Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zgody na wybrukowanie wąwozu w Kazimierzu. Starosta powiedział "nie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 07:17 Powrót do artykułu
gdyby mogli wszystko by zniszczyli, brawo starosta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja starosty , gość na właściwym miejscu. Z Zakopanego zrobili kiczowate miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły Pisuli i jego nowego zastępcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wybrukowaniu tego wąwozu trzeba koniecznie zrobić windę na Gorę Trzech Krzyży, drogę nad Wisłą do Męćmierza wyasfaltować i ścieżkę przez las tamże wybrukować, po drodze, jakby przy okazji, te kamieniołomy wyrównać czy rozplantować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Starosto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na środku rynku w Kazimierzu nie ma jeszcze MacDonaldsa!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, gdy kibic z dala się w....  Plus dla starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff, już myślałem, że nie ma ratunku dla wąwozu. Pisula kończ waść tą swoją kadencję. Jesteś szkodnikiem i stanowisz zagrożenie dla architektury, przyrody, Kazimierza .... i dla zdrowia psychicznego innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do mojego Krasnego gm. Stary Zamość - mamy taki sam wąwóz i to z asfaltem ! bynajmniej po deszczu można spacer zrobić, w ogóle nie wiem czemu do nas wycieczki nie przyjeżdżają - nawet obiad podam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet gdyby wybrukowali to przyroda zrobi to co w Norowym Dole. Tam tez wybrukowali a jest dzikość. Ale pieniadze ktos wziął........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zapraszam do mojego Krasnego gm. Stary Zamość - mamy taki sam wąwóz i to z asfaltem ! bynajmniej po deszczu można spacer zrobić, w ogóle nie wiem czemu do nas wycieczki nie przyjeżdżają - nawet obiad podam :D
 Sprawdź znaczenie słowa bynajmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za brukiem/aswaltem, ławkami i oświetleniem. Kurz, krzaczory, błoto - wstyd przed turystami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kładka drewniana? Bedzie trudniej meleksom, ale ludzie nawet z wózkami przejda spokojnie....niczym po molo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wjazdu bryczek, meleksow i quadow i bedzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym wolał asfalt i ścieżki rowerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze te drzewa trzeba usunąć bo zasłaniają niebo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak koniecznie, i dach zrobić (przeżroczysty), i komary wyłapć, co do jednego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Poska sie śmieje. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrważające że specjaliści wypowiadają sie jasno o pomyśle lampek i bruku w wąwozie. Podsuwają inne rozumne rozwiązania. Polacy pisza do niego petycje o zaprzestanie tego barbarzyństwa. Ale burmistrz z uporem maniaka upiera się za tym ''pomysłem''. Czy to sie kie skończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie chodzi ze tam się czasem pyli jak to z lessu? I ze burmistrz tam blisko mieszka? Jesli tak to zapraszam zamieszkać na Marszałkowskiej. Tam sie pyli ale zopon i kurzu a wszystko jest wybrukowane i w latarniach. Spodoba sie Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...