Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie dziki temu będziemy mieli kolejne podwyżki cen znaczków i opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasze pieniądze wysłane pocztą dojdą do nas po12-u dniach!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za, ale proszę odebraćprzesyłkę w Puławach na kołłątaja to zauważyże po godz. 15 wtedy gdy jest nawjwiecej petentów to pracuje tylko jedno okienko - pozostałe maja przerwę a PanI  Naczelnik za "wenecką" szybką przygotowuje sie do zakończania pracy. Jestem zmuszony tam odbierać przesyłki , wysyłam w innym puncie - nie na Poczcie (monopoliście blaszanym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 WIEK CHA,CHA...POCZTA POLSKA TAK DZIAŁA. WPŁACISZ U NICH JAKIŚ RACHUNEK A PO 2 TYGODNIACH PRZYJDZIE CI PONAGLENIE ŻE NIE ZAPŁACONE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Nowy model placówki jest dowodem szeregu przełomowych zmian, jakie dokonują się w Poczcie Polskiej. Profesjonalna obsługa, łatwy dostęp do usług i przyjazna atmosfera to cele, jakie stawia sobie spółka zmieniając placówki pocztowe, w których klienci mogą m.in. otworzyć konto, kupić polisę, a w strefie samoobsługowej własnoręcznie nadać przesyłkę czy odebrać list polecony – mówi Piotr Gołdanowski z biura public relations Poczty Polskiej SA."   ... do tej pory te cele nie były realizowane ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pytanie jest jedno czy z nowym wystrojem miłe Panie znaczną w końcu pracować czy dalej będziemy stać jak bydło w kolejkach do jednego okienka gdzie na 6 jedno jest czynne.... do tej pory tragedia z obsługą jak na orlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dziki temu będziemy mieli kolejne podwyżki cen znaczków i opłat.
i obnizki pensji ale zwiekszenie zato zakresu obowiazków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, ide na poczte o 9.00 i widze tabliczkę na drzwiach: czynne 11-18, idę o 11 i widze tabliczkę: czynne 12- 19 - dziękujemy ci poczto polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast remontować siedziby powinni zmienić sposób obsługi klientów. Pamiętam jak dostałem przekaz pocztowy. Po znalezieniu awiza udałem się na pocztę i z własnej niewiedzy stanąłem w kolejce do okienka w którym zawsze odbierałem awizowane przesyłki. Po odstaniu dowiedziałem się, że odbiór przekazów jest w okienku obok. Tam kolejka była krótsza i w końcu odebrałem pieniądze. Przy okazji poprosiłem panią w okienku o 10 znaczków pocztowych. W odpowiedzi usłyszałem, że znaczki można kupić w okienku do którego stałem wcześniej, a kolejka tam w miedzyczasie jeszcze urosła. Jak widać na zdjęciu nowej placówki to co najważniejsze dalej pozostanie bez zmian - oddzielne okienka do załatwiania "różnych" spraw. Gratulacje dla dyrekcji poczty za dobre samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko nic. Najlepsza jest placówka związkowa czyli UP 17 w Lublinie na Juranda. Rok temu Pani z rozbrajającą szczerością powiedziała - ,,nie mamy pana przesyłki i co pan nam zrobi ?''    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona przychodzi z pracy na poczcie zjeb... jak koń po łesternie.Cały czas zwiekszają zakres obowiazków,zmniejszaja liczbe etatów i człowiek musi tyrac za dwóch!!!Jeszcze troche i chyba sama sie zwolni bo nie sposów być niewolnikiem. Nasze władze dążą do tego aby paczte sprzedac.Teraz remontują a pózniej pójdzie za grosze z wszystkimi placówkami. to jest NASZ rzad sprzedawczyki.....
Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast remontu siedziby przydałaby się wymiana pracowników, już 2 raz ukroadziono mi wysyłaną paczkę. 3 miesiące trwało rozpatrywanie reklamacji i za kazdym razem okazywało się, że paczka nawet nie została wydana z "urzędu" pocztowego przy ul. Lubelskiej. Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego TUSK  z całym tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,jak nie to grozi nam drugi MAJDAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że zmieniają wizerunek skoro jak było czynne jedno okienko tak dalej jest czynne jedno. W drugim Pani sobie siedzi i coś zawsze wklepuje a kolejka rośnie. Przykład Lublin ul. Willowa w Stokrotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żanada. Ten Prezes to jakiś niezbyt normalny. Straszą ludzi zwolnieniami a w tym samym czasie kupują sobie czerwone designerskie sofy i panele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...