Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów droższy od Warszawy

Utworzony przez m, 14 kwietnia 2008 r. o 14:24 Powrót do artykułu
BYŁEM WCZORAJ I POTWIERDZAM ,ZWYKŁA KPINA TYLE KASY ZA GODZ. PARKOWANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla autokarów to chcą 40 zł/3h. Przecież to chore. W Kazimierzu ceny są niższe za cały dzień parkowania. Istnieje co prawda w Nałęczowie parking dla autokarów turystycznych, ale jest niemal zawsze zajęty przez samochody osobowe (chyba bezprawnie). Myślę, że w tym wypadku zyskają Puławy - tu parkingi są bezpłatne, blisko parku. Ale po co Nałęczowowi grupy wycieczkowe, prawda. Chodzą, oglądają, ochyda normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem właścicielem budynku w którym prowadzę punkt Plusa. Jedyną drogą dojazdu do firmy jest dworzec PKS gdzie znajduje się ten słynny parking. Moi klienci, dostawcy, pracownicy czy przedstawiciele firm współpracujących zmuszeni są zostawiać samochody za miastem, lub płakać i płacić. Firma PKS nie jest (co dziwne) zainteresowana współpracą i zarabianiem pieniędzy. 3 lata temu wysłałem do Prezesa propozycję współpracy. Miała ona polegać na tym że wpłacał bym na konto Firmy ustaloną kwotę pieniędzy za kilka miejsc parkingowych przeznaczonych dla mnie i moich klientów. Nie dostałem do dnia dzisiejszego żadnej odpowiedzi. Wychodzi na to że Firma PKS nie potrzebuje pieniędzy a parking prowadzi tylko po to żeby dawać zatrudnienie ludziom. Dlatego pewnie tak wysoka cena za parkowanie. To wszystko w trosce o swoich pracowników. Mają spokojną pracę. Dziennie wystawiają kilka biletów. Tak to nie pomyłka. Za miejsce parkingowe dostajemy nie paragon, ale bilet gdzie jest wpisany 1 km. O wystawieniu faktury w przypadku firm możemy zapomnieć. Chodzi przecież o dobro pracowników. Nie mogą się przemęczać. A może to pomysł na reklamę naszego miasta??? Duże duże brawa Panie Prezesie. Pozdrawiam i gratuluję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowionka Panie Słonka. Żenującyś, a w piłe lepiej już nie graj bo stary jesteś no i żal patrzeć na te dziwactwa co wyrabiasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...