Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I kto to kupi? Jeśli pracuje się na ZA to jeszcze jest z czego zapłacić ratę 40 letniego kredytu, a jak się nie pracuje, to już nie ma z czego zapłacić ratki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze trzeba zapłacić za ten gówniany artykuł. Za 2 zeta mam browara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to żaden rozwój. Wręcz przeciwnie. Dla większości ludzi ta przestrzeń będzie niedostępna. Wszystko zagrodzone, pozamykane. Kiedyś jak nie było sosnowej to był fajny teren. Las i spokój. Niepodoba mi się że pod jakieś betonowe straszydła wycina się las. Komuś się tu coś w głowe zrobiło. Z ceglanej też nie wiadomo po co taką autostradę zrobili? Kto tamtędy jeździ oprócz może 50 mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nasze miasto ma byc kwitnące przemysłem. Maja przeznaczyć kilkaset hektarów lasu pod wspaniale inwestycje. Będzie pięknie i pełno miejsc wysoko płatnej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby ze wsi zrobiło się miasto - budować trza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domki w Puławach na Włostowicach poszły podobno jak cieple bułeczki, a niedawno nikt tam nie budował na sprzedaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto to kupi? Jeśli pracuje się na ZA to jeszcze jest z czego zapłacić ratę 40 letniego kredytu, a jak się nie pracuje, to już nie ma z czego zapłacić ratki
Także masz już odpowiedź kto kupi, myslę, ze chętnych nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, że wreszcie zagospodarowali ten obszar, gdzie roiło się od małolatów urządzających w "alejce" libacje alkoholowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nowymi drogami na ulicy Spacerowej?? Powstaje coraz więcej bloków i mieszkań a co za tym idzie użytkowników drogi której niestety nie ma :( Są tylko płyty i straszne błoto w okresie jesienno - zimowy oraz w czasie opadów deszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...