Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik terroryzuje Puławy

Utworzony przez Robert, 26 sierpnia 2008 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Zranić osobę dla głupich kilku groszy to wg mnie szczyt glupoty. Zycie człowieka jest wiecej warte . Taki człowiek kt?ry to robi musi byc chory na umyśle . Jak bym go dorwał to bym mu nogi z d... Powyrywał. Apeluje do policji aby wreszcie zaczela cos robic bysmy czuli sie bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Zranić osobę dla głupich kilku groszy to wg mnie szczyt glupoty. Zycie człowieka jest wiecej warte . Taki człowiek kt?ry to robi musi byc chory na umyśle . Jak bym go dorwał to bym mu nogi z d... Powyrywał. Apeluje do policji aby wreszcie zaczela cos robic bysmy czuli sie bezpieczniej.
Pulawska policja to ofiary losu....żeby przez 3 tygodnie nie zlapac malolata w takiej wiosce zwanej Pulawami...ponoc juz mieszkancy operuja nazwiskiem nozownika, a policja co na to...?nie wie bo ludzie zyja w strachu i boja sie to zglosic.... Wstyd, jeszcze raz wstyd!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie od Puławskich - aby byli jak "Kryminalni" z TVN-u ? Nie wymagajcie za dużo Ostatnio widziałem radiowóz na hamburgerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co sie bac. juz go zlapalismy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN TO JEST DOPIERO WIEŚ , ODP... SIĘ OD PUŁAW! Anka z Kazimierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...