Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja poszukuje ojca z dzieckiem

Utworzony przez Komuno Wróć!, 9 marca 2008 o 02:06 Powrót do artykułu
Za życia Towarzysza Józefa Stalina człowiek nie był niewolnikiem mafii okrutnych katolików sadystycznie zboczonych na tle krzywdzenia rodzin i dzieci. Pal sześć dziadka, Jezusa i ptaka na jednym wafelku! Wodzu Sprawiedliwości i Humanitarności Stalinie, przyjdź Królestwo Twoje!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komuno Wróć! napisał:
Za życia Towarzysza Józefa Stalina człowiek nie był niewolnikiem mafii okrutnych katolików sadystycznie zboczonych na tle krzywdzenia rodzin i dzieci. Pal sześć dziadka, Jezusa i ptaka na jednym wafelku! Wodzu Sprawiedliwości i Humanitarności Stalinie, przyjdź Królestwo Twoje!
Czy Ty aby na pewno jesteś zdrowy psychicznie? (pytanie retoryczne)
0
Jakie te media rzetelne a i piszom zgodnie sprawdom i bes błenduf. A tak apropo To niezły "Prymus" z tego Frymusa
0
STS napisał:
Czy Ty aby na pewno jesteś zdrowy psychicznie? (pytanie retoryczne)
A jak wytłumaczyć TOBIE co to jest zdrowie?!
0
ja cie zabije Ojcze zabije cie boj sie śmieciu
0
ty wiesz kim jestem lepiej sam przyjdz KOPCIU i przepros zanim cie sam znajde
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: