Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zgody na wybrukowanie wąwozu w Kazimierzu. Starosta powiedział "nie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 o 07:17 Powrót do artykułu
gdyby mogli wszystko by zniszczyli, brawo starosta!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra decyzja starosty , gość na właściwym miejscu. Z Zakopanego zrobili kiczowate miasto
0
Pomysły Pisuli i jego nowego zastępcy
0
Po wybrukowaniu tego wąwozu trzeba koniecznie zrobić windę na Gorę Trzech Krzyży, drogę nad Wisłą do Męćmierza wyasfaltować i ścieżkę przez las tamże wybrukować, po drodze, jakby przy okazji, te kamieniołomy wyrównać czy rozplantować
0
Brawo Panie Starosto!
0
Dlaczego na środku rynku w Kazimierzu nie ma jeszcze MacDonaldsa!?
0
Tak to jest, gdy kibic z dala się w....  Plus dla starosty.
0
Uff, już myślałem, że nie ma ratunku dla wąwozu. Pisula kończ waść tą swoją kadencję. Jesteś szkodnikiem i stanowisz zagrożenie dla architektury, przyrody, Kazimierza .... i dla zdrowia psychicznego innych ludzi.
0
Zapraszam do mojego Krasnego gm. Stary Zamość - mamy taki sam wąwóz i to z asfaltem ! bynajmniej po deszczu można spacer zrobić, w ogóle nie wiem czemu do nas wycieczki nie przyjeżdżają - nawet obiad podam :D
0
nawet gdyby wybrukowali to przyroda zrobi to co w Norowym Dole. Tam tez wybrukowali a jest dzikość. Ale pieniadze ktos wziął........
0
undefined napisał:
Zapraszam do mojego Krasnego gm. Stary Zamość - mamy taki sam wąwóz i to z asfaltem ! bynajmniej po deszczu można spacer zrobić, w ogóle nie wiem czemu do nas wycieczki nie przyjeżdżają - nawet obiad podam :D
 Sprawdź znaczenie słowa bynajmniej.
0
A ja jestem za brukiem/aswaltem, ławkami i oświetleniem. Kurz, krzaczory, błoto - wstyd przed turystami!
0
A może kładka drewniana? Bedzie trudniej meleksom, ale ludzie nawet z wózkami przejda spokojnie....niczym po molo
0
Zakaz wjazdu bryczek, meleksow i quadow i bedzie ok.
0
ja bym wolał asfalt i ścieżki rowerowe
0
Jeszcze te drzewa trzeba usunąć bo zasłaniają niebo.
0
Tak koniecznie, i dach zrobić (przeżroczysty), i komary wyłapć, co do jednego.
0
Cała Poska sie śmieje. Wstyd
0
Zatrważające że specjaliści wypowiadają sie jasno o pomyśle lampek i bruku w wąwozie. Podsuwają inne rozumne rozwiązania. Polacy pisza do niego petycje o zaprzestanie tego barbarzyństwa. Ale burmistrz z uporem maniaka upiera się za tym ''pomysłem''. Czy to sie kie skończy?
0
Czy to nie chodzi ze tam się czasem pyli jak to z lessu? I ze burmistrz tam blisko mieszka? Jesli tak to zapraszam zamieszkać na Marszałkowskiej. Tam sie pyli ale zopon i kurzu a wszystko jest wybrukowane i w latarniach. Spodoba sie Panu.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: