Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obywatel Uzbekistanu zatankował auto i uciekł

Utworzony przez ja, 28 sierpnia 2009 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Moim zdaniem,to nie był UZBEKISTAŃCZYK/[b] (jak to jest w tekście) a [b]UZBEK (przynajmniej tak twierdzi Słownik ortograficzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne w dzienniku tu jest kener zamiast kelner, Czerniejew zamiast Czerniejów, a ter Uzekistańczyka..... hahahahah matołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mandat? A za kraty nie poszedł???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś za łatwo mu poszło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Uzbekistanie-oni nas bardzo lubią i na każdym kroku spotykałem się z ich przyjaźnią.W Urgencz na świat przyszła Anna German gdzie jest ulica jej imienia.W czasie wojny opiekowali się Polakami którzy tam się znaleźli wraz z armią Andersa.W Buharze jako turysta byłem goszczony przez derygenta miejscowej orkiestry Rahimowa.Pozdrawiam ten wspaniały Naród a że jeden taki się trafił -no cóż i tak bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorzywocie albo kara śmierci dla takich... bez litoćci złodziejom.... trzeba im pokazac sch miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...