Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana karmiła piersią niemowlę

Utworzony przez jkw, 24 kwietnia 2010 r. o 13:49 Powrót do artykułu
chyba "ostra była" -2 radiowozy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkw napisał:
chyba "ostra była" -2 radiowozy...
"Pijany Mistrz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie odebrała becikowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cala Bochotnica;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia i obłęd, w Bochotnicy 100 metrów od szkoły podstawowej funkcjonuje sklepik-"melina" dzieci w drodze do i ze szkoły czerpią wzorce widząc leżących meneli. Ciekawe kto i za ile wydał zgodę na sprzedaż alkoholu obok szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie zgadzam sie pataologia am panuje straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko krótko, bo dopiero dzisiaj przeczytałem ten „artykuł” i nie wiem czy jeszcze ktokolwiek będzie czytał moje uwagi. Przygotowując materiał do „artykułu” trudno było nie zauważyć, że kobieta o którą chodzi jest powszechnie znaną – i to nie tylko mieszkańcom Puław, Kazimierza i Bochotnicy; ale także policji, kuratorom, prokuratorom, szpitalom i innym instytucjom – alkoholiczką. Kobieta będąca pod „opieką” opieki społecznej i którą pozbawiono niedawno z powodu alkoholizmu praw rodzicielskich nad dwojgiem dzieci, rodzi „nowe” dziecko i nikt nic nie wie... Znowu... Zakładamy się, że dzięki innego rodzaju opieki nad swoją osobą, wyżej wzmiankowana kobieta będzie już niedługo (znowu!) chodziła pijana z nimowlęciem przy piersi, a jeśli ktoś pozbawi ją praw rodzicielskich, to... Ale to już przerabialiśmy... Panie Autorze, życzyłbym Panu a przede wszystkim sobie, aby w przygotowanie artykułów wkładał Pan choć minimum wysiłku i może trochę dzinnikarskiego zaangażowania. gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...