Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niskie zainteresowanie budżetem obywatelskim w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2016 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Głosujcie!!!! Rajcy będą mieli przykrywkę do tego co już dawno zamierzyli zrobić. Mało głosów wiąże im ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie to. To co pisowska władza zrobiła z budżetem w ubiegłym roku zniechęciło ludzi. Jeśli się stosuje komunistyczną zasadę "zagłosują jak chcą a my wybierzemy co trzeba" to jest taki efekt. Druga sprawa że jest to pisowskiej władzy na rękę - suweren jest potrzebny tylko aby dać im koryto a potem się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet = jedna wielka ściema. Obstawiam, że po zakończonym głosowaniu Grobel zdecyduje, że kasa i tak pójdzie na umierające muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w co można inwestować w Pulawach, prezydent miasta wiekowy, mało rozmawia z ludźmi, raczej czyni to zastępca, a poza tym w Puławach panuje nepotyzm i kolesiostwo prawie w każdym sektorze, spróbujcie znaleźć pracę na poziomie, a inwestycje... weźmy marnie, tam nie dzieje sie na codzień nic a nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, jak placówki publiczne mające dostęp do danych ładnie holowały frekwencję via net... Sorry, ale propozycje były po prostu nędzne, naciągane, żeby tylko cokolwiek wrzucić w to głosowanie. Wałkowane od iluśtam lat zagospodarowanie Błoni- ktoś jeszcze wierzy, że tam coś będzie prócz obecnego psio-wc? Modernizacja "taktu spacerowego" wzdłuż płotu SP1 między Kaniowczyków i Mickiewicza? Przecież tamtędy strach chodzić, żeby w łeb nie dostać, to jeszcze im ławki zafundujmy, żeby pić na stojąco nie musieli. Place zabaw zbudowane z tych środków ponad rok czekały na remont, a jak wyremontowali, to po tygodniu pourywane łańcuchy na drabinkach. Może w przyszłym roku zagłosujemy na pręgierz miejski? Na tydzień wandali przywiązywać, może im się odechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów. To co działo się w ubiegłym roku zniechęciło ludzi do tej inicjatywy. Ja sam do ostatniego momentu nie miałem zamiaru głosować. Ludzie angażują się społecznie w projekty a władza i tak po swojemu rozdziela kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałam zagłosować drogą internetową, ale nie mogłam. Wyskakiwały jakieś błędy. W ogóle nie mogłam oddać głosu na propozycje w swoim regionie. Odhaczyć mogłam jedynie te ogólnomiejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tych śmiesznych budźetów, opłaty za wodę obniżyć i pensje prezesów spółek państwowych. W Polsce mamy najdroźszą wodę, spośród wszystkich krajów Europy. Mydlą nam oczy takimi budżetami, tu jakieś ławki postawią, tam jakiś plac, takie rzeczy powinni robić jako swój obowiązek, bez rozgłosu, bo samorządowcy winni pracować, by nam obywatelom tego miasta żyło się lepiej. A nie szukają poklasku, by przetrwać do kolejnych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosków tyle poskladano i nie ma kto glosowac? Biedny urząd tyle pracy wklada.Takimi rekordami złożonych wnioskow się chwalili a tu klapa. Ciekawe kto to poskladal skoro nawet na spotkania się nie pofatygowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myśleliście, że ludzie poleca podawać swoje PESELE po tym jak nastraszyliście w mediach naród o kradzieży danych osobowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a prezes opecu zawija papierki za prawie 18 000 zł / miesiąc. i tak od lat. zródło: ***bip.pulawy.pl/upload/pliki//1ryszard_jablonski.pdf a reszta czł. zarządu / rady i tu i w innych spółkach miejskich? jaki budżet ? o czym mowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...