Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludu Katolicki   A kto w Puławach pójdzie grać na kort za 40 zł/ godzinę ? Czyżby w tym pięknym kraju zarobki wzrosły do takiej kwoty ? Nie słyszałam i dalej nam 7,5 zł na godzinę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już basen na hali sport. po 9 zł za 45 min. nam zrobili ... a gdy zaprowadziłem rodzinę na stałe mieszkającą poza granicą Polski to sami byli mocno zdziwieni: DROGO ! ... a teraz 1 godz. kortu za 50 zł. ... no to poszalejemy :) chyba stojąc pod "Żabką".
0
korty zostały wybudowane na życzenie grupy puławskich notabli i będzie to ich "prywatna" hala z kasy podatnikow. Normalnych ludzi na takie ceny nie stać. ceny są pod nich, żeby byle kto się po korcie nie plątał
0
Ciekawe czy ten dach wytrzyma napór mokrego śniegu, gdyby taki sypał kiedyś przez tydzień? W końcu to materiał...
0
Już basen na hali sport. po 9 zł za 45 min. nam zrobili ... a gdy zaprowadziłem rodzinę na stałe mieszkającą poza granicą Polski to sami byli mocno zdziwieni: DROGO ! ... a teraz 1 godz. kortu za 50 zł. ... no to poszalejemy :) chyba stojąc pod "Żabką".
    50zł za godzinę? Kuźwa, godzina beknie moment i pół stówy szlag trafił.... za drogo.
0
Ludu Katolicki   A kto w Puławach pójdzie grać na kort za 40 zł/ godzinę ? Czyżby w tym pięknym kraju zarobki wzrosły do takiej kwoty ? Nie słyszałam i dalej nam 7,5 zł na godzinę.
     otóż to...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: