Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili 60-latka do nieprzytomności

Utworzony przez Michał23, 17 listopada 2008 o 11:31 Powrót do artykułu
Ale Fieje,gumowe nasienie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacun dla pani świadek i policji! Coraz częsciej czytam, że w ciągu kilku minut zatrzymują bandziorów. Tak trzymać!
0
hahhaa o jakie mośki! ten ostatni to chyba kobieta? ten w srodku od malego chyba lubi ciagnac koledze wyzej;)
0
Lagodna ta Prokuratura w Pulawach.Niedawno pobito 56 latka i co prokuratura potraktowala sprawcow lagodnie. Teraz znowu napad i pobicie juz 60 latka. Czy w Pulawach prowadzona jest jakas akcja przeciwko 60 latkom czy Oni najlepiej nadaja sie do bicia? A moze Prokuratura w Pulawach swoja lagodnoscia dala zielone swiatlo wszystkim opryszkom?
0
Napadają na starszych bo jak raz napadli na młodszych to temu trzeciemu aż zamek sie rozlazł
0
Dobrze deb***...m a jeszcze jak ich spotkam na osiedlu to sam im wpier*** spuszcze patalachom. Do dzidka skoczyli chojraki za dyche.
0
buuhahaha.... ale kozaki..... dwóch podobnych zaczepiło mnie w sobote w nocy o fajke.... niestety byli szybsi... nie dałem rady ich dogonić żeby im poprawić....
0
Teraz powinni do każdej celi w której siedżą Ci " komandosi" wpuścić po trzech wku***o....ch policjantów z pałami ( najlepiej tymi białymi zomo) i zrobić im ścieżkę zdrowia. Zastanowił by się jeden z drugim gówniarzem czy później na kogokolwiek ma podnieść rękę. Widzę że wszyscy trzej to kozacy z bańkami w nosie. W celach wpier...ol, zdjęcia opublikować i przymusowe prace przez 5 lat co by się kozakom nie nudziło
0
Jak wyjdą,a myślę że posiedzą z parę latek, to jak spotkam te ścierwa to ...
0
Chętnie bym im zrobił kręcenie wora i posłuchał jak wyją do księżyca, he he....
0
Zwyrodnialcy... Kara śmierci za tak okrutne zachowanie w stosunku do starszego człowieka, zero litości chwasty trzeba wyrywać i takimi chwastami są właśnie Ci ludzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: