Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paczka dotarła, pieniądze ktoś skubnął - cd.

Utworzony przez Gryz, 18 kwietnia 2008 r. o 14:58 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze, firma kurierska jest znacznie pewniejsza. Jakim cudem 700 zł przekazu wędrowało do adresata 2 tygodnie? A takim, że pani Gieni z okienka brakowało i sobie pożyczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz się twierdząc, że firmy kurierskie sa pewniejsze, jak człowiek jest chciwy i oszukuje to choćby pracował w policji, czy na plebanii to kase i tak ukradnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
mylisz się twierdząc, że firmy kurierskie sa pewniejsze, jak człowiek jest chciwy i oszukuje to choćby pracował w policji, czy na plebanii to kase i tak ukradnie
No nie wiem czy plebania jest tutaj dobrym przykładem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRALINKI - ja wysłałem paczkę do Holandii mija miesiąc - paczka nie doszła - moimi pralinkami chyba ktoś częstuje kolegów na poczcie - nich im Dęba staną w gardle, a jak zejdą niżej to życzę aby się osrali na rzadko i nie zdążyli do kibla. Pralinki warte 20zł.kartka z życzeniami 5,00zł a sama wysyłka 60zł.= 85,- - czyli jestem tyle w plecy Pozdrawiam pocztowców i życzę smacznego kiedyś wam gówno wyślę zamiast pralinek i napiszę wielkimi literami na paczce SŁODYCZE - smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...