Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiny: Na drodze do domów stoją słupy

Utworzony przez saiamin, 27 sierpnia 2010 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Lubzel Puławy to jedna z najbardziej złodziejskich firm z jakimi miałem do czynienia. Moja historia jest długa i nie będę tutaj tego opisywał ale rok czasu chodzenia, użerania się z "betonowymi" kierownikami i w końcu próba wykonania prac, które mnie nie dotyczyły za moje pieniądze. Chciałem podać ich do prokuratora za próbę oszustwa ale chyba do dziś bym nie spał spokojnie... A sytuacja była podobna jak w opisywanym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie : co było pierwsze - słupy czy domy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to wczoraj postawili słupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nei pierwszy raz kiedy lubzel walil niegdy slupy gdzie popadnie. nie patrza w plany gdzie sa drogi dojazdowe tylko jak jezdza ludzie. mam podobna sytuacje i mam w srodku drogi slup droga ma 4.5 metra szerokosci i nie da sie przejechac z zadnej str takze goraco pozdrawiam lubzel i betonowych jak wyzej wspomniano kierownikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wygląda na to, że IUNG sprzedał działkę, w której obszarze była dawna droga... bo słupy to od lat 70-tych tam stoją. Nie do końca się zgadzam, że Lubzel jest najbardziej winny. Mają jeszcze obszar dawnego gospodarstwa do opylenia i cały tzw Majątek odetną. Smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam sie nie podoba zakład energetyczny to do biedronki po świeczki i do lasu po drzewo i siedziec cicho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej winny jest urząd, bo to on wydał nabywcy działki pozwolenie na budowę. Mając dostęp do mapy i znając sytuację (za coś przecież bierze się pieniądze na tych stołkach) urząd powinien był przewidzieć jaka sytuacja powstanie po zmianie właściciela i opracować odpowiednie sposoby zapewnienia mieszkańcom dostępu do ich posesji. Dalej winni są też mieszkańcy bo jak rozumiem nie protestowali gdy wydawane było pozwolenie na budowę - powinni przewidzieć że mogą stracić dostęp do drogi. Instytut nie jest winny, bo z dobrej woli pozwalał mieszkańcom jeździć po swojej działce dopóki była jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My uważamy, że to energetycy powinni sfinansować usunięcie słupów. W końcu to oni postawili je w drodze ? uważa Polkowski.
Nie wiem czy Pan Polkowski wie że zakład energetyczny, gdy stawiał te słupy to już zapłacił ówczesnemu właścicielowi tej posesji za możliwośc ustawienia tam słupów. Zawsze się tak robi ale ludzie po jakimś czasie o tym zapominaja i każą płacić zakładowi po raz kolejny za coś za co juz było zapłacone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańców nikt nie zwiadomił o sprzedarzy działki... ale skoro usuneli inne słupy w Majatku to czego te zostawili??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Mam pytanie : co było pierwsze - słupy czy domy ?
Oczywiście, słupy. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saiamin napisał:
Lubzel Puławy to jedna z najbardziej złodziejskich firm z jakimi miałem do czynienia. Moja historia jest długa i nie będę tutaj tego opisywał ale rok czasu chodzenia, użerania się z "betonowymi" kierownikami i w końcu próba wykonania prac, które mnie nie dotyczyły za moje pieniądze. Chciałem podać ich do prokuratora za próbę oszustwa ale chyba do dziś bym nie spał spokojnie... A sytuacja była podobna jak w opisywanym artykule.
Bo wykorzystując sytuację klientów kręcą tam lody, podobnie jak gazownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Puławach w lubzelu pracują parapety nie ludzie bo są ludzie i parapety.słup powinien lubzel przesunąć teraz prąd przeprowadza się pod powierzchnia ziemia to jest słup nie latarnia oświetleniowa.Nie wiecie ludziska co zrobić parędziesiąt metrów lin i parę mocnych ciągników słup sam się zrówna z ziemia,a prąd jak wyłączyć kopnąć w piłke do nogi a piłka żeby po celowała w linie i się zwarcie zrobi wyskoczy w rozdzielni bezpiecznik.Potem będzie bez prądu słup wyciągnąć gdzieś do rowu lub na pole i macie odblokowaną drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławy napisał:
w Puławach w lubzelu pracują parapety nie ludzie bo są ludzie i parapety.słup powinien lubzel przesunąć teraz prąd przeprowadza się pod powierzchnia ziemia to jest słup nie latarnia oświetleniowa.Nie wiecie ludziska co zrobić parędziesiąt metrów lin i parę mocnych ciągników słup sam się zrówna z ziemia,a prąd jak wyłączyć kopnąć w piłke do nogi a piłka żeby po celowała w linie i się zwarcie zrobi wyskoczy w rozdzielni bezpiecznik.Potem będzie bez prądu słup wyciągnąć gdzieś do rowu lub na pole i macie odblokowaną drogę.
jakiś ty mądry wsioku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Mam pytanie : co było pierwsze - słupy czy domy ?
dobre pytanie, bardzo dobre pytanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadanie usunięcia słupów ,to tak jakby zażądać usunięcia pałacu w Warszawie bo zasłania krzyż.Ale "społeczność posesji bez dojazdu".....no cóż każdy widzi jakie ma "myślenie".............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Mam pytanie : co było pierwsze - słupy czy domy ?
jak to co? JAJKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale skad sie to jajko wzieło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abs napisał:
jak to co? JAJKO!
ja stawiam na kure
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...