Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa hala sportowa w Puławach. Pomogą Zakłady Azotowe?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 o 18:52 Powrót do artykułu
A z nowym stadionem jak wyszło ? Dziesiątki milionów wydane, niby miał służyć mieszkańcom i co ? Od czasu do czasu jakiś meczyk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kiedys gladiatorzy a dzisiaj piłkarze wszelkiej masci i yusiace innych, kiedys koloseum a dzisiaj stadiony, hale a cel ten sam co wtedy === cesarze, bogacze w cesarstwie rzymskim też nie przez dobrotliwość rozdawali pieniądze i zabawiali ludzi i dziś też ma to swoje złe cele. m.in sport wykorzystywany jest do odwracania uwagi ale są tysiące innych rzeczy aby zamknąć ludzie serca i oczy na to co najważniejsze i najcenniejsze i wiekszość przechodzi obok nich ..... wikipedia : " "chleba i igrzysk (łac. panem et circenses) – okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób. bywało też, że rozdawano chleb, zboże czy pieniądze pojedynczym osobom (w okresie cesarstwa przeznaczano w ten sposób na jedną osobę stałą kwotę; w i w. wynosiła ona 75 denarów); liczba obdarowywanych w ten sposób za rządów cesarza oktawiana augusta wynosiła około dwieście tysięcy. rozdawnictwo tego typu na wzór rzymu było organizowane przez bogatych obywateli innych miast, a jego szczególną formą były fundusze alimentacyjne wypłacające zapomogi dla sierot. celem rozdawnictw były nie tyle pobudki humanitarne czy łagodzenie napięć społecznych, a zdobycie popularności potrzebnej w działalności politycznej. kontakty z ludem były dla cesarzy okazją do poznania panujących wśród niego nastrojów i możliwością wpływania na jego opinię." - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/07/02/soter-wieczna-mlodosc-i-niesmiertelnosc-coraz-blizej/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skandal! Ile to Mulawa w Azotach pracuje? Przecież to pisowski aparatczyk. Niech nie szasta pieniędzmi fabryki, bo żeby on się mógł lansować to trzy tysiące osób codziennie ciężko pracuje często tracąc swoje zdrowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może zamiast nikomu niepotrzebnej hali do której będzie się w przyszłości dopłacać, należałoby zmodernizować skrzyżowanie Lubelskiej, Kopernika i Słowackiego. Może jakaś estakada, żeby dało się tamtędy przejechać. Już teraz w godzinach szczytu jest tam korek do Stokrotki. Albo może jakaś alternatywna droga do Kazimierza, zamiast kulania się przez Włostowice.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak nie wybudują tej hali to myślisz, że dostaniemy te pieniądze do ręki? :) zresztą kogo to obchodzi zdecydowana wiekszość z za chce hale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Decyzja Azotów na pewno będzie pozytywna. Wiadomo rada miasta PiS zarząd Azotów obsadził PiS. Ręka rękę myje... Pisowskie towarzystwo rok przed wyborami samorządowymi będzie robiło wszystko by przypodobać się tłuszczy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze Groblowi mało kasy z podatków co mu dajemy z Aoztów? Wstydziłby sie! Niech powie publicznie ze utrzymujemy go i cale miasto Puławy powinny za tą kasę błyszczeć a nie utrzymujemy tu armie urzędasów i Grobla! Na nic innego wiecznie nie ma!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na przerośnięta armie urzędasów zawsze będzie. Kto z rodzinami głosuje na takeigo prezydenta burmistrza wójta? Urzędasy z rodzinami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Grobel jest w koalicji z PIS wiec dostana od ZA wszystko. Teraz nawet nowa kasę z naszych pieniędzy z podniesionych podatków na paliwie. Nie ma to jak rządzić sie nie swoimi pieniędzmi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hala będzie miala nazwę SALETRA ARENA Puławy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Albo mocznik arena puławy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super informacja i bardzo duża reklama dla ZA Puławy jeżeli ich nazwa bedzie w nazwie hali. Tylko niech tak hala będzie multi funkcyjna, niech zawiera choć z jeden basen bo na prawdę jest słabo w Puławach jeśli chodzi o pływalnie 3 obiekty gdzie można popływać z czego 2 są w szkole i wiecznie zapchane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak bo ZAP szczególnie potrzebuje reklamy w mieście i to jeszcze takiej za która zapłaci dziesiątki milionów. Reklamy to chcą pisowskie aparatczyki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"No tak bo ZAP szczególnie potrzebuje reklamy w mieście i to jeszcze takiej za która zapłaci dziesiątki milionów. Reklamy to chcą pisowskie aparatczyki" jakim mieście ?? Co nie co masz wyobraźni to pomyśl że jak będą mecze będzie transmisja w TV + inne media będzie EHF będzie transmisja w TV + media PL i EU w których będzie się pojawiać nazwa zespołu zdjęcia hali z jej nazwą itd itd Na prawdę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie wypowiadaj się
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem to powinna być naturalna kolej rzeczy. Ciekawe czy w Szczecinie Azoty Arenę także wspomogły Police, ale podejrzewam, że tak. Trzymam kciuki, by ta budowa jak najszybciej ruszyła! Wszyscy kibice piłki ręcznej i nie tylko czekają na tę halę. Piłki nożnej niestety na lubelszczyźnie nigdy na poziomie nie będzie, za to Selgros i KS Azoty to powód do dumy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Utrzymujecie armię urzędasów, haha dobre. Urzędnicy też płacą podatki jak inni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZy ktoś przeanalizował ile utrzymanie tej chali w przyszłośći będzie kosztować budżet miasta. Azoty też wiecznie produkować nie będą. A co wtedy nikt o to się teraz nie martwi. Bo po co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzięki ''aktywności'' puławskich i lubelskich pisowskich posłów Azoty w Puławach przestaną wkrótce istnieć. Wszystkie decyzje będzie podejmował Tarnów. Dział handlowy już praktycznie w likwidacji. Ciekawe skąd wtedy będzie kasa na te wasze reklamy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Olać tą hale. Miasto chce to niech sobie stawia a zaklady nie powinny dokladac nawet zlotowki. Niech siedziba wroci do Puław to wtedy mozna myslec o dofinansowaniu,gdzie obietnice przedwyborcze???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie widzę wymalowanych linii do siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego. Dla kogo jest ta hala jeśli buduje ją miasto????!!!! Jeśli to jest hala do piłki ręcznej to niech sobie klub piłki ręcznej funduje taką halę. I nie mydlcie mi tu oczu, że Azoty mogą na to wydawać pieniądze. Dopóty jest to spółka z przewagą skarbu państwa "rozdawnictwo" pieniędzy MUSI obejmować wszystkich zainteresowanych. Tak interpretujemy Szanowni Państwo wspólne dobro! A nie tak, że znalazł się jakiś tam prezesik, który dogada się z jednymi, dogada się z drugimi i będzie sobie doił kasiorę na swoje fanaberie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: