Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów: Paszkwilem w dyrektora MZWiK

Utworzony przez zniesmaczona, 20 kwietnia 2012 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Jak w ogóle można takie bzdury wypisywać?! Ta osoba chyba nie wie, co ten człowiek zrobił dla tego zakładu?! Zakład był praktycznie ruiną, a teraz jest jego modernizacja, na której zyska cała miejscowość Nałęczów. Poza tym znam Pana Dyrektora osobiście i jest to bardzo profesjonalny człowiek, merytoryczny i szalenie kulturalny. Każdemu życzyć takiego szefa! A osoba, której nie przedłużono umowy o pracę i wypisuje takie głupoty, lepiej niech weźmie się za szukanie nowej pracy, chociaż przede wszystkim może niech zacznie od zastanowienia się nad sobą i nad swoim podłym charakterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze! Jestem zaskoczony. Chociaż, jeśli to napisała ta pani, o której myślę, to facet i tak ma szczęście, że się jej pozbył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wulgarne słowa? Korupcja? Chyba żarty jakieś? W życiu nie widziałem i nie znałem porządniejszego człowieka. A miałem okazję nie raz z nim współpracować. Brednie! Brednie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Dyrektor to porządny gość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownica nie może wejść do dyrektora po podpis? Tylko przez sekretarke? A co w tym dziwnego? W każdej normalnej firmie tak się to odbywa, więc nie widzę powodu do zdziwienia. A co, ma wchodzić do gabinetu jak do siebie? I bardzo dobrze, niech Dyrektor Wójtowicz zawiadomi organy ścigania! To są w stosunku do niego pomówienia i kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...