Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pierwszy raz zrobił to, gdy miałam 8 lat" Śledczy chcą przesłuchać Agnieszkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 17:34 Powrót do artykułu
To co wtedy nie była zbadana ? przecież musiała mieć nieustanne stany zapalne , blizny , ciągłe infekcje i lekarz by się nie poznał ? albo ,,rodzice'' mieli znajomości albo sprawa mocno naciągana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli prawda, upieprzyc staremu dziadowi jaja i na plecach niech nosi tabliczkę - drań, gwałcił dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby mieć tzw "twarde dowody" na badanie musi wyrazić zgodę rodzic, albo po prostu nie wszczęli nawet takiego postępowania odnośnie tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec to 100% patologia, denat pieprzony , śmieć jeden oszołoma do pierdla wsadzić trzeba dziewczyna jest skaleczona psychicznie , nie dziwię się jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pójdzie siedzieć:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co większośc adoptuje dzieci aby  mieć używanie dziecko ma nic nie mowić jest zastraszane rodzic mówi że dzięki niemu ma teraz warunki a dopiero jak dziecko staje się dorosłe a rana z dzieciństwa nie wygojona to wtedy otwierają się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w Klementowicach są bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę sobie wyobrazić co ta dziewczyna przeżywała będąc dzieckiem. Oglądam to video ze łzami w oczach. Mam nadzieje że facet który to zrobił będzie gnił w więzieniu do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a po co większośc adoptuje dzieci aby  mieć używanie dziecko ma nic nie mowić jest zastraszane rodzic mówi że dzięki niemu ma teraz warunki a dopiero jak dziecko staje się dorosłe a rana z dzieciństwa nie wygojona to wtedy otwierają się
Wypisując takie bzdury szkodzisz i rodzinom adopcyjnym, i dzieciom czekającym na adopcję. To tak jakby powiedzieć, że rodzice płodzą dzieci, by je seksualnie wykorzystywać. Nie wiem, być może Ciebie też skrzywdzono i masz żal do świata, ale rzucanie takimi bezmyślnymi opiniami rani ludzi, którzy decydują się na adopcje, bo sami dzieci nie mają albo chcą dać tym skrzywdzonym przez rodziców biologicznych lepsze życie. Sytuacja Agnieszki jest patologiczna i tragiczna, ale molestowanie ma miejsce również w przypadku rodziców biologicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,biegły psycholog", trochę to naciągane i krzywione może się okazać. Lepiej jakby z urzędu nakazano stronom zakaz zbliżania się, (na dziesiątki km), zakaz wszelkiej komunikacji, zakaz używania cudzego nazwiska, nakaz zmiany nazwiska z adopcyjnego na inne (w sytuacji dużego konfliktu chyba oczywiste). Jeżeli spece się wezmą za coś, to normalni ludzie niewiele z tego pojmą, ze szkodą dla zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzichu, wiesz jakie życie mają w więzieniu pedofile? Na pewno wiesz. Przygotuj się na więzienne "przygody", bo przeżyjesz tam to samo co zrobiłeś tej dziewczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta dziewczyna bredzi mam nadzieje ze nikt nie pojdzie w jej slady bo takich pseldo spraw moze byc bardzo duzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była policja, gminny ośrodek pomocy społecznej i prokuratura do tej pory. Nikt o niczym nie wiedział to za co biorą pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak media sie czymś nie zajmą to te instytucje nie koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...