Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik z puławskiej komendy prowadził po pijanemu. Policjant pożegna się z mundurem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
przestańcie się już znęcać nad tym ptakiem bo to postać jak ikar szybował w chmurach a spadł na ziemie z wielkim hukiem i nie ma się z czego śmiać Panowie bo każdego z was może taki los spotkać bliższe spotkanie trzeciego stopnia z kostką brukową pod komendą ooooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie gadajcie że ptak jest furmane musze to zobaczyć ja ***e tak nisko upaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten nielot to typowa gnida z układu okrągłego stolca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj pierwszy raz przeczytałem te komentarze i wstyd mi za tych wszystkich policantów którzy tu piszą , proponuję sobie przypomnieć z jakiego powodu zostaliście policjantami i przypomnieć sobie wartości i co przyrzkaliście. Wyzywacie się wzajemnie i każdy na to patrzy a puławską policję to wy tworzycie, troche szacunku dla siebie, jeśli macie coś sobie do przekazania to zróbcie to w cztery oczy a nie jak tchurze na forum. żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prawda was boli skoro na komendzie się mówi o wielu rzeczach a wszyscy przełożeni nabierają wody w usta razem z Komendantem to forum jest najlepszym tego przykładem dość tego kumoterstwa w tym syfie oooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowota lepsza zmiana po wykopaniu PTAKA. Tak się cwaniaczył skłucał ludzi a sam dostał takiego kopa aż wstyd. Zaden inny szef nie dostał takiego kopa. Szacum krutkozębny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...