Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa hala wśród najważniejszych inwestycji. Miasto dostanie na budowę 17 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 o 13:29 Powrót do artykułu
Super fajnie. Tylko jedno mało ale... kto tą hale utrzyma jak miasto się wyludnia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To drugie 17 dadzą Azoty i sprawa załatwiona. A dla pracowników na regulacje płac nic nie zostanie. Najważniejsze że władza się pobawi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jedna hala to już za mało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto się wyludnia , bo taką "prorodzinną" politykę prowadzi Urząd Miasta. Z myślą o człowieku, z myślą o rodzinie, by tylko utrudnić rodzinom z dziećmi życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tych które są, NIE Ma KOMU GRAĆ. Młodzież woli bawić się telefonami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie puławskie Azoty (fabryka) nie da rady wybudować i utrzymać później hali!!! Tym bardziej, że pisowska władza właśnie rozpoczęła proces niszczenia puławskiego zakładu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTO JĄ UTRZYMA?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SORRY. KTO UTRZYMA DWIE HALE?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Przestańcie obrzydzać tę inwestycję. Jest oczekiwana przez wielu mieszkańców. W jej sprawie powstał nawet społeczny komitet, który zebrał podpisy. Nowa hala jest miastu potrzebna, bo stara już od dawna nie spełnia wymogów - była budowana na inne realia i inne potrzeby. Wszystko idzie do przodu. Nie warto robić brudnej polityki i czarnej propagandy na dobrych pomysłach i inicjatywach. Przynajmniej to czego chcą ludzie zostawcie w spokoju, bo na tym forum to głównie zohydzanie i krytykowanie wszystkiego co się odbywa. Poza tym - warto przypomnieć - budowę hali poparli jednogłośnie WSZYSCY radni, więc odpowiedzialność za to żeby znaleźć środki na jej utrzymanie wzięli również na siebie. Nauczmy się cieszyć z dobrych rzeczy, krytyka dla krytyki jest jałowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Bardzo dobra wiadomośc lepiej póżno niż wcale ,sory mieli dostać 50 procent a tu okrojone o 3 bańki dobre i to .Puławska hala na projekcie wyglonda okazale .2 Hala stara to dla szkół średnich 600-700 osób uczelnie Politechnika w Poznaniu ma pojemnośc 1100 -1200 osób.Miast się rozwija bo jest perspektywiczne ładne są zaklady pracy wiśeńka Zakłady Azotowe w planie budowa  Elektroni  szkoda że tak mała ,która mogła by dać prąd dla miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
janusz z ciebie to prawdziwy janusz. Pisowska władza Zakładów Azotowych już ogłosiła że elektrowni nie będzie!!! Jak bawisz się w pisowskiego trolla to aktualizuj bazę przed pisaniem, bo nie zapłacą, a może za perfidne kłamstwa pis płaci podwójnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy czas na Halę Targową "Grafen" w Lublinie?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i super!! Wprawdzie uważam, że ta hala powinna już stać od conajmniej trzech sezonów (w nagrodę za pierwszy brązowy medal), no ale niech ta budowa w końcu ruszy. A wyborcy PiS to raczej są odpowiedzialni za staczanie się największego pracodawcy w mieściena dno, niż wpływ na rozpoczęcie tej inwestycji, jak to się Radna Marzanna szczyciła... :P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się pytam kto utrzyma tę halę i dlaczego nie będzie basenu? Stara hala ma być sprzedana żeby dofinansować budowę nowej. Pis będzie wywyższał piłkę ręczną a zaora całkowicie pływaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeciwnikom nowej hali obiecuję wybudować za równowartość ogromną MARUDZIARNIĘ. Jest tylko warunek: przestańcie komentować. A jeśli już musicie to podajcie w podpisie: imię, nazwisko, adres zamieszkania i PESEL. (foto mile widziane)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Janie Kocie, póki co wolność słowa to nasze prawo. A w kwestii hali nie chodzi o maruderstwo, ale o racjonalność. Puławska władza pisowka urządza igrzyska nie myśląc o konsekwencjach w przyszłośći. Dla nich nie liczy się jakim kosztem wybudują halę, a ile będzie później kosztowało jej utrzymanie. A jakie będą konsekwencje dla nas, mieszkańców, np wyższe podatki lokalne, brak remontów chodników, brak pieniędzy dla dzieci w szkołąch i przedszkolach. Ale z pewnością pisowcy radni wiedzą, że już wiecej mieszkańcy ich nie wybiorą więc urządzają miastu festiwal głupoty. Jan Pies, ul. Obiecanki Cacanki 1, 24-100 Puławy, raczej mało urodziwy i niefotogeniczny
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
a po jakiego ta hala potrzebna..na obecnej na meczach Azotów próżno szukać kompletu widzów,nie licząc Vive i Płocka.Wprowadzić bilety na starej i po sprawie,nie liczmy na tłumy kibiców bo i tak ich nie bedzie w tym wyludniającym sie z młodzieży mieście.stadion jest dobrym przykładem jakim ,,wielkim" zainteresowaniem cieszy sie puławski sport. a koncerty..jakie koncerty?? dla kogo?? kto ostatnio tak sie rwał do koncertowania w Puławach? no chyba,że ogólnopolski festiwal kolęd zrobimy i 10 każdego miesiąca ,,kabareton"..;)
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Tak jest. Nic nie róbmy, a to co jeszcze zostąło zaorajmy. Zostawmy tylko forum dziennika wschodniego żeby było gdzie wylewać żale, jak to nic nie ma. Załamka
Zaloguj się, aby oddać głos
1
No i zebys wiedzial. Budowac cos to dla kogoś a nie na pokaz ze ,,my" mamy. Mlodzi uciekają z tego miasta...wszystko w temacie.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Ja jak budowałem to miałem całą kwotę. Tu mają niecałe 50% i już budują? A co, gdy nie uda się zebrać reszty? Budowa stanie i...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: