Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik terroryzuje Puławy

Utworzony przez Robert, 26 sierpnia 2008 o 10:35 Powrót do artykułu
Zranić osobę dla głupich kilku groszy to wg mnie szczyt glupoty. Zycie człowieka jest wiecej warte . Taki człowiek kt?ry to robi musi byc chory na umyśle . Jak bym go dorwał to bym mu nogi z d... Powyrywał. Apeluje do policji aby wreszcie zaczela cos robic bysmy czuli sie bezpieczniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robert napisał:
Zranić osobę dla głupich kilku groszy to wg mnie szczyt glupoty. Zycie człowieka jest wiecej warte . Taki człowiek kt?ry to robi musi byc chory na umyśle . Jak bym go dorwał to bym mu nogi z d... Powyrywał. Apeluje do policji aby wreszcie zaczela cos robic bysmy czuli sie bezpieczniej.
Pulawska policja to ofiary losu....żeby przez 3 tygodnie nie zlapac malolata w takiej wiosce zwanej Pulawami...ponoc juz mieszkancy operuja nazwiskiem nozownika, a policja co na to...?nie wie bo ludzie zyja w strachu i boja sie to zglosic.... Wstyd, jeszcze raz wstyd!!!!!!!!
0
Co chcecie od Puławskich - aby byli jak "Kryminalni" z TVN-u ? Nie wymagajcie za dużo Ostatnio widziałem radiowóz na hamburgerach
0
nie ma co sie bac. juz go zlapalismy
0
LUBLIN TO JEST DOPIERO WIEŚ , ODP... SIĘ OD PUŁAW! Anka z Kazimierza
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: