ryby nie wzięli wędki, tylko kable z prądem

Utworzony przez siwszy z leruła, 7 lipca 2009 r. o 22:20 Powrót do artykułu
to po drodze cały czas w kablach był prąd? To musieli miec generator w plecaku? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prąd pewnie mieli w puszkach po farbie star
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco agregat skoro wystarczy akumulator plus przetwornica za 800zł i sprzęt do ogłuszania ryb jak znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwszy z leruła napisał:
to po drodze cały czas w kablach był prąd? To musieli miec generator w plecaku? Bez sensu.
Eeee tam... mieli tego kabla dużo, pozwijali go w krążki i machali przy tym magnesem. Zaindukowana w zwojach siła elektromotoryczna pozwoliła uzyskać w tym wynalazku napięcie, no i gotowe. Tylko namachać się nieźle musieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZW (polski związek wędkarski) to chamy i złodzieje, nie opyla się kupować karty wędkarskiej bo zamiast zarybiać akweny, chleją wódę (za nasze pieniądze), a poza tym gościom grozi 2 lata więzienia za złowienie 11 ryb?!!!, polskie prawo jest do dupy, jednak w 100% popieram "kłusownictwo", sam nigdy nie łowiłem "legalnie" (i nie mam zamiaru), polak powinien łowić na polskich akwenach państwowych za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
związek związkiem ale ta straż rybacka to dopiero kpina kiedy niemieli profitów od złapanej osoby czy odnalezionej siatki sznura i tym podobnych niezbyt humanitarnych pułapek to nosów im się niechciało wystawić a w momęcie kiedy dostali trochę kasy i zaczeli im organizować wyjazdy za złapanych od tego momętu wzieli się ostro do pracy czepiając się tych co niebardzo umią kłusować robią afery i zadymy włączjąc w to wszystko policję oni są beznadziejni nie popieram kłusownictwa ale to co oni wyczyniaja to już jest co najmniej cwaniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam pojęcia Kolego o jakich profitach mówisz.wszystko co robimy jest czysto społeczne nie mamy z tego ani centa a jeszcze poświęcamy swój wolny czas a nawet i nie małe pieniądze.A Jeżeli masz informacje o jakichś profita to je opisz,jestem ciekawy skąd masz takie informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...