Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe lokale gastronomiczne w Puławach. Na kawę, ciastko lub burgera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 17:29 Powrót do artykułu
fajnie w galerii powinno być coś konkretnego do zjedzenia jak również na słodko brakuje tylko sklepu spożywczego słyszałem że ma być żabka ale nie wiem czy to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się w galerii powinien być jakiś nieduży sklep spożywczy kiedyś był carrefour a teraz nic a co do lokali to w każdej galerii powinny być jakieś kawiarnie dobrze ze otworzyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne lampy w tej kafejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super klimatycznie u Sarzyńskich, te lampy są przepiękne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo lampy bardzo fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tylu lokali nie ma wokół Placu Chopina... Wg mnie powinien on bardziej przypominać witalnie rynek wrocławski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że rozwój lokali gastronomicznych jest na topie.Sanepid będzie miał zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...